głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
changetheway Od tamtej pory kiedy poznałeś swoją siłę sprawiasz że płaczę. Nikt nie mówił że to miłość a Ty jesteś odporny na cały mój ból. Potrzebuję abyś powiedział że to

changetheway

changetheway.moblo.pl
Od tamtej pory kiedy poznałeś swoją siłę sprawiasz że płaczę.
Od tamtej pory  kiedy poznałeś... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Od tamtej pory, kiedy poznałeś swoją siłę, sprawiasz, że płaczę.

Nikt nie mówił  że to miłość a... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Nikt nie mówił, że to miłość a Ty jesteś odporny na cały mój ból. Potrzebuję, abyś powiedział, że to miłość jednak Ciebie to nie obchodzi, ale to nie ma znaczenia.

Mówiłam  jak mnie skrzywdziłeś... teksty

changetheway dodano: 27 lipca 2013

Mówiłam, jak mnie skrzywdziłeś, kochanie ale ciebie to nie obchodzi. Teraz płaczę i jestem opuszczona ale ciebie to nie obchodzi.

Nie chcę odchodzić  ale muszę... teksty

changetheway dodano: 18 lipca 2013

Nie chcę odchodzić, ale muszę zmierzać naprzód...

Kochanie wybacz mi to  co mam do... teksty

changetheway dodano: 7 lipca 2013

Kochanie wybacz mi to, co mam do powiedzenia i to, co zamierzam zrobić ale nie mogę tak dłużej, wiem, że nie umiesz być szczery.

Byłeś oszustem i mówiłeś mi... teksty

changetheway dodano: 7 lipca 2013

Byłeś oszustem i mówiłeś mi kłamstwa. Skradałeś się gdy spałam nocą. Uganiałeś się za każdą dziewczyną i byłeś rozwiązły i brnąłeś w to dno. Teraz to koniec.

Wiedziałam  że nie powinnam... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Wiedziałam, że nie powinnam zadawać się z tego rodzaju facetem ale z jakiś powodów zaczęłam się z nim spotykać. Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi, nikt inny nie pokazał mi świata z takiej perspektywy jak on, bajecznego choć niekiedy brutalnego. Przewidywałam jak to się skończy więc dlaczego ciągnęłam to aż tak długo?

Nie wiem do czego oni są zdolni...... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Nie wiem do czego oni są zdolni... Tacy faceci wierzą w to, że mogą wszystko a takie myślenie powoduje, że rzeczywiście zdolni są do wielu rzeczy i to nie tych dobrych. To rodzaj faceta, z którym nie możesz być dla swojego dobra ale nie możesz o nim zapomnieć. On kradnie duszę. Jest młodym wilkiem, nie boi się niczego, brnie w życie, nie bierze tego co mu dają a walczy o swoje, to on wybiera i chroni 'swoich' , a z drugiej strony zdolny zaatakować w każdej chwili, dilujący dragami, jarający trawę, śmiejąc się w twarz policji, robi szemrane interesy. To człowiek, który mota w głowie i sercu. Stara się czasem aż nadto, czasem w ogóle. Życie z nim to ciągła jazda bez trzymanki.

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Mimo tego wszystkiego chcesz wrócić ale wiesz, że nie możesz. Kochasz ale wiesz, że to ktoś nie warty kochania. Chcesz się odezwać ale bijesz się w twarz aby otrzeźwieć i tego nie robić.

Przypominam sobie miejsca w których... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Przypominam sobie miejsca w których byliśmy, słowa, które wypowiadał, jak często dzwonił... potrafiliśmy rozmawiać godzinami.

Poczułam dokładnie to samo... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Poczułam dokładnie to samo powietrze jak wtedy, gdy spędzałam z nim czas nad jeziorem. To było rok temu a wydaje się jakby to było wczoraj.

Mogliśmy dojść najdalej ze... teksty

changetheway dodano: 20 czerwca 2013

Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich a teraz każde z nas szuka drugiego w snach. To historia,która nie znajdzie końca, opowiada o tych,których zmazał czas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV