głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Sorry za to mało eleganckie 'kocham Cię' na ulicy. Chciałam to zrobić bardziej subtelnie ale po kilku piwach trudno się powstrzymać. Przyjaciele. gdy oni czegoś

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Sorry za to mało eleganckie 'kocham Cię' na ulicy. Chciałam to zrobić bardziej subtelnie ale po kilku piwach trudno się powstrzymać.
Sorry za to mało eleganckie 'kocham... teksty

chokoreeto dodano: 17 listopada 2010

Sorry za to mało eleganckie 'kocham Cię' na ulicy. Chciałam to zrobić bardziej subtelnie, ale po kilku piwach trudno się powstrzymać.

Przyjaciele. gdy oni czegoś... teksty

chokoreeto dodano: 17 listopada 2010

Przyjaciele. gdy oni czegoś potrzebują znają numer, niestety bywa tak, że nie potrafisz odmówić. Gdy Ty zaś czegoś potrzebujesz, wykręcają się brakiem czasu. Zostajesz sam.

Człowiek im więcej o Tobie wie  tym... teksty

chokoreeto dodano: 17 listopada 2010

Człowiek im więcej o Tobie wie, tym mocniej może Cię skrzywdzić.

Obserwuję jak to  co budowałam tyle... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

Obserwuję jak to, co budowałam tyle czasu z łatwością, zaledwie w kilka chwil ulatuje bezpowrotnie. Patrzę jak papieros robi się coraz krótszy, jak ogień miejsce przy miejscu wypala resztki bezsensownej miłości. Dochodzę do momentu, w którym już nic nie da się zrobić. Wyrzucam papierosa, tak jak Ty wyrzuciłeś mnie ze swojego serca. Teraz widzę jak spada w dół, aby w końcu dotknąć dna, upaść na ziemię. Leży, dalej słabo się żarzy. Nikt go nie zauważa. Koniec. Papieros się wypalił, jak Twoje uczucie do mnie.

Pamiętasz jeszcze te wieczory   w... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

Pamiętasz jeszcze te wieczory , w których leżeliśmy oboje na podłodze wijąc się ze śmiechu ? Obok łóżka leżała zawsze pusta butelka taniego wina , z głośników leciała nasza piosenka a my potrafiliśmy tak leżeć trzymając się za ręce , gapiąc w sufit i co jakiś czas wybuchać śmiechem . Do dziś się nic nie zmieniło . Każdy wieczór jest ten sam .. Tylko , że Ciebie gdzieś wcięło , bo od pewnego czasu leżę sama na podłodze , w tle nasza melodia , pusta butelka i jeszcze Twój śmiech , którą przypomina mi martwa podświadomość .

S: Mój nowy chłopak Aaron właśnie... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

S: Mój nowy chłopak Aaron właśnie jedzie tu, żeby wszystkich poznać. Chcę coś od ciebie usłyszeć. C: Jeśli mówisz o sukience, powiedziałbym "krótsza".

i skręcam się z braku papierosów w... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

i skręcam się z braku papierosów w torebce, i z braku twojej miłości do mnie.

B: Musisz być chłodna  żeby być... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

B: Musisz być chłodna, żeby być królową. Anna Boleyn kierowała się tylko sercem i ścięli jej głowę. Więc jej córka Elżbieta przysięgła, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Poślubiła kraj. Zapomnij o chłopakach. Cały czas miej przed oczami swój cel, Jenny Humphrey. Nie możesz sprawić, żeby ludzie cię pokochali, ale możesz sprawić, żeby się ciebie bali.

Maybe I am a total bitch did you ever... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

Maybe I am a total bitch did you ever think about that ?

W życiu każdej dziewczyny... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

W życiu każdej dziewczyny przychodzi taki czas , kiedy ona zdaje sobie sprawę, że jej matka może być bardziej pokręcona niż się wydaje

Popłyniemy ulicami  tam gdzie tanie... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

Popłyniemy ulicami, tam gdzie tanie wino w szklankach...

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

chokoreeto dodano: 16 listopada 2010

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice a jej ręce drżały jak nigdy dotąd, stanęła w deszczu na środki ulicy i zaczęła krzyczeć, że miłości nie ma. ówcześnie czytając sms'a, zakończającego jej związek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV