głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto są takie dni kiedy łyżeczka myli mi się z widelcem a przez lecącą w radiu piosenkę wybucham płaczem przypominają mi się te chwile spędzone z Tobą.. http: moscat

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
są takie dni kiedy łyżeczka myli mi się z widelcem a przez lecącą w radiu piosenkę wybucham płaczem przypominają mi się te chwile spędzone z Tobą..
są takie dni  kiedy łyżeczka myli... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

są takie dni, kiedy łyżeczka myli mi się z widelcem, a przez lecącą w radiu piosenkę wybucham płaczem, przypominają mi się te chwile spędzone z Tobą..

'mam wyjebane na miłość'... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

'mam wyjebane na miłość' powiedział, zatrzaskując za sobą drzwi..

a co byłoby gdybym Ci powiedziała... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

a co byłoby gdybym Ci powiedziała, że na Twój widok na chwilę umieram, że robi mi się duszno i bardzo się stresuję, że moje serce wali jak opętane, a w brzuchu czuję cztery stada motyli, że moje nogi stają się jak z waty, a ja sama nie potrafię wykrztusić nawet słowa? co wtedy?

muszę przyznać  że bardzo... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

muszę przyznać, że bardzo lubiałam kiedy nagle wyskakiwałeś zza rogu i obdarowywałeś mnie najsłodszym pocałunkiem świata, szkoda tylko, że nie zauważyłeś, że zakochałam się w Tobie i potem zostawiłeś mnie jak najzwyklejszą rzecz, zachowałeś się jak dziecko, które odkłada zabawkę w kąt, gdy mu się już znudzi, rzecz w tym, że zabawki nie mają serca i nie pamiętają, ale ja mam serce, mimo że jest złamane i wciąż pamiętam te wspaniałe chwilę.

jeśli chcesz znać prawdę zapukaj... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

jeśli chcesz znać prawdę zapukaj dziś nad ranem do moich drzwi, pocałuj na powitanie i nie mów nic, milcz, jak Ci wszystko opowiem

Z każdym kolejnym promilem alkoholu... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

Z każdym kolejnym promilem alkoholu traciła poczucie rzeczywistości krzycząc, że tak jest jej dobrze.

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni, a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę, że on nigdy już nie wyśle Ci sms-a na dobranoc, w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie, a po tym mijasz go ze smutnym, spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę, że nadal cholernie za nim tęsknisz?

Pragnienie jego stałej obecności... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

Pragnienie jego stałej obecności, nieustanne myślenie o nim, gdy go nie było, niepokój i nerwowość, gdy miała go za chwilę zobaczyć, tęsknota, gdy jeszcze był przy niej, ale wiedziała, że za kilka minut go nie będzie..

wystarczyło  że pomyślałam o Nim:... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

wystarczyło, że pomyślałam o Nim: o jego głosie, jego hipnotycznym spojrzeniu, magnetycznej sile osobowości. Niczego tak bardzo nie chciałam, jak tego, by być z nim.!

So darling  darling  Stand by me!!! teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

So darling, darling Stand by me!!!

musisz dać sobie z nim spokój.... teksty

chokoreeto dodano: 23 maja 2010

musisz dać sobie z nim spokój. zerwać wszelkie kontakty. on jest drapieżnikiem i zdaj sobie sprawę, że ty jego kolejną ofiarą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV