głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pozmieniało sie. teksty

buuum dodano: 22 października 2014

pozmieniało sie.

Nie ma go od kilku długich miesięcy... teksty

buuum dodano: 13 października 2014

Nie ma go od kilku długich miesięcy, ale nadal jest wszędzie. I zarazem nigdzie.

Ból po Nim pokazał mi  jak jak... teksty

buuum dodano: 7 października 2014

Ból po Nim pokazał mi, jak jak potężne potrafi być cierpienie. Każda łza uformowała sobie ranę w sercu. Zaciśnięte pięści zapoczątkowały nieustanną walkę z samą sobą. Krew na nadgarstkach zapieczętowała moją miłość do Niego. Cholernie silne uczucie, które nie spłoszy się, jak maleńka sarenka w lesie, nie ucieknie jak złodziej przed policją i nie zniknie tak szybko, jak wódka w butelce. Ta miłość trwa, bez Niego czy z Nim, ale trwa.
Autor cytatu: selektywnie

Jestem zmęczona  zmęczona... teksty

buuum dodano: 5 października 2014

Jestem zmęczona, zmęczona miłością do Ciebie. Nie chcę już Cię kochać, ani za Tobą tęsknić. Nie chcę kolejny raz czekać na Twój powrót, ani na to, że mnie w końcu naprawdę pokochasz. Nie chcę już się bać, że jednak po mnie nie wrócisz i wierzyć, że choć trochę miałam w Twoim życiu znaczenie. To nie ma już sensu, zresztą dawno już nie miało, tylko nigdy nie potrafiłam sama z siebie odpuścić i odejść, dlatego za każdym razem to Ty mnie zostawiałeś. Nie chcę już tego chorego uczucia, weż je sobie, tak jak zabrałeś wszystko, co najlepsze miałam w sobie. Zabierz to wszystko w cholerę, posprzątaj po sobie, nie chcę niczego, co przypomina o Tobie i tym, że kiedyś istnieliśmy razem. Nie chcę już tego smutku, bólu, tęsknoty i tych wspomnień, bo te złe okropnie bolą, a tych dobrych już prawie nie pamiętam. Cholera, nie wytrzymam tego dłużej, zabieraj to wszytko, co po sobie zostawiłeś. Zabieraj to i nigdy nie wracaj.

. A dziś jestem może zranioną... teksty

buuum dodano: 5 października 2014

. A dziś jestem może zranioną osobą, ale wierzę, że w tych ranach tkwi moja siła i będzie ona wzrastać. Tak długo o nas walczyłam i nie poddałam się. Nie zrezygnowałam, chociaż szanse na wygraną były znikome. Wiesz, chciałabym żebyś i Ty kiedyś pokochał kogoś z całego serca, tak mocno, że nie chciałbyś nigdy tej miłości odpuścić. Chciałabym też abyś pamiętał, szczególnie, gdy będziesz smutny czy zagubiony, aby spojrzeć na siebie moimi oczami. One nigdy w Ciebie tak do końca nie zwątpiły.

Nie zarzucaj sobie  że zbyt mocno... teksty

buuum dodano: 5 października 2014

Nie zarzucaj sobie, że zbyt mocno rozpaczałaś po jego odejściu.Nie krytykuj się,nie obwiniaj,nie myśl o sobie w kategoriach naiwnej, słabej czy beznadziejnej,bo wcale taka nie jesteś. Miałaś prawo go opłakiwać. Kochałaś go przecież. To jego strata, jeśli nie był wart Twojej miłości. Ale teraz zaczynasz nowe życie. Zapamiętaj czego się nauczyłaś i choć przegrałaś noś głowę wysoko, bo prawdziwie kochałaś i walczyłaś do samego końca.Bądź z siebie dumna,nie każdy przecież zaszedłby tak daleko.Doceń siebie za te wszystkie starania,pokonane przeciwności i powstawanie z upadków.Nie patrz na siebie tylko przez pryzmat tego co się stało,bo jesteś o wiele więcej warta niż mogłaś dostrzec w jego zaślepionych oczach,które tak wielu rzeczy nie chciały w Tobie zauważyć i docenić.Wiem,że to trudne,ale nie rezygnuj z siebie tylko dlatego, że on zrezygnował z Ciebie. Spróbujmy razem pozbierać się po tej całej niemiłości, może wtedy będzie nam łatwiej zacząć od nowa. Podejmujesz wyzwanie?

To że przywyklam do pustki po nim... teksty

buuum dodano: 5 października 2014

To że przywyklam do pustki po nim nie znaczy, że przestałam ją odczuwać./bekla
Autor cytatu: bekla

Nie chcę wierzyć w coś  czego nie... teksty

buuum dodano: 28 września 2014

Nie chcę wierzyć w coś, czego nie ma i nigdy nie będzie.

i już mi wszystko jedno teksty

buuum dodano: 28 września 2014

i już mi wszystko jedno

„Można kochać kogoś tak bardzo... teksty

buuum dodano: 28 września 2014

„Można kochać kogoś tak bardzo, pomyślała, ale nigdy nikogo nie kocha się tak bardzo, jak bardzo się za nim tęskni”

Świat uśmierca  nie mam... teksty

buuum dodano: 28 września 2014

Świat uśmierca, nie mam wątpliwości bo Złamane serca zrastają się tu dłużej niż kości.

Życie jest jak wielkie lustro.... teksty

buuum dodano: 28 września 2014

Życie jest jak wielkie lustro. Odbija to, co w sobie masz oraz to, czego Ci brakuje"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV