głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto A teraz jest czas na to żeby spakować walizkę kupić bilet zostawić to brudne i szare miasto wyczyścić dokładnie umysł spalić te śmieszne wspomnienia i uporządko

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
A teraz jest czas na to żeby spakować walizkę kupić bilet zostawić to brudne i szare miasto wyczyścić dokładnie umysł spalić te śmieszne wspomnienia i uporządkow
A teraz jest czas na to  żeby... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

A teraz jest czas na to, żeby spakować walizkę, kupić bilet, zostawić to brudne i szare miasto, wyczyścić dokładnie umysł, spalić te śmieszne wspomnienia i uporządkować sny. Rozkoszować się wolnością i czystą wódką, w doborowym towarzystwie, wśród zielonych traw.

Wkurwumiarka się przebrała! teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Wkurwumiarka się przebrała!

jeśli nie możesz ich pokonać  to... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

jeśli nie możesz ich pokonać, to chociaż ich powkurwiaj

pogadajmy o rzeczach realnych: o... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

pogadajmy o rzeczach realnych: o wódce, fajkach, czekoladzie, kawie, chujowym dniu, wkurwiających sąsiadach a nie o jakiś miłościach, miłostkach i innych pierdołach

...najczęściej poruszają nas... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

...najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło...

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim byłeś. Bądź tym, kim jesteś Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni ci coś zwrócą, docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, odwzajemnią twoją miłość.

Rozczarowanie to gniew dla... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Rozczarowanie to gniew dla mięczaków', rzekł dziś dr. House.

Jak pożegnać kogoś  kogo kocha... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Jak pożegnać kogoś, kogo kocha się całą duszą i ciałem? Czy istanieje słowo, spojrzenie lub dotyk zdolne uciszyć ból serca w chwili, gdy dwoje ludzi, którzy byli dla siebie wszystkim musieli się w końcu rozstać?

Potrafię sama zasunąć sukienkę z... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2011

Potrafię sama zasunąć sukienkę z tyłu, otworzyć butelkę wina, naprawić komputer i wymienić żarówkę. Nikt do mnie nie dzwoni z pytaniem "kochanie, co u Ciebie?", nie okrywa mnie swetrem, kiedy jest mi zimno, a kiedy w nocy nie mam się do kogo przytulić, przytulam głowę do poduszki i zasypiam spokojnie. Jeśli zepsuje mi się kran, poproszę o pomoc sąsiada, albo auto na drodze - zadzwonię po pomoc drogową. Poradzę sobie sama, bo przecież jestem sama. Sama nie znaczy szczęśliwa.

często zadajesz mi tak dziwne... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

często zadajesz mi tak dziwne pytania , że mam wrażenie iż potrafimy się dogadać dlatego, że jesteśmy tak samo mocno popierdoleni.

nadchodzi dzień  kiedy robisz... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

nadchodzi dzień, kiedy robisz makijaż tylko dlatego, że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to, aby powstrzymać się przed płaczem.

nie jestem chora psychicznie  ale... teksty

chokoreeto dodano: 1 maja 2011

nie jestem chora psychicznie, ale czasami mam ochotę iść na brzeg rzeki. usiąść na ulubionym kamieniu, napisać list pożegnalny i wskoczyć z urwiska to tej lodowatej wody. a to tylko dlatego, że w taki sposób mogłabym mieć wyjebane na wszystkich i na wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV