głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto jebnij smajla że tak pierdolnę poetycko Często popijam gorącą czekoladę słucham smutnych babskich piosenek i rozmyślam o tym co było i o tym co jest. Ale najważ

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
jebnij smajla że tak pierdolnę poetycko
jebnij smajla   że tak pierdolnę... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2011

jebnij smajla , że tak pierdolnę poetycko

Często popijam gorącą czekoladę... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2011

Często popijam gorącą czekoladę, słucham smutnych babskich piosenek i rozmyślam o tym co było i o tym co jest. Ale najważniejsze jest to, że pilnuję, aby nie poparzyć sobie języka czekoladą, tak jak poparzyłam się Tobą.

Nagle z ust wyrwało się ciche... teksty

chokoreeto dodano: 18 kwietnia 2011

Nagle z ust wyrwało się ciche 'wyjebane mam.' Tak właśnie smakowała wolność

wiesz co to jest przyjaźń? ta... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

wiesz co to jest przyjaźń? ta świadomość, że ktoś zawsze będzie przy Tobie? wiesz co to miłość? ta chęć poświęcenoa całego siebie dla kogoś? wiesz co to tęsknota? to uczucie, gdzy brak kogoś rozdziera Ci serce? wiesz co to cierpienie? ta bezsilność i poczucie beznadziejności przez fakt, że coś nigdy nie będzie tak jak chciałeś? wiesz? to wiesz co to życie i ciesz się z tego.

Usiądź wygodnie  obok mnie poczuj... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

Usiądź wygodnie, obok mnie poczuj jak bije ciepło i nie zbaczajmy z toru. Pozwól by nasze życie nigdy nie oślepło, a nabrało kolorów.

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

Wiesz  ktoś mi kiedyś powiedział... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

Wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że kocha się tylko to od czego się cierpi..

Panie Boże! Proszę Cię o... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, bym mogła Mu przebaczyć. O cierpliwość, bym mogła znieść Jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym Go zajebała.

głupawka   choroba powszechnie znana... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

głupawka - choroba powszechnie znana wśród młodzieży. zaraźliwa. objawia się niekontrolowanymi napadami śmiechu i skurczami przepony oraz potokiem łez. ;d ♥♥

a ja tylko czekam aż mama wróci od... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

a ja tylko czekam aż mama wróci od babci , ty napiszesz smsa a w nim `zaraz będę u ciebie kotek , przykro mi ze bylas sama przez te dwie godziny`. a ja odpisze ` teraz to się kurwa pierdol , wyszłam na browara , nara`.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV