głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto http: nitek93.wrzuta.pl audio 835vSCzBum1 grubson m.p.s. Usiądź wygodnie obok mnie poczuj jak bije ciepło i nie zbaczajmy z toru. Pozwól by nasze życie nigdy ni

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
http: nitek93.wrzuta.pl audio 835vSCzBum1 grubson m.p.s.
Usiądź wygodnie  obok mnie poczuj... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

Usiądź wygodnie, obok mnie poczuj jak bije ciepło i nie zbaczajmy z toru. Pozwól by nasze życie nigdy nie oślepło, a nabrało kolorów.

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

Wiesz  ktoś mi kiedyś powiedział... teksty

chokoreeto dodano: 17 kwietnia 2011

Wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że kocha się tylko to od czego się cierpi..

Panie Boże! Proszę Cię o... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, bym mogła Mu przebaczyć. O cierpliwość, bym mogła znieść Jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym Go zajebała.

głupawka   choroba powszechnie znana... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

głupawka - choroba powszechnie znana wśród młodzieży. zaraźliwa. objawia się niekontrolowanymi napadami śmiechu i skurczami przepony oraz potokiem łez. ;d ♥♥

a ja tylko czekam aż mama wróci od... teksty

chokoreeto dodano: 16 kwietnia 2011

a ja tylko czekam aż mama wróci od babci , ty napiszesz smsa a w nim `zaraz będę u ciebie kotek , przykro mi ze bylas sama przez te dwie godziny`. a ja odpisze ` teraz to się kurwa pierdol , wyszłam na browara , nara`.

znasz ten stan kiedy niczym się nie... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2011

znasz ten stan kiedy niczym się nie przejmujesz?kiedy masz wszystko w dupie ? wiesz jak to się nazywa ?stan upojenia alkoholowego.

Pocałunek jest jak pukanie do drzwi... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2011

Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.

chodź przyjebie ci całusem    teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2011

chodź przyjebie ci całusem ;*

Idzie sobie zajączek przez las i... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2011

Idzie sobie zajączek przez las i pali papierosa. Widzi to krowa i mówi: - Taki mały a już pali. A zajączek na to: - Taka duża, a stanika nie nosi!

Dziecko pod moim blokiem  3 4 lata... teksty

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2011

Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka): - mamaaaaaaa! - maammmmmaa! - coo? - a Maciek mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać??

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV