głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jordin Sparks ma piosenkę w której śpiewa Jesteś jak tatuaż. Zawsze będę Cię mieć . I mi do głowy przychodzi żeby tę myśl rozbudować. Jesteś jak tatuaż. Jak ten

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jordin Sparks ma piosenkę w której śpiewa Jesteś jak tatuaż. Zawsze będę Cię mieć . I mi do głowy przychodzi żeby tę myśl rozbudować. Jesteś jak tatuaż. Jak ten tatuaż
Jordin Sparks ma piosenkę  w której... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

Jordin Sparks ma piosenkę, w której śpiewa "Jesteś jak tatuaż. Zawsze będę Cię mieć". I mi do głowy przychodzi, żeby tę myśl rozbudować. Jesteś jak tatuaż. Jak ten tatuaż zrobiony po pięciu piwach, który ciągle przypomina mi o Tobie, chociaż odszedłeś, a Ty i tatuaż zostajecie. Ty w sercu, tatuaż na ciele.

Kupię jutro 1000000 tabliczek... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

Kupię jutro 1000000 tabliczek czekolady. 300000000 lodów czekoladowych. wypiję 5000000000 kubków kakao. Ale obawiam się, że to nie pomoże powstrzymać mi łez. Nie pomoże zapomnieć.

 Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

"Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedziała, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka, ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałaś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak „cenię”. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być."

 Cierpiałam jak dziecko  które... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

"Cierpiałam jak dziecko, które oddało się na tydzień do domu dziecka i potem zapomniało odebrać. Tęskniłam. Nieprawdopodobnie. Kochając go, nie potrafiłam mu życzyć nic złego i tym bardziej cierpiałam. Po pewnym czasie, z zemsty, przestałam słuchać Szopena. Potem, z zemsty, wyrzuciłam płyty wszystkich oper, których słuchaliśmy razem. Potem, z zemsty, znienawidziłam wszystkich Polaków. Oprócz jednego. Jego właśnie. Bo ja tak na dobra sprawę nie potrafię się mścić.

Jestem jeszcze trochę zakochana... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz.

Każdy facet jest beznadziejny.. jak... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

Każdy facet jest beznadziejny.. jak nie teraz, to za chwilę.

nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku z naszymi tajemnicami, problemami oraz wewnętrznym głosem w podświadomości, który nieustannie wierci nam dziurę.

po prostu ze mną bądź   nie... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

po prostu ze mną bądź, nie zawiodę . Obiecuję .

ekstremalne rozpinanie staników.... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

ekstremalne rozpinanie staników. żyję dniami wczorajszymi, tym wszystkim co było piękne. wspomnienia pobudzają tęsknotę. jeszcze tylko trzy lata.

i pewnego roku  trzynastego miesiąca... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

i pewnego roku, trzynastego miesiąca, 32, o godzinie 25:61, 8 dnia tygodnia spotkam mężczyznę mojego życia/ versacee

siedziałam. na parapecie  z wzrokiem... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2010

siedziałam. na parapecie, z wzrokiem utkwionym w Twoje-Nasze zdjęcie. Chciałam to wszystko zostawić i uciec, chciałam wziąć wolne od życia. A póki co, tkwiłam, w pokoju, który jeszcze pachniał Tobą. Twoje-Nasze zdjęcie było mokre od łez. Zamazałam na nim Twoją głowę i cholernie żałowałam, że nie mogę zrobić tego samego z moimi wspomnieniami. razem, ale osobno. pierdolone sentymenty!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV