głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Czasami trzeba powiedzieć najgorszą prawdę najlepszemu przyjacielowi tylko po to by przejrzał na oczy i próbował ratować to co powoli niszczy. dlaczego taka dzi

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Czasami trzeba powiedzieć najgorszą prawdę najlepszemu przyjacielowi tylko po to by przejrzał na oczy i próbował ratować to co powoli niszczy.
Czasami trzeba powiedzieć najgorszą... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Czasami trzeba powiedzieć najgorszą prawdę najlepszemu przyjacielowi tylko po to, by przejrzał na oczy i próbował ratować to, co powoli niszczy.

  dlaczego taka dziewczyna jak Ty nie... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

- dlaczego taka dziewczyna jak Ty nie ma chłopaka? - spytał, zdumiony. - dlaczego? dlaczego spławiam, każdego odprawiając go z kwitkiem? bo jestem bezduszną egoistką, która nie lubi się dzielić czekoladą. bo jestem zbyt pruderyjna, żeby codziennie udowadniać jak mi zależy. bo jestem zbyt zaborcza, żeby przyznać się do uczucia. bo jestem zbyt zarozumiała, żeby powiedzieć 'kocham'

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okey, a tak naprawdę rozpierdalało Cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym Ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on Cię kocha. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Nie jesteście przyjaciółkami... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Nie jesteście przyjaciółkami dlatego, że siadacie razem na każdej przerwie, rozmawiacie przez telefon, macie pasujące do siebie japonki czy potraficie wyrecytować zawartość szafy tej drugiej. Kiedy ona się uśmiecha, uśmiech mimowolnie wkracza na twoją twarz - nie ważne, jak zła na nią jesteś. Kiedy ona płacze, ty też czujesz jej ból i masz ochotę płakać razem z nią. Kiedy patrzysz w jej oczy, wiesz, że nie ma nikogo, komu mogłabyś bardziej zaufać. To właśnie to oznacza, że jesteście przyjaciółkami.

  Psze Pani ja nie chce siedzieć w... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

- Psze Pani ja nie chce siedzieć w ławce z tą męską dziwką. - A ja z tą dziewczyną, która nie może zrozumieć, że ją kocham ! - a ja mam to w dupie, zaczynamy lekcję.

lubię wpychać się między ludzi i... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

Czemu znów powątpiewam  oczy... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Czemu znów powątpiewam, oczy zachodzą łzami. Najpierw tak, potem nie i zostajemy sami.

Przykro jest patrzeć jak ludzie... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Przykro jest patrzeć jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło które kiedyś emitowali.

i don't wanna fight this world alone. teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

i don't wanna fight this world alone.

Albo jest zbyt wrażliwa  albo ludzie... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Albo jest zbyt wrażliwa, albo ludzie tak mocno krzywdzą.

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie Jej chłopczykiem bez wad za którego oddałaby życie Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła że ból wyżre wnętrze jej serca A ona, ona myślała że to wszystko przez nią ..

Kiedyś napisze Ci list i powiem w... teksty

chokoreeto dodano: 26 marca 2012

Kiedyś napisze Ci list i powiem w nim całą prawdę, nic nie pokoloruję, nic nie zataję, opowiem wszystko, jak Cię kochałam, okłamałam, jak mnie całowałeś i dotykałeś, jak piliśmy razem wódkę i śmialiśmy się, jak wszystkie ławki były nasze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV