głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto nerwowo starałam się złapać oddech idąc środkiem ulicy. w myślach wyklinałam każdego mężczyznę na ziemi. rękawy mojej białej ramoneski topiły się w rozmazanym t

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
nerwowo starałam się złapać oddech idąc środkiem ulicy. w myślach wyklinałam każdego mężczyznę na ziemi. rękawy mojej białej ramoneski topiły się w rozmazanym tuszu.
nerwowo starałam się złapać... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

nerwowo starałam się złapać oddech, idąc środkiem ulicy. w myślach wyklinałam każdego mężczyznę na ziemi. rękawy mojej białej ramoneski, topiły się w rozmazanym tuszu. zaczęłam sama do siebie, wyzywać płeć brzydszą od najgorszych. zanosiłam się płaczem. przechodni patrzyli na mnie jak na skończoną frustratkę z objawami schizofrenii. przykucnęłam, próbując doprowadzić mój cykl oddychania do ładu. 'sukinsyny', powtarzałam w kółko. właśnie wtedy, usłyszałam męski głos śpiewający donośnie 'nie płacz, kiedy odjadę ... sercem będę przy Tobie'. kretyn - pomyślałam. na moich ustach, mimowolnie pojawił się uśmiech. amant, kucnął koło mnie. w rękach trzymał bukiet róż. niezdarnie wyjął jedną z nich i wręczył mi do dłoni. nie przestawał się uśmiechać. odszedł. nigdy więcej go nie spotkałam. faceci, są nam zbędni do zepsucia humoru, wbicia gwoździa w ścianę, o złamanym sercu nie wspominając. ale pocałunku podczas którego czujemy, jak niebiańsko się uśmiechają nic nam nie zastąpi.

Jeszcze raz powiedz do mnie:   kotku... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

Jeszcze raz powiedz do mnie: " kotku, misiaczku, skarbie albo kochanie ", a nakopię Ci do tej twojej dupy ! Co, zapomniałeś już jak mam na imię ?

a gdybys tak został przewodnikiem po... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

a gdybys tak został przewodnikiem po moim sercu, opowiedział byś turystom jak bardzo je zraniłeś ?

Gdy jestem pod wpływem alkoholu... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

Gdy jestem pod wpływem alkoholu nagle świat staje się piękniejszy, a Ty to już całkiem przebijasz wszystkie moje kanony piękna .

Jest wiele miejsc przed którymi... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

Jest wiele miejsc przed którymi najchętniej wywiesiłabym kartkę "kurwoom wstęp wzbroniony", którą dla jasności potwierdziłabym nazwiskami.

Tak . Chcę być singielką . Nie... teksty

chokoreeto dodano: 25 listopada 2010

Tak . Chcę być singielką . Nie, nie dlatego , że nikt nie interesuje się moją osobą. Wręcz przeciwnie. Po prostu nie wiem , czy ma sens związek z kimś, kto kocha mnie , a ja darzę tym uczuciem innego. Raczej nie. Nie chcę oszukiwać, okłamywać , ranić. Wyrosłam z tego.

  ważne  aby mieć kogoś takiego... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

` ważne, aby mieć kogoś takiego, kto cię kopnie w odpowiednim momencie w du.pę, wyzwie cię, siądzie na psychikę. on to robi dlatego, żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. ten ktoś nazywa się 'przyjaciel'

Jest mi nadzwyczajnie w świecie... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

Jest mi nadzwyczajnie w świecie smutno - tak że ja pierdole kurwa mać

  Pierwsza zależność jaka powinna... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

` Pierwsza zależność jaka powinna zniknąć z tego świata, a mianowicie, to że zbyt często jesteśmy nikim dla tych, którzy są dla nas wszystkim

  I znów nic  zero kontaktu  na... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

` I znów nic, zero kontaktu, na zmianę, raz Ty raz ja, na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą..

Serce: Co nas nie zabije to zabije... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

Serce: Co nas nie zabije to zabije innych.

Krótka historia opowiedziana... teksty

chokoreeto dodano: 24 listopada 2010

Krótka historia opowiedziana Rozumowi przy bliżej nieokreślonej sytuacji: Dziewczyna umawia się na randkę w ciemno (po krótkiej znajomości internetowej). Wchodzi na most i widzi niskiego chłopaka (nie z jej bajki), chce odwrócić się na pięcie, ale nagle olśnienie, podchodzi (nie zaszkodzi spróbować). Ostatecznie okazało się, że to był tylko kolega jej randki, a umówiony chłopak się spóźnił. Rozum skwitował to krótkim: Pamiętajcie, zawsze trzeba podchodzić !!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV