głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła analizowała co czuje dlaczego tak czuje co oznaczają jej uczucia dlaczego anal

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła analizowała co czuje dlaczego tak czuje co oznaczają jej uczucia dlaczego analizuj
Pośród wielu jej wad jedna okazała... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła, analizowała, co czuje, dlaczego tak czuje, co oznaczają jej uczucia, dlaczego analizuje, co zanalizowała, że czuje, i czy na pewno to czuła, co zanalizowała? Zygmunt Freud przy niej nie wymyśliłby psychoanalizy, tylko odleciałby w opium albo faszyzm, obydwa antydepresanty były chyba ówcześnie legalne. — Karpowicz, "Ości"

Każdy z nas ma te dni  chce tylko... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

Każdy z nas ma te dni, chce tylko palić i pić Drapać rany do krwi, bezwiednie krzyczeć i wyć — Okno z widokiem na Polskę

 ..  nie ma niczego bardziej... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

(..) nie ma niczego bardziej przygnębiającego dla człowieka niż przywyknąć do bycia niekochanym, wziąć to za stan naturalny, oczywisty, za regułę, potwierdzaną czasem wyjątkami. — Wojciech Kuczok "Senność"

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. — J.A. Redmerski "Na krawędzi nigdy" - żeby to cholera było takie proste.

W pewnym momencie zdajesz sobie... teksty

chokoreeto dodano: 6 grudnia 2014

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie. Odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy.

Hej  już jest mi lżej  nie... teksty

chokoreeto dodano: 22 listopada 2014

Hej, już jest mi lżej, nie cierpię..nie analizuje.. w końcu zrozumiałam ze to nie Ty, a ja przeżywałam te uczucia kłebiące w mojej duszy, które nią targały i rozrzucały mnie na milion malutkich kawałków wewnątrz mojej głowy. . one minęły. . wiedz o tym jest mi lżej. . mogę już zacząć dalej żyć. . Bez Ciebie..

Za rok też już mnie nie poznasz... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

Za rok też już mnie nie poznasz - wybacz. — Miuosh "Bawełna"

Tu nie chodzi o to  że przestaje mi... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

Tu nie chodzi o to, że przestaje mi zależeć, że staje się zimną kobietą, nie. Ja zabieganie o drugą osobę mam we krwi. Uwielbiam rozpieszczać, zaskakiwać, dbać, starać się. Po prostu chciałabym, żeby choć raz w życiu to o mnie zabiegano w taki sposób. Żeby ktoś był ciekawy jaką kawę piję, co gra mi w słuchawkach, czy wolę książkę czy film, jakie są moje ulubione kwiaty i czy lubię morze. Rozumiesz?

Ja wciąż próbuję zrozumieć samą... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

Ja wciąż próbuję zrozumieć samą siebie. — Sophie Hannah

Nie było mi wcale dobrze z tymi... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

Nie było mi wcale dobrze z tymi myślami. Było mi bardzo źle.

Prawdziwymi przyjaciółmi są ci... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

Prawdziwymi przyjaciółmi są ci, którzy nigdy nie opuszczają naszego serca, nawet jeśli na chwilę znikną z naszego życia. Po latach rozłąki bez trudu na nowo podejmujemy przerwaną znajomość. Nawet jeśli umrą, w naszych sercach na zawsze pozostaną żywi. — Jack Canfield – Balsam dla duszy kobiety

nigdy nie zostawiaj mnie z... teksty

chokoreeto dodano: 14 listopada 2014

nigdy nie zostawiaj mnie z niedopowiedzeniami. — bo nie wiem co ze sobą zrobić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV