głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto brakuje mi tych wieczorów tych rozmów do drugiej tego jak płakałam ze śmiechu potrzebuję Twojego głosu żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje. mam dość.

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
brakuje mi tych wieczorów tych rozmów do drugiej tego jak płakałam ze śmiechu potrzebuję Twojego głosu żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.
brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

mam dość. nie mam już siły. nie... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

mam dość. nie mam już siły. nie wyrabiam tu psychicznie. chce wyjechać, wynieść się, wyjebać stąd jak najdalej. i nie na parę dni - na zawsze. wracać tylko od czasu do czasu. i chcę tego jak najszybciej - by w głowie pozostał mi obraz najpiękniejszych wspomnień - a nie piekła, które przeżywam tu dziś.

Podnieśmy szklanki w górę  wypijmy... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

Podnieśmy szklanki w górę, wypijmy za nieodwzajemnioną miłość, za zranione uczucia, za te puste panny, które odbierały nam facetów, za niespełnione marzenia, za chore ambicje, za wylane łzy, za nieprzespane noce, za każdy rozmazany tusz, za wszystkie bezsensowne godziny czekania. Wypijmy za to i pokażmy, że mimo wszystko dałyśmy radę.

Kim my tak właściwie jesteśmy? My... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

Kim my tak właściwie jesteśmy? My, ludzie urodzeni w latach 90, zwani młodzieżą, prawie dorośli. Pijemy, palimy, imprezujemy, niszczymy się. Całujemy się z byle kim i śpimy z byle kim. Mamy masę przyjaciół, z którym łączą nas nie tylko wspólne tematy rozmów. Mimo to narzekamy na samotność. Każdy z nas potrzebuje miłości i zrozumienia. O to drugie bardzo trudno, bo i tak sami siebie nie rozumiemy. Wyczekujemy księcia/księżniczki z bajki, a jednak nie jesteśmy przygotowani na porzucenie obecnego trybu życia i prawdziwego związku. Jaki w tym wszystkim sens?

co ma być to będzie  a jak będzie... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

co ma być to będzie, a jak będzie chujowo to się upijemy.

Jest przy mnie i chyba to liczy się... teksty

chokoreeto dodano: 2 grudnia 2011

Jest przy mnie i chyba to liczy się najbardziej. Jak chlać wódkę to tylko z nią

nie lubię  kiedy osoba na której mi... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

nie lubię, kiedy osoba na której mi zależy, nie uśmiecha się. Nie lubię, kiedy widzę, że jest przybita i nie wiem co zrobić, żeby jej poprawić humor.

Ciągle słyszymy od rodziców  że... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

od teraz będę wierna sobie. temu... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

od teraz będę wierna sobie. temu żeby się nie załamywać, żeby nie tracić czasu, żeby się nie poddawać, żeby się nie przywiązywać, żeby dobrze się bawić, żeby już nigdy nie dać się zranić, żeby być ostrożną, żeby mieć duży dystans, do siebie i do innych. żeby płakać tylko w samotności, ewentualnie w rękaw przyjaciółki. a potem wstać, otrzepać piórka, założyć ten jebany uśmiech na twarz i udawać, że nic się nie stało.

To jest Twoja odpowiedź na wszystko?... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

To jest Twoja odpowiedź na wszystko? Po prostu iść i się najebać?

Jest przy mnie i chyba to liczy się... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

Jest przy mnie i chyba to liczy się najbardziej. Jak chlać wódkę to tylko z nią.

każdy chyba w życiu posiadał... teksty

chokoreeto dodano: 1 grudnia 2011

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV