głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
buuum Chyba nie chcę już Cię znać nie chcę nigdzie gnać. A jedyne co próbuję to naprawić dziś swój świat. I nic więcej ta cisza ta pustka to chore. Zabiłeś nas wypier

buuum

buuum.moblo.pl
Chyba nie chcę już Cię znać nie chcę nigdzie gnać. A jedyne co próbuję to naprawić dziś swój świat.
Chyba nie chcę już Cię znać  nie... teksty

buuum dodano: 29 czerwca 2014

Chyba nie chcę już Cię znać, nie chcę nigdzie gnać. A jedyne co próbuję to naprawić dziś swój świat.
Autor cytatu: levelhard

I nic więcej  ta cisza  ta pustka... teksty

buuum dodano: 29 czerwca 2014

I nic więcej, ta cisza, ta pustka- to chore. Zabiłeś nas, wypierdalaj, to koniec.
Autor cytatu: levelhard

Nie marnuj swojego życia tylko... teksty

buuum dodano: 26 czerwca 2014

Nie marnuj swojego życia tylko dlatego, że ktoś w swoim nie znalazł dla Ciebie miejsca

Czasami musisz być daleko od ludzi... teksty

buuum dodano: 24 czerwca 2014

Czasami musisz być daleko od ludzi których kochasz, ale to nie znaczy że kochasz ich mniej, czasami sprawia to że kochasz ich nawet bardziej.

Była adrenalina było ostro i chyba... teksty

buuum dodano: 24 czerwca 2014

Była adrenalina,było ostro i chyba nas poniosło,to chyba nas przerosło.
Autor cytatu: nikaa100891

Wiesz co w kółko słyszę? Że... teksty

buuum dodano: 22 czerwca 2014

Wiesz co w kółko słyszę? Że jestem niepoważna mając jeszcze jakiekolwiek nadzieje. Oni wszyscy sądzą, że nie zasługujesz na nic z mojej strony, a ja nie zasługuję na miłość. To oni łamią mi serce mówiąc, że jesteś najgorszy, że nie powinnam nawet w myślach do Ciebie wracać. Ale ja Ci wybaczyłam. Nie ważne co każdy z nich ma w głowie, kocham Cię, więc nie potrafię odpuścić. Nigdy nie sądziłam, że to uczucie jest tak silne, że ono może sprawić, że człowiek jest w stanie czekać nawet wtedy kiedy tak naprawdę nie ma już nic. Nie wszyscy to rozumieją, może po prostu nigdy tego nie przeżyli. Jednak teraz wiem, że kiedy miłość jest prawdziwa to nawet ból jej nie zniszczy. Ona nadal żyje w sercu i wystarczy jedna, mała kropla nadziei aby rozrastała się i trwała po wieki.

Jesteś zagadką  największą... teksty

buuum dodano: 22 czerwca 2014

Jesteś zagadką, największą zagadką jaką w życiu spotkałam, ale kocham Cię i czekam aż przyjdziesz i pozwolisz mi siebie rozwiązać.

Umierałam z tęsknoty kilka... teksty

buuum dodano: 22 czerwca 2014

Umierałam z tęsknoty kilka miesięcy, później nauczyłam się z nią żyć. Płakałam przez kilkanaście tygodni, później zabrakło mi łez. Czekałam też przez wszystkie te dni, ale wiesz, teraz chyba straciłam na to wszystko siły. Jestem zbyt zmęczona aby nadal wypatrywać przez okno Twojego przyjazdu, aby czekać na wiadomość. Coś musi się wreszcie skończyć. Nie chcę się z Tobą żegnać, bo mimo wszystko nie wyobrażam sobie bez Ciebie życia, ale wiem, że tak po prostu wreszcie trzeba. Inaczej żadne z nas nie da rady zacząć wszystkiego od nowa. Ciągle będziemy tkwić w czymś czego nie ma, a to bez sensu. Oboje to wiemy. Czas więc skończyć się oszukiwać, musimy ruszyć do przodu i Ty i ja, jednak już całkowicie osobno. To pewnie znów będzie bolało, ale to jedyne wyjście, teraz już to wiem. / napisana

Ja już naprawdę tego wszystkiego... teksty

buuum dodano: 22 czerwca 2014

Ja już naprawdę tego wszystkiego nie chcę. Nie chcę cierpieć, czekać, tęsknić. Chciałabym wreszcie pogodzić się z tym, że Ciebie nie ma i już nie będzie, chciałabym przyzwyczaić się do myśli, że po prostu nie byliśmy sobie pisani. Niby coś nas pchnęło do siebie, ale najwyraźniej los się pomylił. Być może nigdy nie powinnam Cię spotkać, nie powinnam przyzwyczajać się do ciepła Twojego ciała i do szczęścia, które mi przynosiłeś. Nie potrafię tego wszystkiego zrozumieć, ciągle tłumaczę sobie każde Twoje zachowanie, ale bez rezultatu. Opadam z sił, każdego dnia czuję jak marnieje, jak cała zamieniam się w pustkę. Wiesz, chciałabym znów żyć, poczuć jak to jest budzić się rano pełna pozytywnej energii. Chciałabym wreszcie powiedzieć sobie, że mam to czego zawsze pragnęłam. Nie chcę już każdego dnia umierać i czekać na rzeczy niemożliwe. Ja już po prostu tak nie potrafię.

często myśle o tobie  czy myślisz... teksty

buuum dodano: 22 czerwca 2014

często myśle o tobie, czy myślisz czasem o mnie?
Autor cytatu: mistrzhehe

Jeśli jest wspaniała  nie będzie... teksty

buuum dodano: 19 czerwca 2014

Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.

 Czemu kochasz kogoś  wiedząc  że... teksty

buuum dodano: 19 czerwca 2014

-Czemu kochasz kogoś, wiedząc, że i tak nie będziecie razem? -To jest tak jak z oddychaniem. Czemu oddychasz, wiedząc, że i tak umrzesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV