głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Czasem chciałabym serce zostawić w szufladzie a sumienie zakopać w ogródku... Wszystko wymyka się spod kontroli ale niech się wymyka . mam zamiar to zostawić w

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Czasem chciałabym serce zostawić w szufladzie a sumienie zakopać w ogródku...
Czasem chciałabym serce zostawić w... teksty

chokoreeto dodano: 15 sierpnia 2010

Czasem chciałabym serce zostawić w szufladzie,a sumienie zakopać w ogródku...

Wszystko wymyka się spod kontroli... teksty

chokoreeto dodano: 14 sierpnia 2010

Wszystko wymyka się spod kontroli , ale niech się wymyka . mam zamiar to zostawić w spokoju i niech biegnie swoim torem . nikt nie jest w stanie tego zepsuć , za bardzo się staraliśmy , by coś z tego wyszło , by ktoś miałby to rozpieprzyć . kocham Cię jak skończona psycholka . wiara czyni cuda , mam nadzieje , że w naszym wypadku też się tak stanie . kurna czasem tak się boję , że Cię stracę , że powiem coś źle , że Ci się znudzę , że znajdzie się ktoś lepszy ode mnie i nagle Twoja miłość przeminie . zawsze mnie zapewniasz , że tak się nie stanie , ale każdy z nas ma swoje paranoje , nie ?

przychodzi w życiu taki moment... teksty

chokoreeto dodano: 14 sierpnia 2010

przychodzi w życiu taki moment , kiedy uświadamiasz sobie , że nie posiadasz nic wartościowego , żadnej szczerej przyjaźni , żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia łez , nie wspominając nawet o prawdziwej miłości , a na myśl przychodzi tylko samobójstwo . najlepszy lek , na cały ból , na całe zło .

powiedziałam sobie   że nawet jak... teksty

chokoreeto dodano: 14 sierpnia 2010

powiedziałam sobie , że nawet jak będę zakochana bardziej niż w tym chłopaku z przedszkola , któremu byłam w stanie oddać paczkę swojej ulubionej huby buby , nikomu o tym nie powiem . wolę cierpieć w samotności , niż być punktem litości innych w wyniku nieodwzajemnionej miłości .

Człowiek pije  żeby utopić jakąś... teksty

chokoreeto dodano: 14 sierpnia 2010

Człowiek pije, żeby utopić jakąś myśl, a ta przeradza się w obsesję. Podejrzenie, które chciało się odsunąć, pod wpływem alkoholu staje się żywsze, silniejsze, zajmuje coraz więcej miejsca.

powinnam zmienić zamek w drzwiach bo... teksty

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2010

powinnam zmienić zamek w drzwiach bo wziąłeś klucz odchodząc stąd , lecz byłam pewna, że nie wrócisz, teraz wiem ,że to był błąd.a teraz wyjdź i zamknij drzwi po prostu zniknij bo nie potrzebny jesteś mi

wyjść i nie wrócić kurwa .... teksty

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2010

wyjść i nie wrócić kurwa . pójść na dworzec , położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg . mieć wyjebane na wszystko i na wszystkich . na tych , którzy mają czelność nazywać się naszymi przyjaciółmi . spierdolić z tego świata . ziemia osuwa mi się spod nóg , rozumiesz ? ! jebana bezradność i desperacja .

trywialnosc to szarosc  jalowosc... teksty

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2010

trywialnosc to szarosc, jalowosc, powszedniosc, schematycznosc, papierowosc, przewidywalnosc, tak wiec NIE o to chodzi w moim zyciu.

zajarałam tego papierosa ze... teksty

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2010

zajarałam tego papierosa ze specjalną dedykacją dla Ciebie

zapaliła papierosa i kucnęła w... teksty

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2010

zapaliła papierosa i kucnęła w przedpokoju kręcąc głową z niedowierzaniem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV