głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bzykuuu Nie mogę Cię wykreślić ze swojego życia zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też jesteś w moim życiu zbędny bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo ba

bzykuuu

bzykuuu.moblo.pl
Nie mogę Cię wykreślić ze swojego życia zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też jesteś w moim życiu zbędny bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo bardzi
Nie mogę Cię wykreślić ze swojego... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Nie mogę Cię wykreślić ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też jesteś w moim życiu zbędny - bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo bardziej nie potrzebuję od Ciebie... ale nie byłeś mój.

Gdy patrzę w twe oczy nieśmiało... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Gdy patrzę w twe oczy nieśmiało, to zastanawiam się jak mam Ci powiedzieć że Cię Kocham

  wierzysz w miłość od pierwszego... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

- wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - wierzę, a ty? - a ja nie. - to dlaczego, kiedy pierwszy raz mnie zobaczyłaś na twoich policzkach pojawiły się słodkie rumieńce? dlaczego uśmiech mimowolnie malował się na twojej twarzy? dlaczego od razu poprawiłaś swoje włosy, zerkając na mnie co chwilę? - chyba ci się zdawało. - tak? a dlaczego później słyszałem, jak mówiłaś przyjaciółce, że nie możesz przestać o mnie myśleć? nie wmówisz mi, że nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia.

Nie jestem z Nim  a jestem cholernie... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Nie jestem z Nim, a jestem cholernie mocno o Niego zazdrosna .

Któregoś razu na gadu  napisałeś... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Któregoś razu na gadu, napisałeś do mnie, bym dała Ci Gg mojej koleżanki.Trochę sie zdziwiłam, jednak zaprzeczyłam,i powiedziałam Ci,że go nie mam. Pisałeś do mnie codziennie, dogadywaliśmy się idealnie. Jednak do pewnego momentu, do momentu gdy sypnąłeś mi, że piszesz z moją koleżanką. Zabolało, cholernie zabolało.Zaczęłam Cię ignorować, nie odpowiadać ma smsy, nie odpowiadać w szkole na twoje zaczepki. Jednak ty nie odpuszczałeś.Podszedłeś któregoś razu gdy szłam w stronę sklepu.Zapytałeś się, czemu płaczę. Odpowiedziałam Ci tylko, że mam powód i spuściłam wzrok.Próbowałam cię jakoś ominąć, nadal nie podnosząc wzroku i patrząc się w czubek własnych butów.Nadal mnie pytałeś,ale ja nie odpowiadałam. Przytuliłeś mnie do siebie, a ja zaczęłam rzewnie ryczeć brudząc ci całą bluzę.Nie przeszkadzało ci to. A ja po raz kolejny poczułam , że Ci zależy.

Chcemy być obecni w życiu innych... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Chcemy być obecni w życiu innych ludzi, w ich rozmowach, myślach, marzeniach, planach. Chcemy czuć się potrzebni i zauważani. A może po prostu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

Może popełniałam błędy  ale... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Może popełniałam błędy, ale jestem tylko człowiekiem. Przynajmniej mam na tyle odwagi, żeby spojrzeć im dzisiaj w twarz.

Prawdziwie szczęśliwy jest ten  kto... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Prawdziwie szczęśliwy jest ten, kto kocha ze wzajemnością.

  dziś sobota. pijemy ?   niee.... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

- dziś sobota. pijemy ? - niee. - ok. to może spytam trochę inaczej... spędzamy dzisiejszy wieczór w zajebistym humorze, z najlepszymi ludźmi i dobrą zabawą ? a dodatkowo zapominamy choć przez chwilę o tych frajerach ? - ok. masz racje.

Powiedziałam misiowi o wszystkim co... teksty

bzykuuu dodano: 2 grudnia 2011

Powiedziałam misiowi o wszystkim co zrobiłeś, powiedział że jeśli spotka Cię na drodze to tak Ci przywali że raz na zawsze zapamiętasz jak delikatna jestem .

poczułam perfumy  których... teksty

bzykuuu dodano: 22 listopada 2011

poczułam perfumy, których używałeś, nagle wróciły wspomnienia.

przytul mnie. do szczęścia nic mi... teksty

bzykuuu dodano: 22 listopada 2011

przytul mnie. do szczęścia nic mi więcej nie potrzeba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV