głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto • nigdy nie obiecuj wiecznej miłości. nie wszyscy znają się na żartach. • piliście fantę o smaku bamboocha? ty głupi jesteś to jest promocja nie smak... to czem

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
• nigdy nie obiecuj wiecznej miłości. nie wszyscy znają się na żartach.
• nigdy  nie obiecuj wiecznej... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

• nigdy, nie obiecuj wiecznej miłości. nie wszyscy, znają się na żartach.

•   piliście fantę o smaku... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

• - piliście fantę o smaku bamboocha? - ty głupi jesteś, to jest promocja, nie smak... - to czemu zamiast "pomarańczowa" jest napisane "bamboocha"? - to promocja, to tak, jakbyś pił CocaCole o smaku "coraz bliżej swięta"

•  Co mogę dla Ciebie zrobić?... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

• -Co mogę dla Ciebie zrobić? -Uważaj, bo poproszę o coś czego nie zdołasz mi dać -Nie wiesz ile dla mnie zrobiłeś, proś o co zechcesz. Obiecuję spełnić prośbę. -Obiecujesz, a nie wiesz co... -Powiedz, co mam zrobić? -Podaruj mi jeden dzień swojego życia.

• A teraz przyjdź do Mnie. Razem... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

• A teraz przyjdź do Mnie. Razem usiądziemy przy oknie i w blasku księżyca będziemy cerować nasze poszarpane serca...

•   wiesz   że miłość to tylko... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

• - wiesz , że miłość to tylko chemiczna reakcja zachodząca w mózgu pod wpływem zwiększonej ilości fenyloetyloaminy , prawda ? . - czyli .. nie wierzysz w romantyczną miłość ? , - to przed chwilą powiedziałam

miałam być doskonała . miałam... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

miałam być doskonała . miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać . miałam nie płakać . nie żądać . cieszyć się chwilą . mało mówić . dużo się śmiać . ale w końcu i mi czasami brakuje sił .

a wie pan co jest najlepsze w... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

a wie pan co jest najlepsze w złamanym sercu ? - pokręcił głową . - tak naprawdę można je złamać tylko raz . reszta to ledwie zadrapania .

byłam przekonana  że dam radę.... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2010

byłam przekonana, że dam radę. chyba jednak, jest inaczej . nie daję. a tony chusteczek, które zużywam i miliardy papierosów, które wypalam, są tego doskonałym dowodem . nie wierzysz ? Odwiedź mnie kiedyś .. zapytaj co u mnie . napewno opowiem wszystko ze szczególami jak mi Ciebie brakuje .

i nagle niewiadomo skąd w moim zyciu... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2010

i nagle niewiadomo skąd w moim zyciu pojawił się ten Ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

I FEEEEEEEEEEEEEEEEEL... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2010

I FEEEEEEEEEEEEEEEEEL GOOOOOOOOD!!!!!!!!!! YEAAAAAAA!!!!!!!! :D

  Zapomnij o nim.   Dobrze.... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2010

- Zapomnij o nim. - Dobrze. - Zapomnij o jego błękitnych oczach. - Dobrze. - Zapomnij o jego zapachu. - Dobrze. - Zapomnij o jego uśmiechu. - Dobrze. - Zapomnij o jego spojrzeniu. - Dobrze. - Zapomnij o delikatnym dotyku. - Dobrze. - Zapomnij o lekkich i czułych słowach. - Dobrze. - Zapomnij o słodkich pocałunkach. - Dobrze. - Musisz przestać go kochać, rozumiesz ?! - Rozumiem. - Więc już go nie kochaj. - Nie. - Dlaczego ? - Bo ja tak nie umiem..

Siedziałeś wczoraj na przeciwko... teksty

chokoreeto dodano: 14 luty 2010

Siedziałeś wczoraj na przeciwko mnie po drugiej. Widziałam jak kilka razy na mnie spojrzałeś. A myślisz, że po co ubrałam bluzkę z dekoltem ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV