głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Po prostu nie wolno mi stać się kobietą która wypłakuje się do poduszki bo odczuwa pustkę bo nie może mieć tego czego pragnie.. My kobiety jesteśmy przykro poda

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Po prostu nie wolno mi stać się kobietą która wypłakuje się do poduszki bo odczuwa pustkę bo nie może mieć tego czego pragnie..
Po prostu nie wolno mi stać się... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Po prostu nie wolno mi stać się kobietą, która wypłakuje się do poduszki, bo odczuwa pustkę, bo nie może mieć tego, czego pragnie..

My kobiety  jesteśmy przykro podatne... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

My kobiety, jesteśmy przykro podatne na zranienie, bo należymy do pionierskiego pokolenia, które nie zgadza się na kompromisy w miłości i polega – tylko i wyłącznie – na własnej sile ekonomicznej.

Idź i walcz!   tak ciągle mówi... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Idź i walcz! - tak ciągle mówi serce. A ja Ci serce mówię, że on tego nie chce..

Dziś się upiję. Piję i jestem... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Dziś się upiję. Piję i jestem sama. Nie chcę się stać romantyczna i sentymentalna, nie chcę mu obiecywać tego, czego nie mogę zrobić, tylko dlatego, żeby znów mi to zrobił. Po swojemu i tak, jak nikt. Nie chcę o nim myśleć, a myślę cały czas. Jak na mnie wpłynął i jak mnie zepsuł. Gdyby mógł mnie choć trochę bardziej...

Najpierw tęskniłam za nim. Tak do... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Najpierw tęskniłam za nim. Tak do bólu, uśmierzanego litrową butelką taniego wina i snem. Potem, gdy mnie zostawił, tęskniłam do dnia, kiedy za nim nie tęskniłam. Gdy nie mogłam sobie przypomnieć takiego dnia, to piłam z rozpaczy i bezsilności jeszcze więcej i jeszcze tańsze wino.

Tworząc z kimś związek  masz... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Tworząc z kimś związek, masz świadomość, że to może się skończyć. Możecie się od siebie oddalić, spotkać kogoś innego albo po prostu się odkochać. Jednak przyjaźń nie jest grą o wszystko albo nic i dlatego zakładasz, że będzie trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli to stara przyjaźń. Traktujesz jej trwałość jako coś oczywistego i może właśnie to stanowi o jej wartości.

Czy żałuję? Nie. Choć chciałabym... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

Czy żałuję? Nie. Choć chciałabym wrócić do tamtych chwil. Może teraz było by inaczej? Może teraz byłoby lepiej? A może gorzej? Wiem również gdybym nie zrobiła tego kroku też bym myślała jakby to było. Ale NIE ŻAŁUJĘ. Lecz musisz wiedzieć, że tęsknię i te wspomnienia nie znikają od tak.

..żadna wielka miłość nie umiera... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

..żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

NIE RYCZ  JAK CIĘ NIE CHCE  TO... teksty

chokoreeto dodano: 30 sierpnia 2011

NIE RYCZ, JAK CIĘ NIE CHCE, TO ZNACZY, ŻE JEST SKURWYSYNEM BEZ GUSTU. PROSTE?

Nie obiecam ci  że będę czekała... teksty

chokoreeto dodano: 28 sierpnia 2011

Nie obiecam ci, że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak niebieskich oczu, ale może pomoże zapomnieć...

Ciebie  kocham  kurwa  też. teksty

chokoreeto dodano: 28 sierpnia 2011

Ciebie, kocham, kurwa, też.

Pewnego dnia będę na tyle silna  by... teksty

chokoreeto dodano: 28 sierpnia 2011

Pewnego dnia będę na tyle silna, by spojrzeć Ci w oczy i z uśmiechem powiedzieć `cześć `. Tak po prostu. Bez bólu i tęsknoty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV