głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Gwarantuję że będą trudne chwile. Gwarantuję że kiedyś oboje lub jedno z nas będzie chciało odejść. Ale gwarantuję też że jeśli nie poproszę Cię o rękę będę teg

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Gwarantuję że będą trudne chwile. Gwarantuję że kiedyś oboje lub jedno z nas będzie chciało odejść. Ale gwarantuję też że jeśli nie poproszę Cię o rękę będę tego żał
Gwarantuję  że będą trudne... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Gwarantuję, że będą trudne chwile. Gwarantuję, że kiedyś oboje lub jedno z nas będzie chciało odejść. Ale gwarantuję też, że jeśli nie poproszę Cię o rękę, będę tego żałował do końca życia, ponieważ w głębi serca wiem, że jesteś dla mnie stworzona.

Ty nie wiesz jak to jest żyć z... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Ty nie wiesz jak to jest żyć z ideałem, zawsze na czas, zawsze oddany, bez humorów, bez wyrzutów, wiesz co było najgorsze.? Kiedy wychodziłam rano spod prysznica łózko było już zasłane, świeża kawa zaparzona, dwa tosty, czułam się upokorzona jako kobieta. -Dlatego, że o Ciebie dbałem.? -Nie, dlatego, że robiłeś wszystko za mnie. Zacząłbyś za chwilę za mnie oddychać, dusiłam się..

nigdy nie ufaj kobiecie której... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

nigdy nie ufaj kobiecie której złamano serce!

http:  dano2005.wrzuta.pl audio... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

I don't wanna cry ! teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

I don't wanna cry !

Czasem chciałabym umieć być suką... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Czasem chciałabym umieć być suką, wszystko co było puścić z dymem pierdolić cały ten sentyment.

Na wstępie  elokwentnie zjem Cię. teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Na wstępie, elokwentnie zjem Cię.

Za szybko popadam w nałogi.... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Za szybko popadam w nałogi. Zwłaszcza takie, które powodują uśmiech na mojej twarzy. Wystarczyła jedna dawka, a ja już chciałam więcej. Ale nie martw się. Podobno od wszystkiego można przejść odwyk. Od miłości pewnie też.

Wiecie jak to jest   wypalać... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Wiecie jak to jest - wypalać wieczorami kilka papierosów, oddychać muzyką i wierzyć, że jutro nadejdzie o wiele szybciej niż w rzeczywistości. Znacie to rozczarowanie, gdy nie nadchodzi - ani jutro, ani On.

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do... teksty

chokoreeto dodano: 5 lipca 2010

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie... Lubię sok pomarańczowy z wódką i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał.

Przeznaczenie jest dla frajerów. To... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

Przeznaczenie jest dla frajerów. To tylko nędzna wymówka, żeby pozwolić, aby sprawy same się toczyły, zamiast wziąć je we własne ręce

byłam przekonana  że mi... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

byłam przekonana, że mi przeszedłeś. przestałam o Tobie obsesyjnie myśleć i wciąż czekać na wiadomość od Ciebie. szukać Cię wśród tłumu i pisać wszędzie Twoje imię. przestałeś mi się śnić. i uwierz, że zapomniałam. nie mam pojęcia, czemu dzisiaj kiedy z Tobą rozmawiam moje serce, nadal tłucze się jak wirująca pralka. mam Cię gdzieś. ale moje uczucia, są nieco odmiennego zdania odnośnie Twojej osoby.mam nadzieję, że mojemu sercu przejdzie, bo ja nie mam ochoty na kolejne nieprzespane noce i stosy wysmarkanych chusteczek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV