głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Kiedy moja pięść z impetem trafia na Jego ramię lub kilkakrotne uderzenia zalicza jego tors On nie robi nic. Spokojnie wszystko przyjmuje czeka aż mi przejdzie.

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Kiedy moja pięść z impetem trafia na Jego ramię lub kilkakrotne uderzenia zalicza jego tors On nie robi nic. Spokojnie wszystko przyjmuje czeka aż mi przejdzie. Wie
Kiedy moja pięść z impetem trafia... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Kiedy moja pięść z impetem trafia na Jego ramię lub kilkakrotne uderzenia zalicza jego tors, On nie robi nic. Spokojnie wszystko przyjmuje, czeka, aż mi przejdzie. Wie, że moja złość tylko potwierdza, jak mi zależy.

Jeśli zacznie rozumieć każde z... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Jeśli zacznie rozumieć każde z milionów spojrzeń, wszystkie rodzaje uśmiechów, wszelkie tony głosu konkretnej kobiety, można być pewnym, że mężczyzna pokochał.

Będę kiedyś schodziła po... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Będę kiedyś schodziła po schodach. Będę się uśmiechała. Będziesz kiedyś obok mnie. W długim, szarym płaszczu. Będziesz otrzepywał rękawiczki ze śniegu. Będziesz się uśmiechał. Przetrzesz mi okulary. Będziemy spóźnieni. Dosiądziemy się do znajomych. Zamówimy dwa piwa. Zawsze będziemy zamawiać dwa piwa. Będziemy się uśmiechali. Zawsze będziemy się uśmiechali. Będą się do nas dosiadać. Będziemy się szturchać łokciami przy nieśmiesznych dowcipach. Będziemy potakiwać. Będziemy zaprzeczać. Będziemy pijani. Będzie 'my'.

Faceci nie rozumieją  że... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Faceci nie rozumieją, że dziewczęta nie pragną seksu tak bardzo. Lubią się przytulać i być dotykane... biodra, plecy brzuch, uda. Kochają pocałunki w szyję i pocałunki w ogóle. Lubią czułe słowa i czułe milczenie. Bliskość.

Pamiętam pierwszy pocałunek i... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Pamiętam pierwszy pocałunek i ostatni też. Pamiętam każde Twoje spojrzenie, dotyk i uśmiech. Ciepło Twoich dłoni, gdy dotykałeś mojego policzka. Pamiętam i nie zapomnę. Echo Twojego śmiechu nadal szumi mi w głowie.

Potrzebuję kogoś  kto odprowadzi... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Potrzebuję kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź.

 każdego poranka wstajesz razem ze... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

"każdego poranka wstajesz razem ze mną. po udanej nocy na mej powiece."-dla.niej

Kolejny poranek kiedy powinnam... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Kolejny poranek kiedy powinnam dostać pochwałę, że nadal żyję. Nie zagłodziłam się, nie utopiłam w wannie, nie wzięłam nic na sen i nie zapiłam tego wódką. Nie zapiłam się tak ogólnie, nie wlazłam pod pędzący autobus. Kolejny poranek kiedy moi przyjaciele i mój psychiatra powinni przysłać mi wielki bukiet kwiatów z karteczką: Jesteśmy dumni, że sobie radzisz.
Autor cytatu: erirom

Nie wiem  czego chcę. Krzywdzę... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Nie wiem, czego chcę. Krzywdzę ludzi... ~ Ryszard Riedel

And I know  you're a part of me.... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

And I know, you're a part of me. ~ Alter Bridge

Jak mam pogodzić się z tym  że... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Jak mam pogodzić się z tym, że umarłeś, jeżeli mam Twój numer telefonu?

Kocham Cię okiem spragnionym... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Kocham Cię okiem spragnionym, pieszczotliwą dłonią strumienia słodkich słów, czułą myślą. Kocham Cię wilgotnym słońcem świeżego poranka, melodyjnym śpiewem szklanych kropel deszczu, fal cichym szeptem i wiatru skrzydłem lekkim. Kocham Cię aromatem tysiąca róż i niebem nieprzebranym. Kocham sercem i dziękuję Ci za to, że jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV