głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto ‎'Po prostu chciałabym już nie cierpieć nie czuć. Być tylko kimś kto stoi z boku i patrzy na to wszystko być takim obojętnym duchem. Nie przejmować się tym co s

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
‎'Po prostu chciałabym już nie cierpieć nie czuć. Być tylko kimś kto stoi z boku i patrzy na to wszystko być takim obojętnym duchem. Nie przejmować się tym co się dzie
‎'Po prostu chciałabym już nie... teksty

chokoreeto dodano: 13 maja 2012

‎'Po prostu chciałabym już nie cierpieć, nie czuć. Być tylko kimś kto stoi z boku i patrzy na to wszystko, być takim obojętnym duchem. Nie przejmować się, tym co się dzieje. Nie płakać. Nie kochać, nie lubić. Chciałabym być niczym. Nie chcę żyć. Chcę tylko położyć się i spać, swoim pięknym wiecznym snem.. '

  Wiesz jak to jest budzić się co... teksty

chokoreeto dodano: 13 maja 2012

` Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami.? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny.? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

uwielbiam ich za te wszystkie próby... teksty

chokoreeto dodano: 12 maja 2012

uwielbiam ich za te wszystkie próby rozpalenia ogniska po deszczu, za śmianie się na całe miasto i zwalanie kto ma najgłupszy śmiech, za te wszystkie przypały i za to, że zawsze są ze mną, w tych złych i jak i dobrych momentach.

Tutaj ludzie piją w chuj. Myślą... teksty

chokoreeto dodano: 12 maja 2012

Tutaj ludzie piją w chuj. Myślą, że zapiją ból.

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej... teksty

chokoreeto dodano: 11 maja 2012

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej minucie są, a w następnej już ich nie ma. Zwierzasz się im, opowiadasz szczegóły swojego życia, ufasz… Odchodzą, często bez jakiegoś konkretniejszego powodu… Zostają po nich tylko wykreślone numery w notesie i kilka wspólnych zdjęć.

I kiedy będziecie siedzieć razem... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2012

I kiedy będziecie siedzieć razem, całą klasą jutro w sali, po uroczystym zakończeniu liceum, spójrzcie proszę na siebie. To ostatnia chwila, kiedy jesteście piękni, młodzi, bezczelni i pełni życia. Zapamiętajcie tę chwilę, bo już nigdy w życiu nie spotkacie się w takim gronie. Zawsze będzie tak, że ktoś wyjedzie, a ktoś zbyt szybko odejdzie. Życie uniemożliwi Wam spotkanie się w tym pełnym klasowym gronie ponownie. Zapamiętajcie proszę tę chwilę.

   Jeszcze nigdy nie spotkałem tak... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2012

"- Jeszcze nigdy nie spotkałem tak smutnej kobiety jak Ty. - Raczej zawsze słyszę, że jestem najbardziej szczęśliwą kobietą na sali. - Masz taki uśmiech szeroki, lecz oczy tak smutne. Mówią tak, bo potrafisz uszczęśliwiać mężczyzn."

Miłość? Szczęście  iskierki w... teksty

chokoreeto dodano: 9 maja 2012

Miłość? Szczęście, iskierki w oczach, ciągły banan na twarzy, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, przywiązanie do drugiej osoby, a nawet uzależnienie się od niej, niezapomniane chwile i jeszcze wiele uczuć, których nie da się opisać słowami. A potem? Z biegiem czasu nadchodzą kłamstwa, nieporozumienia, przekształcające się w kłótnie. Wypowiadane słowa przynoszą ból. Oddalanie się od siebie. W końcu dochodzi do rozstania, po którym w sercu wieje pustką - nicość, która potrafi zniszczyć człowieka.

Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2012

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi!

Zdarzają się dziwne sytuacje. Mam... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2012

Zdarzają się dziwne sytuacje. Mam ciężkie momenty, trudne dni. Jeżeli pewnego razu podejdę do Ciebie roztrzęsiona ze łzami w oczach - nie odpychaj mnie, nie pytaj co się stało. Po prostu przytul i powiedz, że będzie dobrze. W najmniejszym stopniu nie zdajesz sobie sprawy jak czasami strasznie tego potrzebuję.

najbardziej nie lubię momentów... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2012

najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie..

Przyzwyczaiłam się  że ludzie  na... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2012

Przyzwyczaiłam się, że ludzie, na których zależy mi najbardziej, zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to, że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień, poświęcić wszystko, co mam. I to jest trochę przykre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV