głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek pozostało mi archiwum gg którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy które są dla mnie jak miód na serce. jak coś co pobudza wszystkie wspomnienia. wiem że nie

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
pozostało mi archiwum gg którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy które są dla mnie jak miód na serce. jak coś co pobudza wszystkie wspomnienia. wiem że nie p
pozostało mi archiwum gg   którego... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2011

pozostało mi archiwum gg , którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy , które są dla mnie jak miód na serce. jak coś , co pobudza wszystkie wspomnienia. wiem , że nie powinnam , ale czytam je co jakiś czas. są tam zdania , które odrywają mnie od rzeczywistości./ troszkeslonca

Teraz zrozumiałam  że nie da się... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2011

Teraz zrozumiałam, że nie da się patrzeć na gwiaździste niebo z osobą, którą się kocha, bo w górze nie ma nic ciekawego, gdy On trzyma Cię za rękę.

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;) do wpisu 9 luty 2011
Tak naprawdę to nie jesteś ładny... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to, kochanie.

Odchodzę  nie ma tu czego szukać.... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Odchodzę, nie ma tu czego szukać. Nie ma już na co czekać. W tym lustrze moje obicie zamazało się i stało się niewyraźne. Zrozumiałam,że najłatwiej jest kochać tych, którzy nie istnieją, bo nie mogą ranić. Jeśli Ty istniejesz choć trochę, odszukaj mnie. Odnajdź i otul sobą.

Chcę  byś codziennie witał mnie... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Chcę, byś codziennie witał mnie tym długim spojrzeniem i odgarnięciem kosmyku włosów z moich oczu.

Cała jestem ubrana w twój zapach... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Cała jestem ubrana w twój zapach; na ciele mam odciski twoich palców. Lubię twoje dłonie, gdy je kładziesz na mnie i tulisz do siebie wszystkie moje kompleksy, niedoskonałości, troski, manie... Zabije mnie kiedyś ta odległość, ale później zmartwychwstanę w twoich ramionach. Mogę tak umierać setki razy, jeśli za każdym mam zmartwychwstawać przy tobie. Cudowna jedność, gdy mój wydech, a twój wdech.

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został. ;** Kocham Cię, Skarbie:**

Chciała nieustannie gubić się w... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Chciała nieustannie gubić się w jego kołdrze, wchłaniać jego zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chciała wiedzieć, że cokolwiek by się działo, może tam zostać... Bo tam było jej miejsce - przy jego sercu.

Boję się tylko jednego  że nigdy... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Boję się tylko jednego, że nigdy nie będę już taka szczęśliwa jak teraz.

Stał tak blisko. Dość blisko  by... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Stał tak blisko. Dość blisko, by móc jej dotknąć. Czuła delikatny zapach wody kolońskiej i skóry jego kurtki. I nadal nie odrywał spojrzenia od jej oczu, a ona nie była w stanie odwrócić wzroku.

Najgorsze rzeczy robi się podobno po... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku. Wyobraź sobie człowieku, jaka musiałam być najebana, gdy się w Tobie zakochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV