głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jeden papieros na uspokojenie myśli. Drugi na opanowanie tętna. Trzeci na zapomnienie. Następny który już nawet nie działa instynktownie zapalam i zaciągam się

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jeden papieros na uspokojenie myśli. Drugi na opanowanie tętna. Trzeci na zapomnienie. Następny który już nawet nie działa instynktownie zapalam i zaciągam się by czym
Jeden papieros na uspokojenie myśli.... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Jeden papieros na uspokojenie myśli. Drugi na opanowanie tętna. Trzeci na zapomnienie. Następny, który już nawet nie działa instynktownie zapalam i zaciągam się by czymś zająć myśli.

Ostatnio nie jem  nie śpię  mam... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Ostatnio nie jem, nie śpię, mam objawy depresji, nie wychodzę z domu, nie kontaktuję i nie wiem, co się dzieje na świecie. Prawdopodobnie powodem jest złamane serce, ale tego też nie mam siły stwierdzić.

Siedziała bezradna w fotelu... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Siedziała bezradna w fotelu zapalając kolejnego papierosa, powtarzała bezustannie, że "już go nie kocha", że "nie zależy jej na nim", że "nie obchodzi ją to z kim się spotyka i co robi".. Nawet się nie zorientowała, gdy zgubiła słowo NIE.

Romantyczna kolacja  spacer brzegiem... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Romantyczna kolacja, spacer brzegiem morza i milion róż - to nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku i poczucie, że coś dla Ciebie znaczę.

Wciągała do płuc dym papierosów z... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością,że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej.Zakręciło jej się w głowie. Czuła,że serce uderza nie w tym rytmie,co trzeba. Po chwili dodała"a możesz się nawet kurwa zatrzymać!"

chociaż raz być suką i olewać... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

Mówię  że nie potrzebuję... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Mówię, że nie potrzebuję miłości. A potem zamykam się w pokoju i mówię do mokrych chusteczek jak bardzo mi jej brak.

Wolałabym żebyś mnie przytulił... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Wolałabym żebyś mnie przytulił , pocałował wtedy miałabym powód do tęsknoty i łez , nie tak jak teraz gdy zakopana w starym kocu płaczę i tęsknie za czymś , czego nigdy od Ciebie nie dostałam .

Czasem mam jazdę zapomnieć o... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim. kupić bilet do nikąd i spakować walizki, odnaleźć nową przestrzeń - ta mnie dusi czasem, ale chyba czasem tak być musi.

Wciągała do płuc dym papierosów z... teksty

chokoreeto dodano: 18 maja 2011

Wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością , że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej . Zakręciło jej się w głowie . Czuła , że serce uderza nie w tym rytmie , co trzeba . Po chwili dodała 'a możesz się nawet kurwa zatrzymać

Naprawdę staram się zrozumieć... teksty

chokoreeto dodano: 17 maja 2011

Naprawdę staram się zrozumieć chociaż niektóre zachowania. Bywa to trudne, a nawet bardzo trudne. Mogłabym godzinami rozmyślać nad rzeczami, które dla Ciebie już nie mają żadnego znaczenia-co innego dla mnie. Te codzienne spekulacje: co poszło nie tak? dlaczego tak się stało? Jednak mimo tych przeklętych myśli, które codziennie nawiedzają moją głowę rezultat przemyśleń jest taki sam: to jest nielogiczne. A moi znajomi nadal zastanawiają się dlaczego w tym tkwię...

Nie nadążam za swoimi uczuciami. W... teksty

chokoreeto dodano: 17 maja 2011

Nie nadążam za swoimi uczuciami. W jednej chwili jesteś dla mnie wszystkim, w drugiej chcę zapomnieć. Kocham i nienawidzę. Pragnę i nie chcę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV