głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Obudzić się o piątej rano i zgłosić nieprzygotowanie do życia po czym przespać resztę dnia. ty to jesteś zakręcona jak słoik ogórków ! D czasem chciałabym być s

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Obudzić się o piątej rano i zgłosić nieprzygotowanie do życia po czym przespać resztę dnia.
Obudzić się o piątej rano i... teksty

chokoreeto dodano: 15 maja 2012

Obudzić się o piątej rano i zgłosić nieprzygotowanie do życia, po czym przespać resztę dnia.

ty to jesteś zakręcona jak słoik... teksty

chokoreeto dodano: 15 maja 2012

ty to jesteś zakręcona jak słoik ogórków ! ;D

czasem chciałabym być suką  wiesz... teksty

chokoreeto dodano: 15 maja 2012

czasem chciałabym być suką, wiesz taką jebaną egoistką...mieć głęboko te wszystkie uczucia i inne chujstwa...być po prostu ponad tym wszystkim i mieć naprawdę wyjebane.

Są ludzie  z którymi od pierwszej... teksty

chokoreeto dodano: 15 maja 2012

Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujsz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

chokoreeto dodano: 14 maja 2012

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie,stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

‎'Po prostu chciałabym już nie... teksty

chokoreeto dodano: 13 maja 2012

‎'Po prostu chciałabym już nie cierpieć, nie czuć. Być tylko kimś kto stoi z boku i patrzy na to wszystko, być takim obojętnym duchem. Nie przejmować się, tym co się dzieje. Nie płakać. Nie kochać, nie lubić. Chciałabym być niczym. Nie chcę żyć. Chcę tylko położyć się i spać, swoim pięknym wiecznym snem.. '

  Wiesz jak to jest budzić się co... teksty

chokoreeto dodano: 13 maja 2012

` Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami.? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny.? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

uwielbiam ich za te wszystkie próby... teksty

chokoreeto dodano: 12 maja 2012

uwielbiam ich za te wszystkie próby rozpalenia ogniska po deszczu, za śmianie się na całe miasto i zwalanie kto ma najgłupszy śmiech, za te wszystkie przypały i za to, że zawsze są ze mną, w tych złych i jak i dobrych momentach.

Tutaj ludzie piją w chuj. Myślą... teksty

chokoreeto dodano: 12 maja 2012

Tutaj ludzie piją w chuj. Myślą, że zapiją ból.

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej... teksty

chokoreeto dodano: 11 maja 2012

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej minucie są, a w następnej już ich nie ma. Zwierzasz się im, opowiadasz szczegóły swojego życia, ufasz… Odchodzą, często bez jakiegoś konkretniejszego powodu… Zostają po nich tylko wykreślone numery w notesie i kilka wspólnych zdjęć.

I kiedy będziecie siedzieć razem... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2012

I kiedy będziecie siedzieć razem, całą klasą jutro w sali, po uroczystym zakończeniu liceum, spójrzcie proszę na siebie. To ostatnia chwila, kiedy jesteście piękni, młodzi, bezczelni i pełni życia. Zapamiętajcie tę chwilę, bo już nigdy w życiu nie spotkacie się w takim gronie. Zawsze będzie tak, że ktoś wyjedzie, a ktoś zbyt szybko odejdzie. Życie uniemożliwi Wam spotkanie się w tym pełnym klasowym gronie ponownie. Zapamiętajcie proszę tę chwilę.

   Jeszcze nigdy nie spotkałem tak... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2012

"- Jeszcze nigdy nie spotkałem tak smutnej kobiety jak Ty. - Raczej zawsze słyszę, że jestem najbardziej szczęśliwą kobietą na sali. - Masz taki uśmiech szeroki, lecz oczy tak smutne. Mówią tak, bo potrafisz uszczęśliwiać mężczyzn."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV