głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto I uciec tam gdzie rozum przestanie o Tobie myśleć serce przestanie Cię potrzebować a ciało przestanie Cię pragnąć. ‎ ...kogoś kto odprowadzi wieczorem pod dom ż

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
I uciec tam gdzie rozum przestanie o Tobie myśleć serce przestanie Cię potrzebować a ciało przestanie Cię pragnąć.
I uciec tam  gdzie rozum przestanie o... teksty

chokoreeto dodano: 6 października 2011

I uciec tam, gdzie rozum przestanie o Tobie myśleć, serce przestanie Cię potrzebować, a ciało przestanie Cię pragnąć.

‎ ...kogoś  kto odprowadzi... teksty

chokoreeto dodano: 4 października 2011

‎"...kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź .

Kiedy Ty chcesz tego jednego  nagle... teksty

chokoreeto dodano: 4 października 2011

Kiedy Ty chcesz tego jednego, nagle wszyscy inni chcą Ciebie.

 ...zachwycić się choć przez... teksty

chokoreeto dodano: 4 października 2011

"...zachwycić się choć przez chwilę innym, nieznanym mi jeszcze człowiekiem, odkryć w nim coś nowego, czego nikt inny nie zna, pozwolić się prowadzić uczuciom i emocjom, nie oceniać i nie szufladkować, nie krytykować i nie przerywać, milczeć i słuchać, co ma do powiedzenia, spojrzeć w oczy i wiedzieć, że tak, że ty będziesz wiele znaczył w moim życiu."

Mam serdecznie dość tego dramatu... teksty

chokoreeto dodano: 4 października 2011

Mam serdecznie dość tego dramatu, lovestory, tragedii, komedii, w której gram. Chcę posiąść nadzieję na lepsze jutro. Męczę się, Ty też. Czy muszę wybrać? Czy muszę powiedzieć "żegnaj"? A co, jeśli źle zadecyduję? Co, co, co...? Nie lubię nawiązywać swoim życiem do seriali, filmów, ale tym razem zdecydowanie czuję się, jak Blair Waldorf. Niech wszystko co złe, zniknie.

all you need is... 3 papierosy... teksty

chokoreeto dodano: 3 października 2011

all you need is... 3 papierosy znalezione na dnie torby, podczas gdy jesteś przekonany, że wypaliłeś już całą paczkę.

Byłam w stanie poświęcić dla... teksty

chokoreeto dodano: 30 września 2011

Byłam w stanie poświęcić dla Ciebie wszystko, teraz nie zrobię już chyba nic.

nie lubię się z Tobą nie... teksty

chokoreeto dodano: 29 września 2011

nie lubię się z Tobą nie dogadywać - nawet nie wiesz jak mnie to boli.

co Ty o mnie wiesz ? Nie wiesz jak... teksty

chokoreeto dodano: 28 września 2011

co Ty o mnie wiesz ? Nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wkurwi. Wiesz jakie jest moje drugie imię ? Ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół ? Jaki jest mój ulubiony kolor ? Na której stronie łóżka lubię spać ? Przy jakiem kawałku się rozpływam, jaki wywołuje u mnie łzy ? Czy jadam śniadania ? Czy mieszam wódkę ? Jakie jest moje marzenie ? O czym myślę przed snem ? Jak reaguje na niektórych ludzi ? Czego nienawidzę ? Jakie mam poglądy na różne sprawy ? Od czego jestem uzależniona ? Jaką wodę piję ? Co jadam na obiad ? Masz chociaż pojęcia ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty ? No właśnie, GÓWNO o mnie wiesz.

przez jeden głupi gest  możesz... teksty

chokoreeto dodano: 27 września 2011

przez jeden głupi gest, możesz uwierzyć, że jest coś więcej.

nie. nie  nie mogę. nie mogę się... teksty

chokoreeto dodano: 26 września 2011

nie. nie, nie mogę. nie mogę się uczyć, nie mogę spać, jeść, wziąć się w garść. mogę rozmyślać, przeglądać zupę, szukać pocieszenia w muzyce, wymiotować, leżeć na podłodze i patrzeć w sufit. mogę też palić szlugi i pić mocną herbatę. mogę wyjść na balkon i pić wódkę. rozmawiać z gwiazdami. bać się. doskonale potrafię się niszczyć. przecież wiedziałeś. wiedziałeś doskonale. więc dlaczego?

Kobieta musi umieć pięknie i... teksty

chokoreeto dodano: 26 września 2011

Kobieta musi umieć pięknie i romantycznie pocałować mężczyznę, nie pragnąc przy tym wcale zostać ani jego żoną, ani kochanką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV