głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Każdemu się wydaje że jest niezastąpiony. A pewnego dnia budzisz się i widzisz że już dawno cię zastąpili tylko tego nie zauważyłeś. Nie obiecuj mi niczego. Naj

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Każdemu się wydaje że jest niezastąpiony. A pewnego dnia budzisz się i widzisz że już dawno cię zastąpili tylko tego nie zauważyłeś.
Każdemu się wydaje  że jest... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

Każdemu się wydaje, że jest niezastąpiony. A pewnego dnia budzisz się i widzisz, że już dawno cię zastąpili, tylko tego nie zauważyłeś.

Nie obiecuj mi niczego.  Najlepiej... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

Nie obiecuj mi niczego. Najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. Nienawidzę obietnic. Nie wierzę w nie. Brak obietnic jest lepszy. Brak obietnic nie niesie za sobą zawodu. Brak obietnic mniej boli.

Nagle zrozumiałam.  Między nami... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

Nagle zrozumiałam. Między nami nie ma bezpiecznych rozmów. Po prostu nie ma. A więc milczymy myśląc o sobie z daleka.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo, by się przekonać, że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

I nie ma żadnej gwarancji  że raz... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

I nie ma żadnej gwarancji, że raz jeszcze w życiu człowiek będzie chciał się wygłupiać i dawać drugiemu człowiekowi tak samo wiele.

Nie chcę. Niczego. Nie chcę... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2014

Nie chcę. Niczego. Nie chcę pamietać złych chwil, a tym bardziej dobrych. Nie chcę czuć tego wszystkiego. Nie chcę istnieć. Boże, ja tak bardzo nie chcę istnieć.

bardzo mi miło że ktos wgl zauważył moja sporadyczna obecność tutaj przez ostatnie lata  pzdr  teksty bursztynek dodał komentarz: bardzo mi miło, że ktos wgl zauważył moja sporadyczna obecność tutaj przez ostatnie lata ;) pzdr ;) do wpisu 11 luty 2014
 Gdy patrzysz komuś w oczy... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

"Gdy patrzysz komuś w oczy przepełnione serca żalem Myślisz znasz go całe życie, ale nie znasz wcale." / Bonson

Chciałam choć raz poczuć się... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Chciałam choć raz poczuć się kimś lepszym, kimś ważniejszym. Chciałam być kimś kogo przytula się i do kogo uśmiecha się bez powodu. Chciałam czuć jak moją dłoń delikatnie ściska inna i mieć pewność, że jest naprawdę bezpieczna. Chciałam być kimś potrzebnym.. kimś, kogo się po prostu kocha. Udało mi się.

Każdy w tym wieku lubi się... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Każdy w tym wieku lubi się poniszczyć, dosięgnąć dna czy sprawdzić granice wytrzymałości. Całować się z kim popadnie, czasami też kochać się z kim popadnie. Jesteśmy z założenia zbyt nieszczęśliwi, aby być w stałym związku. Jak nie w tym wieku się wyszaleć to kiedy? Ciągle zbieramy doświadczenia i uczymy się na błędach, taki czas.

Jestem złą kobietą. Wybaczam. teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Jestem złą kobietą. Wybaczam.

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu... teksty

bursztynek dodano: 13 stycznia 2014

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi, aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała, by się z nią nie komunikował, a jeśli nie zawali to będzie go kochać już na zawsze. Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie. Nie napisał ani jednego sms-a, nie wykonał ani jednego połączenia, tak jakby się nigdy nie znali. Dziewczynie pozostały 24 godziny życia, ponieważ umierała na raka. Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć "zrobiłem to kochanie" zamiast tego łzy spływały mu po policzkach, ponieważ zobaczył swoją dziewczynę leżącą w trumnie z dopiskiem "zrobiłeś to skarbie. Teraz rób to codziennie. Kocham Cię".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV