głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Ważne jest aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy słabości czy pychy ale po prostu dlatego że na coś j

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Ważne jest aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy słabości czy pychy ale po prostu dlatego że na coś już n
Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim byłeś. Bądź tym, kim jesteś Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni ci coś zwrócą, docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, odwzajemnią twoją miłość.

Rozczarowanie to gniew dla... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Rozczarowanie to gniew dla mięczaków', rzekł dziś dr. House.

Jak pożegnać kogoś  kogo kocha... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Jak pożegnać kogoś, kogo kocha się całą duszą i ciałem? Czy istanieje słowo, spojrzenie lub dotyk zdolne uciszyć ból serca w chwili, gdy dwoje ludzi, którzy byli dla siebie wszystkim musieli się w końcu rozstać?

Potrafię sama zasunąć sukienkę z... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Potrafię sama zasunąć sukienkę z tyłu, otworzyć butelkę wina, naprawić komputer i wymienić żarówkę. Nikt do mnie nie dzwoni z pytaniem "kochanie, co u Ciebie?", nie okrywa mnie swetrem, kiedy jest mi zimno, a kiedy w nocy nie mam się do kogo przytulić, przytulam głowę do poduszki i zasypiam spokojnie. Jeśli zepsuje mi się kran, poproszę o pomoc sąsiada, albo auto na drodze - zadzwonię po pomoc drogową. Poradzę sobie sama, bo przecież jestem sama. Sama nie znaczy szczęśliwa.

często zadajesz mi tak dziwne... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

często zadajesz mi tak dziwne pytania , że mam wrażenie iż potrafimy się dogadać dlatego, że jesteśmy tak samo mocno popierdoleni.

nadchodzi dzień  kiedy robisz... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

nadchodzi dzień, kiedy robisz makijaż tylko dlatego, że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to, aby powstrzymać się przed płaczem.

nie jestem chora psychicznie  ale... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

nie jestem chora psychicznie, ale czasami mam ochotę iść na brzeg rzeki. usiąść na ulubionym kamieniu, napisać list pożegnalny i wskoczyć z urwiska to tej lodowatej wody. a to tylko dlatego, że w taki sposób mogłabym mieć wyjebane na wszystkich i na wszystko.

Podobasz mi się  ale i tak mam na... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

Podobasz mi się, ale i tak mam na ciebie wyjebane.

Ty udajesz  że mnie nie widzisz. Ja... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

Ty udajesz, że mnie nie widzisz. Ja udaję, że mam to w dupie.

podobno najgorsze rzeczy robi się po... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

podobno najgorsze rzeczy robi się po pijaku. patrz jaka musiałam być pijana, skoro się w Tobie zakochałam.

I czasem  przychodzi taki moment w... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

I czasem, przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód. I nieważne jak cholernie by ci zależało, jak trudne by to było. Po prostu trzeba.

najgorszy moment jest  gdy idziesz i... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

najgorszy moment jest, gdy idziesz i niespodziewanie ktoś łapie Cię za ramie. Nie krzyczysz, ale modlisz się, że gdy już się odwrócisz nie zobaczysz faceta z nożem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV