głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Ludzie wybierają to co jest przyjemniejsze. Dlatego piją kawę z mlekiem wódkę z sokiem i kochają ciałem a nie sercem. Wszak nie palimy tych samych papierosów i

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Ludzie wybierają to co jest przyjemniejsze. Dlatego piją kawę z mlekiem wódkę z sokiem i kochają ciałem a nie sercem.
Ludzie wybierają to co jest... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

Ludzie wybierają to co jest przyjemniejsze. Dlatego piją kawę z mlekiem, wódkę z sokiem i kochają ciałem, a nie sercem.

Wszak nie palimy tych samych... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

Wszak nie palimy tych samych papierosów i nie musimy iść zaraz do łóżka razem wystarczą te niesmiałe spojrzenia i splątane ręce.

poznaliśmy się ponad rok temu.... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

poznaliśmy się ponad rok temu. praktycznie przypadkowo. wszystko zepsuło się przez uczucie, które do Ciebie żywiłam. jednak gdy spotkaliśmy się w te wakacje wydawałeś się być dość podekscytowany moim widokiem. pogadaliśmy, zaprosiłeś mnie do loży, w której siedziałeś z kumplem.. postawiłeś piwo.. nawet nie jedno. ostatnio rozmawialiśmy na gadu.. życzyłeś mi miłej zabawy w sylwestra.. dlatego tym bardziej nie rozumiem, dlaczego gdy dzisiaj do Ciebie napisałam od razu zszedłeś na niewidoczny..

nadal jestem zazdrośnicą... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

nadal jestem zazdrośnicą, egoistką. nadal jestem uzależniona od orgazmu, papierosów, dobrego piwa i męskich perfum. nadal często płaczę.. prawie nic się nie zmieniło. oprócz tego, że codziennie z łózka wstaję prawą, a nie lewą nogą.

Moje ciało przeszywa dreszcz. Muzyka... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

Moje ciało przeszywa dreszcz. Muzyka penetruje je centymetr po centymetrze, różne myśli przechodzą mi przez głowę. Za bardzo się wczuwam.

nadam sobie prawo do palenia... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

nadam sobie prawo do palenia papierosow i używania wulgaryzmow. pewnosci siebie ponad norme i nie noszenia stanika. bede sie chwalic swoimi majtkami i zdzierac obcasy na nierownych chodnikach. jesli najdzie mnie ochota, nie dopne ostatniego guzika w skapej bluzce i upije sie do cna. nie pogardze tez, glosnymi atakami histerii i piciem wina w piaskownicy o piatej nad ranem

  kiedyś byłam innaa..   tzn . ?... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

- kiedyś byłam innaa.. - tzn . ?- rozsądna, wiedziałam czego chce nigdy się nie poddawałam.. byłam cholerną optymistką.. - no a pozniej ? - poznieej poznałam jego..

otworzyła pamiętnik i na każdej... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

otworzyła pamiętnik i na każdej stronie napisała jego imię.. pół roku później pod każdym napisem dopisała ' fuck you baby ' ..

przyszła do mnie wróżka..... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

przyszła do mnie wróżka.. powiedziała , że mogę wybierać. ucieszyłam się jak małe dziecko które dostało upragnioną zabawkę... zapytałam w czym mam wybierać.. odpowiedziała: cierpienie czy miłość ? z powątpieniem popatrzyłam się na nią i kazałam się jej zastanowić co za różnica ..

lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia. dorosnąć...

hello ! koniec bajki  teraz... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

hello ! koniec bajki, teraz powinieneś wrócić i powiedzieć, że kochasz..

codziennie wieczorem wychodziła na... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2010

codziennie wieczorem wychodziła na spacer o tej samej porze, myśląc, że przypadkiem usłyszy za plecami jego ' czekaj skarbie ' ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV