głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Faceci nie rozumieją że dziewczęta nie pragną seksu tak bardzo. Lubią się przytulać i być dotykane... biodra plecy brzuch uda. Kochają pocałunki w szyję i pocał

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Faceci nie rozumieją że dziewczęta nie pragną seksu tak bardzo. Lubią się przytulać i być dotykane... biodra plecy brzuch uda. Kochają pocałunki w szyję i pocałunki
Faceci nie rozumieją  że... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Faceci nie rozumieją, że dziewczęta nie pragną seksu tak bardzo. Lubią się przytulać i być dotykane... biodra, plecy brzuch, uda. Kochają pocałunki w szyję i pocałunki w ogóle. Lubią czułe słowa i czułe milczenie. Bliskość.

Pamiętam pierwszy pocałunek i... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Pamiętam pierwszy pocałunek i ostatni też. Pamiętam każde Twoje spojrzenie, dotyk i uśmiech. Ciepło Twoich dłoni, gdy dotykałeś mojego policzka. Pamiętam i nie zapomnę. Echo Twojego śmiechu nadal szumi mi w głowie.

Potrzebuję kogoś  kto odprowadzi... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Potrzebuję kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź.

 każdego poranka wstajesz razem ze... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

"każdego poranka wstajesz razem ze mną. po udanej nocy na mej powiece."-dla.niej

Kolejny poranek kiedy powinnam... teksty

bursztynek dodano: 11 maja 2013

Kolejny poranek kiedy powinnam dostać pochwałę, że nadal żyję. Nie zagłodziłam się, nie utopiłam w wannie, nie wzięłam nic na sen i nie zapiłam tego wódką. Nie zapiłam się tak ogólnie, nie wlazłam pod pędzący autobus. Kolejny poranek kiedy moi przyjaciele i mój psychiatra powinni przysłać mi wielki bukiet kwiatów z karteczką: Jesteśmy dumni, że sobie radzisz.
Autor cytatu: erirom

Nie wiem  czego chcę. Krzywdzę... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Nie wiem, czego chcę. Krzywdzę ludzi... ~ Ryszard Riedel

And I know  you're a part of me.... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

And I know, you're a part of me. ~ Alter Bridge

Jak mam pogodzić się z tym  że... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Jak mam pogodzić się z tym, że umarłeś, jeżeli mam Twój numer telefonu?

Kocham Cię okiem spragnionym... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Kocham Cię okiem spragnionym, pieszczotliwą dłonią strumienia słodkich słów, czułą myślą. Kocham Cię wilgotnym słońcem świeżego poranka, melodyjnym śpiewem szklanych kropel deszczu, fal cichym szeptem i wiatru skrzydłem lekkim. Kocham Cię aromatem tysiąca róż i niebem nieprzebranym. Kocham sercem i dziękuję Ci za to, że jesteś.

Jestem wbudowana między żebra i... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Jestem wbudowana między żebra i źrenice, bez zapachu i o malinowych ustach, którymi jeśli chcesz, możesz się udławić

Gdybyś przy mnie zasnęła  rano... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Gdybyś przy mnie zasnęła, rano sama wstała, w łóżku byłoby pusto, wokół tylko mój bałagan, jak zwykle zostawiłbym rozrzuconych tysiąc ubrań, a w pokoju echo powtarzałoby pełne złości "Kurwa!". Co byś zrobiła, gdybyś na stole w kuchni znalazła kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisał, że "Wracam zaraz", bym zostawił telefon, portfel i bagaż... Czy długo byś czekała z kontaktem do bliskich? Przecież zaraz wrócę - taki zostawiłem liścik. Może popijając whisky, siedzę z przyjacielem, ale każdy mówi "Ostatni raz widziałem go w zeszłą niedzielę.". Czy długo byś pamiętała nasz marsz Mandelsona? Byłem dla Ciebie kimś więcej, niż dl słuchaczy Onar! A słowa nie oddają tego, ile waży strata. Kocham Cię najmocniej, zaraz wracam.

Czy tęskniłabyś za mną  gdybym... teksty

bursztynek dodano: 9 maja 2013

Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Gdybyś nie mogła mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób...? Jak szybko byś zapomniała jaki mam kolor oczu? Jaki mam odcień włosów, jak szybki bije mi serce? Gdybyś miała mnie nie zobaczyć, co zrobiłabyś w przed dzień? Co byś mi powiedziała gdybym zakładał kurtkę? Byś pocałowała w ust mnie z nadzieją, że wrócę? Przecież zawsze wracam, nawet z najdalszych podróży, ale ta niespodziewanie mogłaby się przedłużyć. Mogłaby, przecież nie chciałbym... My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ. Zostawiłbym niedopitą zieloną herbatę, zimnego tosta, jak zimne serce, w którym czuje się straty, kilka płyt z rapem, na których zostawiłem siebie, jakby został po mnie tylko zapach w łazience...? Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Czy żyć beze mnie mogłabyś się nauczyć? Czy beze mnie cała układanka by się posypała? Bez Ciebie - ja bym oszalał!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV