głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania. Za górami za lasami żyła sobie piękna niezależna pewna siebie księżniczka. Pewnego

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania.
Urodziłam się z ogromną potrzebą... teksty

chokoreeto dodano: 17 luty 2011

Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania.

Za górami  za lasami żyła sobie... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:- Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moją matką gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci, i będziemy żyli długo i szczęśliwie...Tego wieczoru, przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc cichutko powiedziała:- No, kurwa, nie sądzę... I dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce.

To  że nie okazuję moich uczuć... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

To, że nie okazuję moich uczuć wobec Ciebie wcale nie znaczy że ich nie mam. Wręcz przeciwnie - przerastają mnie.

Zastanawiałam się  jak wiele razy... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

Zastanawiałam się, jak wiele razy wybaczamy komuś tylko dlatego, że nie chcemy go stracić, nawet jeśli ten ktoś nie zasługuje na nasze przebaczenie .

Przykro jest patrzeć jak ludzie... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

Przykro jest patrzeć jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło, które kiedyś emitowali.

Prawdziwi mężczyźni płaczą tylko... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

Prawdziwi mężczyźni płaczą tylko wtedy, gdy umiera Mufasa.

”no i tak to życie wygląda pani... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2011

”no i tak to życie wygląda pani Magdo - maj, maj i już listopad…”

pytasz mnie dokąd zmierzamy. jedyne... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2011

pytasz mnie dokąd zmierzamy. jedyne co mogę odpowiedzieć to - przed siebie. przynajmniej taką mam nadzieję. czasem musimy dłużej iść, czasem trzeba wrócić do tego samego punktu ale koniec końców taki jest cel - iść. spotkać ludzi. pokochać. kogoś minąć. innego zostawić. komuś pomachać. przeczytać książki, posłuchać muzyki, płakać czy śmiać się przy filmie. przytulać się. patrzeć z zachwytem na wschód słońca. cieszyć się smakiem ciepłej herbaty, lubić śnieg...

bo dla mnie liczyło się  jak... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2011

bo dla mnie liczyło się, jak zacząć, a nie jak skończyć. może dlatego, że wielu rzeczy nie kończyłam. przerywałam znajomości, urywałam rozmowy. nie mówiłam nawet "żegnaj". po prostu znikałam, co wcale nie znaczy, że było mnie coraz mniej.

Paranoją jest to  że po spotkaniu z... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2011

Paranoją jest to, że po spotkaniu z Tobą siedzę i obsesyjnie wącham swoje ubrania przesiąknięte Twoim zapachem. Jeszcze większym wariactwem jest fakt, że mam ochotę unikać wody w wszelakiej postaci w odległości na kilometr, bojąc się, że go zmyję. wyobraź sobie moją desperację, kiedy boję się wypić szklanki wody w obawie, że zmyję z moich ust Twój doprowadzający mnie do szału zapach.

Bywa czasem  że ogarnia nas... teksty

chokoreeto dodano: 15 luty 2011

Bywa czasem, że ogarnia nas bezgraniczne uczucie smutku, którego nie potrafimy opanować. Spostrzegamy, że magiczna chwila tego dnia dawno już minęła, a my jej wcale nie wykorzystaliśmy. A wtedy życie jakby ukrywa przed nami cały swój kunszt, cały urok. Powinniśmy zawsze słuchać małego dziecka, którym niegdyś byliśmy - i które wciąż w sobie nosimy. Ono dobrze wie, co to są magiczne chwile.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV