głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto co noc głaszczę swoje serce w formie pocieszenia. zapewniam że wszystko wkrótce będzie dobrze ułoży się. biedne nie przywykło jeszcze do tego świata do kłamstw.

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
co noc głaszczę swoje serce w formie pocieszenia. zapewniam że wszystko wkrótce będzie dobrze ułoży się. biedne nie przywykło jeszcze do tego świata do kłamstw.
co noc  głaszczę swoje serce w... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

co noc, głaszczę swoje serce w formie pocieszenia. zapewniam, że wszystko wkrótce będzie dobrze, ułoży się. biedne, nie przywykło jeszcze do tego świata, do kłamstw.

Cholera. Nie  nie mam zamiaru czytać... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Cholera. Nie, nie mam zamiaru czytać ci w myślach. Jeśli naprawdę ci na mnie zależy, to to udowodnij. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, jestem tylko kobietą, która potrzebuje dowodu twojej miłości, nawet najmniejszego. Bo uwierz - zaczepiając mnie na fejsie, jak zresztą robisz z milionami innych koleżanek, wcale nie pokazujesz, że coś do mnie czujesz, a same słowa z ust faceta nie są zbyt dużo warte.

tak naprawdę to żadne z nas nie... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

tak naprawdę to żadne z nas nie chce kochać. w życiu by nikomu nie przeszło to przez myśl. ale ktoś tam na górze dał nam tą zasraną pikawę, żebyśmy docenili i zdali sobie sprawę, jak drugi człowiek może być dla nas istotny. najczęściej ten, który z początku jest dla nas przecież zupełnie obcy, a z czasem staje się równie bliski, co my sami sobie. to wszystko tylko po to, żeby zrozumieć, że gdzieś na świecie jest pikawa o zupełnie innej konstrukcji, ale chcąc nie chcąc bijąca w tym samym, równym tempie. i musimy docenić tą synchronizacje. ku drodze do szczęścia. ku ramionom, w które można się wtulać w zimne wieczory. a przede wszystkim ku temu, żeby móc z szafki wyciągać dwie filiżanki przy porannej kawie. porannej, popołudniowej, wieczornej. całożyciowej.

najpiękniejsze z uczuć  kiedy... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

najpiękniejsze z uczuć, kiedy stoisz z plastikowym kubkiem po brzegi wypełnionym wódką, a w sercu czujesz trzaskające w nich drzwi ze względu na panujący przeciąg spowodowany pierdoloną pustką. ulga. zwyczajne wypranie uczuć i powieszenie je wraz z bielizną na sznurku.

To smutne  kiedy z kimś  z kim... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

To smutne, kiedy z kimś, z kim mogliśmy porozmawiać o wszystkim, teraz nie mamy tematów.

Brak mi chyba kogoś  kto zaspany... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Brak mi chyba kogoś, kto zaspany wyjdzie z łóżka poszukać mnie, znajdzie tu, na werandzie, i powie zgorszony: Gdzie łazisz! W całym łóżku cię nie ma! Nie mogę bez ciebie spać!

PODSYCAMY W SOBIE BÓL  BO TO JEDYNE... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

PODSYCAMY W SOBIE BÓL, BO TO JEDYNE, CO NAM ZOSTAŁO. — Chuck Bass

nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej a tak naprawdę rozpierdalało Cię od środka. nie zliczysz, ile razy uśmiechałaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on Cie kocha. nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym Ci zależało. nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze. pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Gdyby nie to  zniknąłby mi z oczu... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Gdyby nie to, zniknąłby mi z oczu wreszcie płacz, a z ust kurwa mać, kurwa mać i kurwa mać .. — HuczuHucz

Nie umiemy już rozmawiać tak jak... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Nie umiemy już rozmawiać tak jak przedtem, to tylko pojedyncze słowa bez znaczenia. Każde z nas próbuje zacząć temat, ale wszystko na nic. To bez sensu. Bezskutecznie.

chciałam wyjść. zapiąć kurtkę... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

chciałam wyjść. zapiąć kurtkę po samą szyję i z niewypowiedzianym 'cześć' wyjść i nie wrócić już. tak często tego pragnę, że dzisiaj wydaję się być już moją dobrą, starą znajomą. chcę wylogować się i stać się niewidoczną dla innych. wymazać wszystkim jakąkolwiek, choćby najmniejszą wzmiankę o mnie i zastygnąć, w którejś minucie z mokrymi policzkami i głośno bijącym sercem. chciałabym nie czuć. nie mam siły zachowywać się rozważnie i myśleć o swojej przyszłości. chciałabym zniknąć z cichym "potrzebuję" na czyiś ustach.

Mieć złamane serce i wierzyć w... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Mieć złamane serce i wierzyć w miłość, to tak jakbyś wyjebał się na betonie, a udawał, że to trawa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV