głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto miałam być doskonała . miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać . miałam nie płakać . nie żądać . cieszyć się chwilą . mało mówić . dużo się śmiać .

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
miałam być doskonała . miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać . miałam nie płakać . nie żądać . cieszyć się chwilą . mało mówić . dużo się śmiać . ale w ko
miałam być doskonała . miałam... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

miałam być doskonała . miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać . miałam nie płakać . nie żądać . cieszyć się chwilą . mało mówić . dużo się śmiać . ale w końcu i mi czasami brakuje sił .

a wie pan co jest najlepsze w... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

a wie pan co jest najlepsze w złamanym sercu ? - pokręcił głową . - tak naprawdę można je złamać tylko raz . reszta to ledwie zadrapania .

byłam przekonana  że dam radę.... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

byłam przekonana, że dam radę. chyba jednak, jest inaczej . nie daję. a tony chusteczek, które zużywam i miliardy papierosów, które wypalam, są tego doskonałym dowodem . nie wierzysz ? Odwiedź mnie kiedyś .. zapytaj co u mnie . napewno opowiem wszystko ze szczególami jak mi Ciebie brakuje .

i nagle niewiadomo skąd w moim zyciu... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2010

i nagle niewiadomo skąd w moim zyciu pojawił się ten Ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

I FEEEEEEEEEEEEEEEEEL... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2010

I FEEEEEEEEEEEEEEEEEL GOOOOOOOOD!!!!!!!!!! YEAAAAAAA!!!!!!!! :D

  Zapomnij o nim.   Dobrze.... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2010

- Zapomnij o nim. - Dobrze. - Zapomnij o jego błękitnych oczach. - Dobrze. - Zapomnij o jego zapachu. - Dobrze. - Zapomnij o jego uśmiechu. - Dobrze. - Zapomnij o jego spojrzeniu. - Dobrze. - Zapomnij o delikatnym dotyku. - Dobrze. - Zapomnij o lekkich i czułych słowach. - Dobrze. - Zapomnij o słodkich pocałunkach. - Dobrze. - Musisz przestać go kochać, rozumiesz ?! - Rozumiem. - Więc już go nie kochaj. - Nie. - Dlaczego ? - Bo ja tak nie umiem..

Siedziałeś wczoraj na przeciwko... teksty

chokoreeto dodano: 14 luty 2010

Siedziałeś wczoraj na przeciwko mnie po drugiej. Widziałam jak kilka razy na mnie spojrzałeś. A myślisz, że po co ubrałam bluzkę z dekoltem ;D

Konsekwetnie! bez napinki! PIERDOLIMY... teksty

chokoreeto dodano: 14 luty 2010

Konsekwetnie! bez napinki! PIERDOLIMY WALENTYNKI..!!!!!!!!!!

To nie było tak  ze on jej nie... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2010

To nie było tak, ze on jej nie kochał czy coś.. Ta miłość po prostu nie miała szans na przetrwanie.. Czasem trzeba się pogodzić ze stratą nie walczyć w czymś z czym nie mamy szans.. Trzeba podnieść się i na nowo uwierzyć w miłość czystą prawdziwą i magiczną ... Nie można jej skreślać tylko przez jedno potknięcie

claudia pavel   don't miss missing you teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2010

claudia pavel - don't miss missing you

wiesz co ? .   no ?!.   fajnie   że... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2010

wiesz co ? . - no ?!. - fajnie , że jesteś .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV