głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Siedziała w jednym z kątów swojego ciemnego pokoju wypalając kolejnego papierosa. Dym nikotynowy unosił się na całej powierzchni mieszkania. W lewej ręce plasti

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Siedziała w jednym z kątów swojego ciemnego pokoju wypalając kolejnego papierosa. Dym nikotynowy unosił się na całej powierzchni mieszkania. W lewej ręce plastikowy k
Siedziała w jednym z kątów swojego... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Siedziała w jednym z kątów swojego ciemnego pokoju, wypalając kolejnego papierosa. Dym nikotynowy unosił się na całej powierzchni mieszkania. W lewej ręce plastikowy kubek wypełniony po brzegi tanim winem i ich wspólna fotografia, którą postanowiła spalić rzucając ją na dywan razem z zapałką. Ogień długo się tlił. Kiedy z fotografii został już tylko popiół lekko otrzepała dywan , na którym zapałka jak na złość wypaliła dziurę w kształcie serca. Bezradnie upadła na podłogę i chowając głowę w kolana zaczęła płakać. Uświadomiła sobie , że On , Jego szarmancki głos, iskierki w oczach, toksyczny zapach i zniewalający dotyk nie umarły wraz z kawałkiem spalonego papieru, kawałkiem spalonych wspomnień , które na nowo ożywiają z każdą literą Jego imienia. Nie nazwę już tego miłością. Dziś zasługuje to na miano - opętanie.

 znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

"znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni, a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę, że on nigdy już nie wyśle Ci SMS-a na dobranoc, w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie, a po tym mijasz go ze smutnym, spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę, że nadal cholernie za nim tęsknisz ? "

Kibel zamknięty. Więcej nie nasrasz... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Kibel zamknięty. Więcej nie nasrasz mi do serca.

Już nie płaczę  ale to nie dlatego... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Już nie płaczę, ale to nie dlatego, że się z tym wszystkim pogodziłam. Po prostu zabrakło mi łez.

Gdyby nie papierosy  kawa i alkohol... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Gdyby nie papierosy, kawa i alkohol, przestałabym istnieć po Twoim odejściu.

Wszystko sprowadza się do tego... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć 'Spierdalajcie, jestem boska!!!'.

Są uczucia  których nie sposób... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Są uczucia, których nie sposób zabić. Mimo, że na to zasługują.

Chyba jestem już gotowa  żeby mieć... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Chyba jestem już gotowa, żeby mieć wyjebane. Nie, żeby przestać Cię kochać, o nie, po prostu mieć wyjebane.

A dziś będę zwykłą dziewczyną.... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

A dziś będę zwykłą dziewczyną. Bez wytuszowanych rzęs i idealnie ułożonych włosów. Bo po co mam to robić? Przecież Ciebie już nie ma.

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Kup mi wino i pozwól mówić. Zasnę Ci gdzieś między kanapą, a nogą od stołu i będziesz mnie zbierać. Potem trochę pohisteryzuję, rozmażę makijaż i będę szczęśliwa...

lubiłam jego przepite do cna... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

lubiłam jego przepite do cna spojrzenie. jego szorstki, zachrypnięty głos. lubiłam kiedy, szarpał za moje ramie, myśląc że się go przestraszę. uwielbiałam jego arogancki wyraz twarzy. jednak najbardziej lubiłam, kiedy gryzł mnie w ucho jak przestraszony szczeniak, chcąc wzbudzić we mnie pożądanie. właśnie wtedy rzucałam się na niego i oplątywałam swoimi nogami. nie potrafił udawać skurwiela. jego gigantyczne serce się z tym za bardzo kłóciło. ten cholerny, pulsujący mięsień bił zdecydowanie za mocno, aby pozwolić mu być złym.

Śniło mi się  że na moich oczach... teksty

bursztynek dodano: 28 października 2011

Śniło mi się, że na moich oczach zdradzałeś mnie z tą dziwką. Z krzykiem się obudziłam, jeszcze przed oczami mając twoją cwaniacką minę. Przybiegłeś do pokoju, pytając co się stało. Przytuliłam się do Ciebie, przykryłeś mnie kocem, i dalej usnęłam. Jeszcze nie wiedziałam, że mam sny prorocze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV