głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Zbliżył się i delikatnie mnie objął. Pocałował we włosy czułam to choć przecież włosy nie czują Lubię te chwile kiedy razem oglądamy filmy do północy a potem si

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Zbliżył się i delikatnie mnie objął. Pocałował we włosy czułam to choć przecież włosy nie czują
Zbliżył się i delikatnie mnie... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Zbliżył się i delikatnie mnie objął. Pocałował we włosy, czułam to, choć przecież włosy nie czują

Lubię te chwile kiedy razem... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Lubię te chwile kiedy razem oglądamy filmy do północy, a potem siadając na parapecie rozmawiamy do rana o wszystkim i o niczym, wtedy wiem ze nic tak nie przynosi mi radości jak czas spędzony z Tobą.

Czasami łapałam go na tym  jak... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Czasami łapałam go na tym, jak przyglądał mi się z boku i uśmiechał delikatnie.. jakby sama moja obecność, była dla niego największym skarbem

Nie chcę martwić się o tęsknotę... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Nie chcę martwić się o tęsknotę, która aktualnie siedzi mi na ramieniu i wcale nie chce zejść. Mimo jej dużej masy, dam sobie radę. Zawsze dawałam, dam i teraz. Nie marzę o niczym innym teraz jak... chcę Cię tylko pogłaskać po włosach i powiedzieć, jak cudownie iść przez życie z kimś takim jak Ty.

Nie obiecuj gwiazdki z nieba  wakacji... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Nie obiecuj gwiazdki z nieba, wakacji na Hawajach i willi z 10 łazienkami, balów co tydzień i szafy eleganckich sukni. Daj mi pewność, że będziesz obok, gdy w rozciągniętym dresie i rozczochranych włosach przytulę się, by się wypłakać a Ty zwyczajnie pozwolisz mi się wygadać. Wtedy naprawdę będę szczęśliwa.

 Cierpisz? Z mojego powodu? Więc... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

-Cierpisz? Z mojego powodu? Więc chyba jednak mnie kochasz? -Wcale Cię nie kocham! Tylko dlaczego nie mogę uwolnić się od myśli o Tobie? Coś strasznego się ze mną dzieje! Musisz mi pomóc wymazać siebie z pamięci! Jeżeli mnie kochasz, zrobisz coś, co mi pozwoli znienawidzić Cię! -Natychmiast to zrobię! Gwałtownie przyciągnął ją do siebie i zaczął całować.

 jesteś doskonała.  nie jestem...... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

-jesteś doskonała. -nie jestem... -masz doskonałe oczy, kształt podbródka i profil, wspaniałą, długą szyję, zgrabne paluszki, i zawsze zadbane paznokcie, wspaniałe piersi, i cudowny brzuszek. Więc co może czynić Cię nieidealną? -nie wiem... -kochasz mnie? -kocham to, jak doskonale patrzysz mi się w oczy, jak całujesz moją szyję i paluszki, jak malujesz mi paznokcie, dotykasz moje wspaniałe piersi, i masujesz brzuszek. TY czynisz moje ciało doskonałym, sama w sobie jestem nikim.

Wiem  że nawet po długim czasie... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje, wiem, że widząc Cię emocje wrócą, wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy. / lustrzana

Lubię sobie leżeć i wyobrażać... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Lubię sobie leżeć i wyobrażać, jak spacerujemy. Ja mówię jakąś głupotę, a Ty śmiejesz się, nazywasz mnie głuptasem i obejmujesz. A kiedy pada deszcz, skaczemy razem po kałużach, tańczymy i Ty dajesz mi swoją bluzę, bo mi 'ziuziu'. Później kłócimy się, mówię, że mam Cię dość, chociaż wiesz, że to jedynie marne kłamstwo... I 5 minut później dostajesz buziaka 'na zgodę'. Bo przecież tak na poważnie, to my się nigdy nie kłócimy. Bierzesz mnie na ręce i idziesz tak po chodniku, ostrożnie, żeby mnie nie ochlapał żaden przejeżdżający samochód. Przed moim domem, zatrzymujesz się, ostatni raz mnie przytulasz, patrzysz w oczy, dajesz całusa i znikasz. I tak już zawsze. Ot, taka moja mała, słodka, niespełniona nierealność/ lustrzana

Pójdziemy na spacer. Będziemy tak... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Pójdziemy na spacer. Będziemy tak chodzić i chodzić. W końcu złapiesz mnie za rękę. Przyciągniesz mnie do siebie, spojrzysz głęboko w oczy, przytulisz. A na koniec? Na koniec powiesz mi jak mocno mnie kochasz. Dobrze ?

Nie znam innego człowieka  który... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

Nie znam innego człowieka, który znałby mnie lepiej od niego. On jeden wie co oznaczają moje 3 kropki w smsie. On jeden wie, że ma znaczenie to, ile wykrzykników stawiam po słowie nie..

 opisz mnie w kilku słowach.... teksty

chokoreeto dodano: 11 lipca 2010

-opisz mnie w kilku słowach. -moja.moja.moja.moja!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV