głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
buuum Nie mogę się poddać dotykowi kogoś innego Bo za bardzo mi zależy. Chciałabym byś był przy mnie teraz. .Odchodziła. Z każdą sekundą coraz bardziej po drugiej str

buuum

buuum.moblo.pl
Nie mogę się poddać dotykowi kogoś innego Bo za bardzo mi zależy.
Nie mogę się poddać   dotykowi... teksty

buuum dodano: 29 kwietnia 2014

Nie mogę się poddać dotykowi kogoś innego Bo za bardzo mi zależy.

Chciałabym  byś był przy mnie teraz. teksty

buuum dodano: 28 kwietnia 2014

Chciałabym, byś był przy mnie teraz.

.Odchodziła. Z każdą sekundą... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

.Odchodziła. Z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. – a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.
Autor cytatu: nikaa100891

Ile dałabym by zapomnieć Cię. teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

Ile dałabym by zapomnieć Cię.

Proszę byś przed snem spoj­rzał w... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

Proszę byś przed snem spoj­rzał w niebo i po­myślał o mnie, że jes­tem, żyję i za­sypiam pod tym sa­mym niebem, co Ty. Sko­ro nie mogę być przy To­bie to przy­naj­mniej możemy dzielić te chwi­le i a nuż uda nam się spra­wić, by nasza miłość trwała wiecznie.
Autor cytatu: nikaa100891

Na jak długo musiałabym zniknąć... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

Na jak długo musiałabym zniknąć, żebyś poczuł, że Ci mnie brakuje?

2  Nic się ze mną nie dzieje  w... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

2) Nic się ze mną nie dzieje, w każdym razie nic złego, wreszcie wprowadzam porządek w swoje życie, w którym dla ciebie nie ma już miejsca, przez tyle lat widziałam tylko ciebie, a teraz nie chcę już na ciebie patrzeć. (...) Nie żal mi ciebie, nie żal mi siebie, tylko niech to się już skończy, żebyś nigdy więcej nie mógł pojawić się w moim życiu, nawet gdybym tego chciała (...)”

1  „ Idź już!  mówię w nagłym... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

1) „-Idź już!- mówię w nagłym przypływie jasności, po latach niestrudzonego zabiegania o to, byś został. W końcu mam dość, dłużej tego nie zniosę, nie mogę żyć wpatrując się w ciebie, wsłuchując w słowa, które nie padają, wyczekując czynów, na które nigdy nie może przyjść pora. Zdziwiony podnosisz oczy znad gazety, nic nie mówisz, o nic nie pytasz, nie wiadomo, czy spodziewałeś się tego czy nie, wstajesz, pakujesz swoje rzeczy do torby, nie wiem, czy robisz to z ulgą, czy z przestrachem, nagle zdaję sobie sprawę, jak niewiele o tobie wiem, nie mam pojęcia co czujesz (...), pragnę, żebyś już wyszedł i bardzo się tego boję, zakrywam usta ręką, żeby nie krzyczeć, nie wołać : zostań!, wcale nie chcę, żebyś został, dłużej nie zniosę tego co jest, ale jak tu zostać bez ciebie, nie wiem, czy jeszcze wrócisz, wcale nie chcę, żebyś wracał, rozegraliśmy tę bajkę do końca.

2  Oddałby za nią swoje życie. To... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

2) Oddałby za nią swoje życie. To nie były zwykłe słowa. Zrobiłby wszystko, żeby tylko była szczęśliwa. Bo nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle co ona. I może nigdy nie będzie. Lecz teraz ona odchodzi. Ma dość jego ciągłych wariacji i chamskiego zachowania, które tak ją złości. Jego pretensji i kłamstw, które tak często otrzymywała. I choć kochała musiała odejść, ratować swoją duszę. Ostatni raz spojrzała na niego mając nadzieję, że jednak nie pozwoli tego zrobić. A tu cisza. Choć tyle ma do powiedzenia. Chyba był zbyt dumny, aby ją zatrzymać. I tylko patrzył jak odeszła. Jak ciągnęła za sobą jego serce... Nawet się nie odwróciła.

1  I spojrzał na nią jakby chciał... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

1) I spojrzał na nią jakby chciał powiedzieć "zostań", "nie odchodź", "potrzebuję cię", "kocham cię". Chciał, by została przy nim i zaopiekowała się, ale nie otworzył nawet ust, aby ją zatrzymać. Wiedział, że te słowa wypowiedziane na głos rozerwą jego serce jeszcze bardziej. Nigdy nie sądził, że ktoś może wywołać u niego tyle uczuć. Że zachowanie jednej osoby decyduje o wszystkim. Jest pierwszą, którą kocha. Wszystkie poprzednie dziewczyny były tylko marnymi epizodami nic nie znaczącymi w jego życiu. I choć chodził z nimi do łóżka, mówił, że je kocha, spędzał z nimi dużo czasu to to było nic. Przy niej dopiero poczuł, o co chodzi w tej całej miłości. Dopiero dla niej jego "kocham" miało prawdziwy sens i było całkowicie szczere. Bo z nią nawet zwykły spacer za rękę wydawał się piękny. Bo przy niej wszystko było piękne, wszystko. I takie... lepsze. Czuł się ważny, kiedy to w niego się wtulała, kiedy całował jej usta. Czuł, że spotkało go coś wielkiego, coś innego, lecz wspaniałego.

Są ludzie  którzy nie zauważają... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże.

Sklepienie pękło  deszcz nabiera... teksty

buuum dodano: 27 kwietnia 2014

Sklepienie pękło, deszcz nabiera tempo, i stoje i mokne i chyba mi dziś już wszystko jedno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV