głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ musi pani trochę zobojętnieć uzbroić się psychicznie przeciwko zbyt silnym uczuciom. ” “ Musisz mieć stabilność najpierw w swoim życiu zanim zaczniesz dzielić

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ musi pani trochę zobojętnieć uzbroić się psychicznie przeciwko zbyt silnym uczuciom. ”
“ musi pani trochę zobojętnieć... teksty

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

“ musi pani trochę zobojętnieć, uzbroić się psychicznie przeciwko zbyt silnym uczuciom. ”

“ Musisz mieć stabilność... teksty

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

“ Musisz mieć stabilność najpierw w swoim życiu, zanim zaczniesz dzielić je z kimś innym. ”

“ A może by tak pieprzyć... teksty

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

“ A może by tak pieprzyć konsekwencje? Może zaryzykować, stawiając czoła przegranej i po prostu nie myśleć, co będzie dalej. Czy warto? Jak to się skończy? Czy mamy szanse? Tak, macie. Siebie na chwilę lub nigdy. Razem tu i teraz lub nigdy. Po co żyć przeciętnym życiem w związkach zanudzających ten świat, jeśli można dać się ponieść uczuciom bez przyszłości? Tylko głupi wierzą, że jeśli coś nie ma przyszłości, to nie ma w ogóle sensu. Wartością związków nie jest ich trwanie samo w sobie, ale to, czego w nich doświadczamy. ” — kominek

“   Słuchaj  muszę ci coś jak... teksty

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

“ "Słuchaj, muszę ci coś jak najprędzej opowiedzieć". I ja wiedziałam, że tym jednym zdaniem stawia mnie przed wszystkimi. Dla mnie już do końca życia żadne „kocham cię” nie zastąpi tego „słuchaj, muszę ci coś natychmiast opowie­dzieć”. Zrozumiałam, jak ważne to jest dla niego, gdy przez przypadek, kiedyś przy winie w pubie, byłam świadkiem, jak dyskutował zażarcie z jednym ze swoich kolegów o tym, w któ­rym momencie rozpoczyna się zdrada. Ze zdumieniem słucha­łam, gdy mówił, że zdrada jest dopiero wówczas, gdy zamiast żonie coś ważnego „jako pierwszej osobie pragnie się natych­miast opowiedzieć innej kobiecie”. Od sześciu lat opowiadał mi wszystko najważniejsze jako pierwszej. ” — J.L.W.

 Rzeczy niemożliwe załatwiam od... teksty

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

"Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę więcej czasu"

Na sam dźwięk Twojego głosu... teksty

chokoreeto dodano: 30 grudnia 2014

Na sam dźwięk Twojego głosu zmieniłabym zdanie.. — Nicholas Sparks, "I wciąż ją kocham"

Drogi grudniu  jesteś jednym z... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2014

Drogi grudniu, jesteś jednym z najpiękniejszych miesięcy. Łączysz ludzi w święta, dajesz nadzieję na lepszy rok, sprawiasz, że dzieci szaleją, gdy dajesz im śnieg... Wiesz, grudniu... wszystkie miesiące zasypywały mnie złymi wieściami, nieprzyjemnymi zdarzeniami i niechcianymi pożegnaniami. Jak co roku piszę do Ciebie list, obiecuję, że w tym nie będzie dużo tekstu. Wiem, że jesteś w stanie zrobić wiele, wiem, że potrafisz, proszę, ześlij człowieka, który będzie mnie potrzebować. Już od dawna układam drugą poduszkę w łóżku, wypatruję przez okno człowieka, który by biegł do mnie, nawet obiady robię dla dwóch osób. Powiesz, dlaczego wciąż nikt nie puka do drzwi? Grudniu, zmień to, proszę.

Kobietom zaczyna więc brakować... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2014

Kobietom zaczyna więc brakować emocji. I adoracji. Chcą do kurwy nędzy czuć się pożądane. Chcą aby ktoś je przygniótł do ściany, zgwałcił wzrokiem i dysząc wsadził dłoń między uda. — Piotr C.

Merry Christmas  darling   wherever... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2014

Merry Christmas, darling - wherever you are.

 Chciałabym wyłączyć myślenie... teksty

chokoreeto dodano: 15 grudnia 2014

"Chciałabym wyłączyć myślenie, chociaż na chwilę dać odpocząć swojej głowie,. bo pomału mam dość, a wiem, że muszę wziąć się w garść."

 Do czyjegoś serca nie wchodzi się... teksty

chokoreeto dodano: 15 grudnia 2014

"Do czyjegoś serca nie wchodzi się z ciekawości."

Pośród wielu jej wad jedna okazała... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła, analizowała, co czuje, dlaczego tak czuje, co oznaczają jej uczucia, dlaczego analizuje, co zanalizowała, że czuje, i czy na pewno to czuła, co zanalizowała? Zygmunt Freud przy niej nie wymyśliłby psychoanalizy, tylko odleciałby w opium albo faszyzm, obydwa antydepresanty były chyba ówcześnie legalne. — Karpowicz, "Ości"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV