głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto zasada 02: On ma prawo być szczęśliwy. zasada 35: Ty nie musisz się z tego cieszyć. zasada 83: każdy jego ruch może Cię boleć. zasada 66: człowiek skrzywdzony m

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
zasada 02: On ma prawo być szczęśliwy. zasada 35: Ty nie musisz się z tego cieszyć. zasada 83: każdy jego ruch może Cię boleć. zasada 66: człowiek skrzywdzony ma pr
zasada 02: On ma prawo być... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2012

zasada 02: On ma prawo być szczęśliwy. zasada 35: Ty nie musisz się z tego cieszyć. zasada 83: każdy jego ruch może Cię boleć. zasada 66: człowiek skrzywdzony ma prawo do wszystkiego.

Wiem  że bez względu na to co... teksty

chokoreeto dodano: 27 marca 2012

Wiem, że bez względu na to co zrobie, Ty zawsze będziesz przy mnie, może troche wkurzona, może będziesz powtarzać pod nosem ' a nie mowilam ? ' , ale będziesz , bo na tym polega przyjaźń i za to Cię kocham ♥

Twe oczy posmutniały ... maleńka... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Twe oczy posmutniały ... maleńka nie wolno się żegnać w ten sposób.

Facet to musi być facet a nie pizda... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Facet to musi być facet a nie pizda, zapamiętaj!

Mam wielką ochotę na melanż.... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Mam wielką ochotę na melanż. Wielki, ostry melanż, po którym chociaż na tydzień przez kaca zapomnę o życiu .

Patrzyłam jak odchodził... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Patrzyłam jak odchodził, wiedziałam, że predzej czy później to sie stanie. Pytasz, dlaczego nie próbowałam go zatrzymać? Nie wiem, może wiedziałam, ze taka juz jest kolej rzeczy? Może po prostu we mnie to tez wygasło? Oczywiście, że go kochałam i nadal kocham ale wiem, ze taka jest kolej rzeczy. Ktoś odchodzi, by mógł przyjść ktos inny i wnieść słońce do naszego zycia, które wygasało przy poprzednim...

i na co było nam to wszystko?... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

Chciałabym być taka jak Ty  silna i... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Chciałabym być taka jak Ty, silna i wierząca w swoje siły, ale nie jestem. - mówiła do zdjęcia przyjaciela, ocierając swoje łzy, ciepłe jak jego szalik kiedy otulał ją w jesienne popołudnia odprowadzając do szkoły. - Chciałabym się uśmiechać, mimo że czasami jest mi tak cholernie źle, chciałabym żeby moja dusza była odporniejsza, tak jak ja, kiedy przytulałeś mnie do swojego serca. - Chciałabym mieć w sobie taką obojętność wiesz? Taką wielką obojętność do ludzi którzy mnie ranią, zostawiają, a po Tobie zostało mi we krwi troszczenie się o innych i przejmowanie się ich życiem. - Chciałabym czuć Ciebie i czuć się tak bardzo bezpieczna, chciałabym móc powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brakuje.

Od tej chwili nie będzie już... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Od tej chwili nie będzie już grzecznej, miłej, potulnej i uroczej dziewczynki. Od teraz będzie tylko i wyłącznie wredna suka, mówiąca absolutnie wszystko - absolutnie każdemu.

Chcę najebać się w środku... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

Papieros   jedyny rodzaj męski... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Papieros - jedyny rodzaj męski, który uspakaja nerwy i masz świadomość, że będzie zawsze.

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV