głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto ... Ty nie jesteś kobietą: Ty jesteś wyzwaniem. Będziesz trzymała Go za rękę ale to ja pierwsza tuliłam Jego dłoń. Będziesz z Nim szła przez miasto ale ludzie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
... Ty nie jesteś kobietą: Ty jesteś wyzwaniem.
 ...  Ty nie jesteś kobietą: Ty... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

[...] Ty nie jesteś kobietą: Ty jesteś wyzwaniem.

Będziesz trzymała Go za rękę  ale... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Będziesz trzymała Go za rękę, ale to ja pierwsza tuliłam Jego dłoń. Będziesz z Nim szła przez miasto, ale ludzie będą moją postać pamiętać. Będziesz całować Jego usta ale to ze mną przeżył swój najlepszy pocałunek. Będzie Mu smutno, będziesz go pocieszać ale będzie pamiętał jak ja to robiłam. Przedstawi cię swojej rodzinie, ale oni będą pamiętać moment gdy mnie poznali. Będziesz całowała Jego ciało. Ale on wspomni gdy ja to robiłam. Będziesz go bardzo mocno kochać? ale to ja pierwsza oddałam mu duszę i serce. Będziesz próbowała zrobić coś oryginalnego, ale to ja kiedyś się dla niego poświęciłam. Będzie patrzył w twoje oczy ale przypomni sobie moje. Będzie czuł twój zapach ale podświadomie poczuje moje perfumy. Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień. A gdy kiedyś będzie płakał, przybiegniesz do Niego, ale On się odwróci, nie pytaj dlaczego. Bo tam już będę ja. Sama dobrze wiesz, że o pierwszej miłości nikt nie zapomina. Nie smuć się jestem tylko wspomnieniem..

“ Pierdol go. Jesteś zbyt... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Pierdol go. Jesteś zbyt zajebista dla niego! ”

“   Jak to się całowaliście?... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ - Jak to się całowaliście? - No wiesz, to znaczy ze dotykaliśmy się ustami... ”

“ kobiety od razu wiedzą  czy... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ kobiety od razu wiedzą, czy chcą zerżnąć, zabić czy wyjść za mąż za faceta.. ”

“ Ludzie uczą się w 25 procentach... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas. ”

Co Cię obchodzi  co myślą inni? To... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Co Cię obchodzi, co myślą inni? To Ty masz być szczęśliwa czy oni?

“ Z byłym facetem jest jak z... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Z byłym facetem jest jak z frytkami wiesz, że Ci szkodzą, ale raz na jakiś czas masz na nie ochotę. ”

“ Nie wyobrażam sobie mężczyzny... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Nie wyobrażam sobie mężczyzny, który zniósłby dziesięciokilometrowy bieg w pełnym uzbrojeniu podczas okresu i nie zemdlał. Niektórzy mdleliby już na sam widok krwi. Jestem prawie pewny, że gdyby mężczyźni mieli "swoje dni", byłyby to z pewnością dni wolne od pracy. Zagwarantowane odpowiednią ustawą lub najlepiej dekretem. ”

“ choć w tym wszystkim  co mi... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ choć w tym wszystkim, co mi zrobiłeś znajduję tylko minusy, jest jeden plus: stałam się silniejsza, słowa biorę na dystans, i nigdy nie popełnię tego samego błędu ”

Myślałam  że musze mieć męża... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

Myślałam, że musze mieć męża, bo często mi powtarzano, że będę szczęśliwa dopiero wtedy, gdy spotkam kogoś, kto mnie pokocha. Jako dziecko podświadomie wyciągnęłam z tego wniosek, że w pojedynkę nie można być pełnowartościowym człowiekiem. Więc poszukiwałam mężczyzny, który jak wróżka wejdzie w moje życie i je odmieni (…). Pewnego dnia stanęłam przed lustrem i spojrzałam na siebie – zobaczyłam trochę przestraszoną , bezradną dziewczynkę, która próbuje spychać odpowiedzialność za swoje życie na kolejnych mężczyzn. Wtedy zrozumiałam, że przez całe życie szukałam kogoś, kto się tą dziewczynką zaopiekuje. Następna myśl: ale zaraz, kto może zrobić to lepiej niż ja sama.

“ Ludzie zawsze odchodzą... teksty

chokoreeto dodano: 12 grudnia 2010

“ Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą. Ludzie zawsze odchodzą. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV