głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
changetheway Wiedziałam że nie powinnam zadawać się z tego rodzaju facetem ale z jakiś powodów zaczęłam się z nim spotykać. Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi nikt inny

changetheway

changetheway.moblo.pl
Wiedziałam że nie powinnam zadawać się z tego rodzaju facetem ale z jakiś powodów zaczęłam się z nim spotykać. Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi nikt inny nie pok
Wiedziałam  że nie powinnam... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Wiedziałam, że nie powinnam zadawać się z tego rodzaju facetem ale z jakiś powodów zaczęłam się z nim spotykać. Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi, nikt inny nie pokazał mi świata z takiej perspektywy jak on, bajecznego choć niekiedy brutalnego. Przewidywałam jak to się skończy więc dlaczego ciągnęłam to aż tak długo?

Nie wiem do czego oni są zdolni...... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Nie wiem do czego oni są zdolni... Tacy faceci wierzą w to, że mogą wszystko a takie myślenie powoduje, że rzeczywiście zdolni są do wielu rzeczy i to nie tych dobrych. To rodzaj faceta, z którym nie możesz być dla swojego dobra ale nie możesz o nim zapomnieć. On kradnie duszę. Jest młodym wilkiem, nie boi się niczego, brnie w życie, nie bierze tego co mu dają a walczy o swoje, to on wybiera i chroni 'swoich' , a z drugiej strony zdolny zaatakować w każdej chwili, dilujący dragami, jarający trawę, śmiejąc się w twarz policji, robi szemrane interesy. To człowiek, który mota w głowie i sercu. Stara się czasem aż nadto, czasem w ogóle. Życie z nim to ciągła jazda bez trzymanki.

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić ale wiesz, że nie możesz. Kochasz ale wiesz, że to ktoś nie warty kochania. Chcesz się odezwać ale bijesz się w twarz aby otrzeźwieć i tego nie robić.

Przypominam sobie miejsca w których... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Przypominam sobie miejsca w których byliśmy, słowa, które wypowiadał, jak często dzwonił... potrafiliśmy rozmawiać godzinami.

Poczułam dokładnie to samo... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Poczułam dokładnie to samo powietrze jak wtedy, gdy spędzałam z nim czas nad jeziorem. To było rok temu a wydaje się jakby to było wczoraj.

Mogliśmy dojść najdalej ze... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich a teraz każde z nas szuka drugiego w snach. To historia,która nie znajdzie końca, opowiada o tych,których zmazał czas.

Są dni  gdy jestem silna  „co... teksty

changetheway dodano: 13 czerwca 2013

Są dni, gdy jestem silna, „co teraz?” mówię lecz czegoś brakuje. Cokolwiek to jest, czuję jakby śmiało się ze mnie przez szkło weneckiego lustra.

I kiedy już całkiem o Tobie... teksty

changetheway dodano: 11 czerwca 2013

I kiedy już całkiem o Tobie zapominam, przychodzisz we śnie.

Widziałeś tę dziewczynę... teksty

changetheway dodano: 28 maja 2013

Widziałeś tę dziewczynę, widziałeś ją? Przez sposób, w jaki się porusza, będziesz chciał ją pocałować.

Chcę żyć lecz Twoje słowa... teksty

changetheway dodano: 28 maja 2013

Chcę żyć lecz Twoje słowa potrafią zabić.

Zaangażuj serce  duszę  oddech i... teksty

changetheway dodano: 14 maja 2013

Zaangażuj serce, duszę, oddech i każdą wolną chwilę a i tak dostaniesz po twarzy tak mocno, że aż Cię obróci.

Czy można kochać dwóch mężczyzn?... teksty

changetheway dodano: 8 maja 2013

Czy można kochać dwóch mężczyzn? Można. Tylko, że ten jeden to sentyment, tęsknota, kochanie głęboko w sercu, wiedząc, że już nigdy się nie spotkamy i nie wplączemy w tę samą relację. A druga osoba? Stabilna, trwająca przy mnie, co do której nie mam żadnych wątpliwości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV