głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Każdy w tym wieku lubi się poniszczyć dosięgnąć dna czy sprawdzić granice wytrzymałości. Całować się z kim popadnie czasami też kochać się z kim popadnie. Jeste

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Każdy w tym wieku lubi się poniszczyć dosięgnąć dna czy sprawdzić granice wytrzymałości. Całować się z kim popadnie czasami też kochać się z kim popadnie. Jesteśmy z za
Każdy w tym wieku lubi się... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Każdy w tym wieku lubi się poniszczyć, dosięgnąć dna czy sprawdzić granice wytrzymałości. Całować się z kim popadnie, czasami też kochać się z kim popadnie. Jesteśmy z założenia zbyt nieszczęśliwi, aby być w stałym związku. Jak nie w tym wieku się wyszaleć to kiedy? Ciągle zbieramy doświadczenia i uczymy się na błędach, taki czas.

Jestem złą kobietą. Wybaczam. teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Jestem złą kobietą. Wybaczam.

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi, aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała, by się z nią nie komunikował, a jeśli nie zawali to będzie go kochać już na zawsze. Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie. Nie napisał ani jednego sms-a, nie wykonał ani jednego połączenia, tak jakby się nigdy nie znali. Dziewczynie pozostały 24 godziny życia, ponieważ umierała na raka. Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć "zrobiłem to kochanie" zamiast tego łzy spływały mu po policzkach, ponieważ zobaczył swoją dziewczynę leżącą w trumnie z dopiskiem "zrobiłeś to skarbie. Teraz rób to codziennie. Kocham Cię".

...wyglądała tak krucho. teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

...wyglądała tak krucho.

To przykre.   Przecież żyjemy... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

To przykre. Przecież żyjemy dopiero chwilę A już chcemy, by nas nie było.

Jeśli mogłabyś się cofnąć i... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Jeśli mogłabyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu... Zrobiłabyś to? A jeśli tak... to czy ta zmiana,zmieniłaby Twoje życie na lepsze? Czy może złamałaby Ci serce? Albo złamałaby serca innych? Czy wybrałabyś całkowicie inną ścieżkę? Czy może zmieniłabyś jedną rzecz? Tylko jedną chwilę? Jedną chwilę,którą zawsze chciałaś cofnąć?

Nie skrzywdź mnie. Wiem  że jestem... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Nie skrzywdź mnie. Wiem, że jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dość. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Przeszłam już tyle.. nie pozwól mi umierać.

Boże    daj mi samotność    bo... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Boże, daj mi samotność, bo nienawidzę ludzi.

Nie musisz tak na mnie patrzeć.... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Nie musisz tak na mnie patrzeć. Tylko umieram. To nie jest zaraźliwe.

Najgorsza jest świadomość  że... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Najgorsza jest świadomość, że wszystko, co przeżyliśmy nigdy już nie wróci. że nic nie wydarzy się ponownie. że żadna z dawnych znajomości nie rozpocznie się na nowo. że czas się nie cofnie.

Momentami sama zastanawiam się... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Momentami sama zastanawiam się dlaczego tak jest, stawiając przed sobą tysiące pytań, na które jeszcze nigdy nie zdołałam sobie odpowiedzieć. Zaprzątam myśli, dodając do nich następne tak sprzeczne jak zawsze ot tak mając nadzieję, że to coś da. Mogę w ciszy godzinami siedzieć na łóżku próbując zrozumieć sens tego jak jest. Mogę łamać granice możliwości zarazem stawiając kolejne jeszcze mocniejsze bariery rzeczywistości. Mogę wiele, ale właśnie tego czego pragnę najbardziej, po prostu nie potrafię. Nie potrafię znaleźć tego sensu. Nie potrafię zrozumieć najmniejszych ze szczegółów, paru cech ludzkich i niezliczonej ilości uczuć. Nie potrafię zrozumieć życia, a może zwyczajnie już nie chcę go rozumieć.

Tamtego dnia nie pomyślała o... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Tamtego dnia nie pomyślała o konsekwencjach. Nawet nie przyszło jej do głowy, że będzie musiała tyle za to zapłacić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV