głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Przemyśl to póki nie jest za późno bo może za mało walczysz a może na próżno. Pieprz to pieprz to wszystko. Czemu? Bo możesz. Po prostu wstań pewnego dnia i zac

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Przemyśl to póki nie jest za późno bo może za mało walczysz a może na próżno.
Przemyśl to  póki nie jest za... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

Przemyśl to, póki nie jest za późno - bo może za mało walczysz, a może na próżno.

Pieprz to  pieprz to wszystko.... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

Pieprz to, pieprz to wszystko. Czemu? Bo możesz. Po prostu wstań pewnego dnia i zacznij żyć, zacznij się uśmiechać i łapać każdą sekundę i każdy oddech.

są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają .

kobieta   tylko 7 liter  a taka... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

kobieta - tylko 7 liter, a taka abstrakcja.

nigdy nie przestaniesz kogoś kochać... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

nigdy nie przestaniesz kogoś kochać, po prostu nauczysz się jakoś bez niego żyć.

i wiesz co? teraz każde z nas... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

i wiesz co? teraz każde z nas poszło w inną stronę, dwie inne drogi. robimy co chcemy, żyjemy jak chcemy. nas nie ma, i nie będzie. nic innego nas już nie łączy poza wspaniałymi wspomnieniami.

są ludzie po których odejściu... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia.

Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 marca 2012

Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Wciąż  bez powodzenia  próbuję... teksty

chokoreeto dodano: 6 marca 2012

Wciąż, bez powodzenia, próbuję sobie uświadomić, że nie tęsknię za tobą, tylko za wspomnieniami, które mi po tobie pozostały..

co noc  głaszczę swoje serce w... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

co noc, głaszczę swoje serce w formie pocieszenia. zapewniam, że wszystko wkrótce będzie dobrze, ułoży się. biedne, nie przywykło jeszcze do tego świata, do kłamstw.

Cholera. Nie  nie mam zamiaru czytać... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

Cholera. Nie, nie mam zamiaru czytać ci w myślach. Jeśli naprawdę ci na mnie zależy, to to udowodnij. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, jestem tylko kobietą, która potrzebuje dowodu twojej miłości, nawet najmniejszego. Bo uwierz - zaczepiając mnie na fejsie, jak zresztą robisz z milionami innych koleżanek, wcale nie pokazujesz, że coś do mnie czujesz, a same słowa z ust faceta nie są zbyt dużo warte.

tak naprawdę to żadne z nas nie... teksty

chokoreeto dodano: 5 marca 2012

tak naprawdę to żadne z nas nie chce kochać. w życiu by nikomu nie przeszło to przez myśl. ale ktoś tam na górze dał nam tą zasraną pikawę, żebyśmy docenili i zdali sobie sprawę, jak drugi człowiek może być dla nas istotny. najczęściej ten, który z początku jest dla nas przecież zupełnie obcy, a z czasem staje się równie bliski, co my sami sobie. to wszystko tylko po to, żeby zrozumieć, że gdzieś na świecie jest pikawa o zupełnie innej konstrukcji, ale chcąc nie chcąc bijąca w tym samym, równym tempie. i musimy docenić tą synchronizacje. ku drodze do szczęścia. ku ramionom, w które można się wtulać w zimne wieczory. a przede wszystkim ku temu, żeby móc z szafki wyciągać dwie filiżanki przy porannej kawie. porannej, popołudniowej, wieczornej. całożyciowej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV