głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jest jedna rzecz która ciągle mnie męczy i której nie mogę pojąć... Dlaczego los dał nam szansę spotkania się przeżycia pięknych chwil a nie dał nam szansy na r

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jest jedna rzecz która ciągle mnie męczy i której nie mogę pojąć... Dlaczego los dał nam szansę spotkania się przeżycia pięknych chwil a nie dał nam szansy na ro
Jest jedna rzecz która ciągle mnie... teksty

chokoreeto dodano: 30 czerwca 2011

Jest jedna rzecz, która ciągle mnie męczy i której nie mogę pojąć... Dlaczego los dał nam szansę "spotkania się", przeżycia pięknych chwil, a nie dał nam szansy na rozmowę? Skoro nie możemy być razem, to dlaczego los chciał, żebym się w Tobie zakochała?

a w wakacje? chrońcie skórę przed... teksty

chokoreeto dodano: 30 czerwca 2011

a w wakacje? chrońcie skórę przed słońcem, komórki przed wodą w rzece, a serca przed skurwielami, którzy tylko czyhają, żeby je zranić...

Nie potrafię powiedzieć Ci będzie... teksty

chokoreeto dodano: 29 czerwca 2011

Nie potrafię powiedzieć Ci "będzie dobrze" - bo doskonale wiem, że to najgłupsze słowa na świecie; jedyne co mogę to być blisko Ciebie i dać Ci tę pewność, że zawsze możesz na mnie liczyć.

cd. Jednak wierzyłam ukradkiem że... teksty

chokoreeto dodano: 29 czerwca 2011

cd. Jednak wierzyłam ukradkiem, że coś się zmieni, bo miłość jest magiczna, bo możne zrozumie(...) codzienne rozmowy z Bogiem pozwalały mi odnajdywać siłę, sens.. Żyłam wspomnieniami i nadzieją, która każdego dnia gasła i gasła... a teraz siedzę pod rozgwieżdżonym niebem i nie wiem co robić, nie wiem czy będę miała silę jutro znów na Niego spojrzeć oczami cierpiącymi z uśmiechem na ustach..

Wszyscy mnie podziwiali. Moją siłę... teksty

chokoreeto dodano: 29 czerwca 2011

Wszyscy mnie podziwiali. Moją siłę, moją wytrwałość w tym, że mimo iż Go tak bardzo kocham, potrafiłam normalnie żyć, uśmiechać się do ludzi, być taka ufna, taka pomocna, że nie poddałam się. Nie przekreśliłam niczego, przy innych byłam silna, ale kiedy zostawałam sama.. morze łez płynęło z moich oczu. Każdego dnia tam gdzie mogłam być sama, tam gdzie nikt mnie nie widział, czułam się taka przegrana. Taka bezsilna, ale kiedy byłam sama mogłam być sobą. Mogłam wypłakać się. Jednak musiałam znów nabierać tych sił na kolejny dzień, w którym Go zobaczę, nie chciałam pokazywać jak bardzo Go kocham i jak cierpię z braku Jego obecności. Powtarzałam sobie, że jeszcze kilka miesięcy i już nie będę na Niego patrzeć, ale chyba to bardziej mnie bolało..

kiedy zobaczysz w mojej ręce... teksty

chokoreeto dodano: 29 czerwca 2011

kiedy zobaczysz w mojej ręce flaszkę wódki to znaczy, że naprawdę ze mną jest źle, że sobie nie radzę, że potrzebuje pomocy.

Nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

chokoreeto dodano: 28 czerwca 2011

Nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia. A zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja.

 jeśli ciągle jesteś singlem  to... teksty

chokoreeto dodano: 28 czerwca 2011

, jeśli ciągle jesteś singlem , to znaczy , że Bóg patrzy na ciebie i mówi : ''a tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego''paramorelove .

 ej wiesz co?!  no co?  ciągle... teksty

chokoreeto dodano: 27 czerwca 2011

- ej, wiesz co?! - no co? - ciągle Cie kocham, ale. - ale, co? - ale w sumie gówno mnie już obchodzisz.

Mam ci pierdolnąć w twarz żebyś... teksty

chokoreeto dodano: 27 czerwca 2011

Mam ci pierdolnąć w twarz żebyś zrozumiał , że cię kocham.

Obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy... teksty

chokoreeto dodano: 27 czerwca 2011

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy.

Można kogoś kochać i nie chcieć z... teksty

chokoreeto dodano: 27 czerwca 2011

Można kogoś kochać i nie chcieć z nim być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV