głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto 'a gdy już wrócisz to usiądę Ci na kolanach oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. kawałek po kawałku. obiecaj mi że mnie nie rozbierz

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
'a gdy już wrócisz to usiądę Ci na kolanach oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. kawałek po kawałku. obiecaj mi że mnie nie rozbierzesz
'a gdy już wrócisz  to usiądę Ci... teksty

chokoreeto dodano: 8 marca 2010

'a gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. kawałek po kawałku. obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim nie skończę'

Gdy przyjdzie myśl o tym  co już... teksty

chokoreeto dodano: 8 marca 2010

Gdy przyjdzie myśl o tym, co już było, gdy zaboli chwila, która tak zraniła, podnieś w górę głowę i powiedz, że niczego nie żałujesz.. `

siedzi na parapecie wspomnien . a w... teksty

chokoreeto dodano: 8 marca 2010

siedzi na parapecie wspomnien . a w jej głowie pojawiają się zdarzenia z przeszlości . jeszcze rok temu o tej porze cieszyła sie 'dniem kobiet' jescze rok temu wiedziała . że ma kogoś kto podziękuje jej w ten dzień za to że jest. a dzisiaj ? dzisiaj siedzi z ta zaschniętą różą w rękach i misiem od niego . modląc się do szyby by w tym całym ludzkim tłumie i zamieszaniu ujrzec jego . choć przez chwile spojrzec mu prosto w oczy . to wszystko czego pragnęła dzisiaj . po tylu dniach samotności .

.bo Ty myślisz . że to wszystko tak... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

.bo Ty myślisz . że to wszystko tak po prostu rozejdzie się po kościach . że ta cała niby miłość tak po prostu z dnia na dzień zniknie bez pamięci ?..

Listen to me ! Listen ! Please listen... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

Listen to me ! Listen ! Please listen to me . .. please ..!

Pośród miliona obcych twarzy... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

Pośród miliona obcych twarzy szukała tej jednej, której uśmiech znała lepiej niż piosenki Rolling Stonesów.

Nienawidziła jesieni. Spadające... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

Nienawidziła jesieni. Spadające liście zawsze sygnalizowały jej, że czas wziąć się za sprzątanie. Najpierw liści, później wspomnień.

czarna kawa z cukrem  histeryczne... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

czarna kawa z cukrem, histeryczne zapędy i papieros jeden za drugim. niemiłosiernie ciągnący się czas, powrót do domu, zebranie z podłogi ubrań, tabletka uspokajająca. nie jestem pewna, czy o takie życie mi chodziło.

  Od czasu do czasu wypijam lampkę... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

` Od czasu do czasu wypijam lampkę wina lub dwie.. Snuję opowieści lub zgubne wspomnienia, zanurzona w swoim widzeniu świata. Słucham muzyki, której człowiek nie powinien słuchać, gdy dołuje, lecz to jakiś rodzaj masochizmu, wpędzanie się w głębsze nostalgie za nieznanym i wyczekiwanym.

 U mnie spoko    Łatwiej powiedzieć... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

"U mnie spoko" - Łatwiej powiedzieć coś takiego, niż byś miał wyjaśnić, dlaczego najchętniej rozwaliłbyś łeb o ścianę.

a wieczorami siadam na parapecie... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

a wieczorami siadam na parapecie swojego pokoju. odpalam papierosa, wlewam dumę do rynny lub po prostu wyrzucam przez okno, płaczę, usprawiedliwiając się przy tym, że gdybyś teraz przypadkiem przechodził tu obok to powiedziałabym Ci całą prawdę..

przecież to normalne  że zawsze... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2010

przecież to normalne, że zawsze wtedy kiedy go spotykała chciała wyglądać pięknie. Ale właśnie wtedy przypadkowo rozmazywała sobie tusz, irytujące kosmyki włosów spadały jej na oczy, a koszula wyglądała jakby w szafie panował wieczny bałagan. - Wyglądasz uroczo - mówił z uśmiechem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV