głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ Nie wyobrażam sobie mężczyzny który zniósłby dziesięciokilometrowy bieg w pełnym uzbrojeniu podczas okresu i nie zemdlał. Niektórzy mdleliby już na sam widok

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ Nie wyobrażam sobie mężczyzny który zniósłby dziesięciokilometrowy bieg w pełnym uzbrojeniu podczas okresu i nie zemdlał. Niektórzy mdleliby już na sam widok krwi.
“ Nie wyobrażam sobie mężczyzny... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Nie wyobrażam sobie mężczyzny, który zniósłby dziesięciokilometrowy bieg w pełnym uzbrojeniu podczas okresu i nie zemdlał. Niektórzy mdleliby już na sam widok krwi. Jestem prawie pewny, że gdyby mężczyźni mieli "swoje dni", byłyby to z pewnością dni wolne od pracy. Zagwarantowane odpowiednią ustawą lub najlepiej dekretem. ”

“ choć w tym wszystkim  co mi... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ choć w tym wszystkim, co mi zrobiłeś znajduję tylko minusy, jest jeden plus: stałam się silniejsza, słowa biorę na dystans, i nigdy nie popełnię tego samego błędu ”

Myślałam  że musze mieć męża... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Myślałam, że musze mieć męża, bo często mi powtarzano, że będę szczęśliwa dopiero wtedy, gdy spotkam kogoś, kto mnie pokocha. Jako dziecko podświadomie wyciągnęłam z tego wniosek, że w pojedynkę nie można być pełnowartościowym człowiekiem. Więc poszukiwałam mężczyzny, który jak wróżka wejdzie w moje życie i je odmieni (…). Pewnego dnia stanęłam przed lustrem i spojrzałam na siebie – zobaczyłam trochę przestraszoną , bezradną dziewczynkę, która próbuje spychać odpowiedzialność za swoje życie na kolejnych mężczyzn. Wtedy zrozumiałam, że przez całe życie szukałam kogoś, kto się tą dziewczynką zaopiekuje. Następna myśl: ale zaraz, kto może zrobić to lepiej niż ja sama.

“ Ludzie zawsze odchodzą... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą. Ludzie zawsze odchodzą. ”

“ Mężczyźni zawsze boją się... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Mężczyźni zawsze boją się kobiet, które im mówią: "Nie mogę bez Ciebie żyć". ”

rozum i serce krzyczą: ja pierdole... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

rozum i serce krzyczą: ja pierdole kurwa mać co się dzieje, a usta mówią: wszystko ok

jeden dzień podobny do drugiego  a... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

jeden dzień podobny do drugiego, a przecież jestem taka młoda, powinnam spotykać się z kimś, kochać kogoś i być przez kogoś kochaną, totalne poczucie marnowania czasu...

“ Żaden mężczyzna niczego by nie... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Żaden mężczyzna niczego by nie wymyślił, gdyby nie wymagania kobiet. ”

Następnym razem zanim coś dojebię... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Następnym razem zanim coś dojebię bezsensu to może usiądę i, kurwa, pomyślę. I zapamiętam raz na zawsze, że z każdą moją pierdolniętą głupotą, Bóg zabija małego, niewinnego kotka.

Z mężczyzną należy komunikować... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Z mężczyzną należy komunikować się wprost, a nie byle jak. To nie kobieta, co chwyta w lot każdą dygresyjkę, każdą aluzyjkę i nie zgubi nici przewodniej, o nie.

Kiedy dorosne   będę zwodziła... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Kiedy dorosne - będę zwodziła, ulegała i łamała serca. Później zostanę feministką.

bądź kimś  kto usiądzie obok i... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust. bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie, chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV