głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
changetheway Przyrzekam że lubisz gdy cierpię. Od tamtej pory kiedy poznałeś swoją siłę sprawiasz że płaczę. Nikt nie mówił że to miłość a Ty jesteś odporny na cały mój ból.

changetheway

changetheway.moblo.pl
Przyrzekam że lubisz gdy cierpię.
Przyrzekam  że lubisz gdy cierpię. teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Przyrzekam, że lubisz gdy cierpię.

Od tamtej pory  kiedy poznałeś... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Od tamtej pory, kiedy poznałeś swoją siłę, sprawiasz, że płaczę.

Nikt nie mówił  że to miłość a... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Nikt nie mówił, że to miłość a Ty jesteś odporny na cały mój ból. Potrzebuję, abyś powiedział, że to miłość jednak Ciebie to nie obchodzi, ale to nie ma znaczenia.

Mówiłam  jak mnie skrzywdziłeś... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Mówiłam, jak mnie skrzywdziłeś, kochanie ale ciebie to nie obchodzi. Teraz płaczę i jestem opuszczona ale ciebie to nie obchodzi.

Nie chcę odchodzić  ale muszę... teksty

changetheway dodano: 18 lipca 2013

Nie chcę odchodzić, ale muszę zmierzać naprzód...

Kochanie wybacz mi to  co mam do... teksty

changetheway dodano: 7 lipca 2013

Kochanie wybacz mi to, co mam do powiedzenia i to, co zamierzam zrobić ale nie mogę tak dłużej, wiem, że nie umiesz być szczery.

Byłeś oszustem i mówiłeś mi... teksty

changetheway dodano: 7 lipca 2013

Byłeś oszustem i mówiłeś mi kłamstwa. Skradałeś się gdy spałam nocą. Uganiałeś się za każdą dziewczyną i byłeś rozwiązły i brnąłeś w to dno. Teraz to koniec.

Wiedziałam  że nie powinnam... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Wiedziałam, że nie powinnam zadawać się z tego rodzaju facetem ale z jakiś powodów zaczęłam się z nim spotykać. Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi, nikt inny nie pokazał mi świata z takiej perspektywy jak on, bajecznego choć niekiedy brutalnego. Przewidywałam jak to się skończy więc dlaczego ciągnęłam to aż tak długo?

Nie wiem do czego oni są zdolni...... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Nie wiem do czego oni są zdolni... Tacy faceci wierzą w to, że mogą wszystko a takie myślenie powoduje, że rzeczywiście zdolni są do wielu rzeczy i to nie tych dobrych. To rodzaj faceta, z którym nie możesz być dla swojego dobra ale nie możesz o nim zapomnieć. On kradnie duszę. Jest młodym wilkiem, nie boi się niczego, brnie w życie, nie bierze tego co mu dają a walczy o swoje, to on wybiera i chroni 'swoich' , a z drugiej strony zdolny zaatakować w każdej chwili, dilujący dragami, jarający trawę, śmiejąc się w twarz policji, robi szemrane interesy. To człowiek, który mota w głowie i sercu. Stara się czasem aż nadto, czasem w ogóle. Życie z nim to ciągła jazda bez trzymanki.

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić ale wiesz, że nie możesz. Kochasz ale wiesz, że to ktoś nie warty kochania. Chcesz się odezwać ale bijesz się w twarz aby otrzeźwieć i tego nie robić.

Przypominam sobie miejsca w których... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Przypominam sobie miejsca w których byliśmy, słowa, które wypowiadał, jak często dzwonił... potrafiliśmy rozmawiać godzinami.

Poczułam dokładnie to samo... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Poczułam dokładnie to samo powietrze jak wtedy, gdy spędzałam z nim czas nad jeziorem. To było rok temu a wydaje się jakby to było wczoraj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV