głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Byłam na imprezie. Była tam też typiara której nie znoszę. Podeszłam do niej z drinkiem stukając o jej browar i mówiąc 'zdrowie pustych szmat nie?' Nie załapała

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Byłam na imprezie. Była tam też typiara której nie znoszę. Podeszłam do niej z drinkiem stukając o jej browar i mówiąc 'zdrowie pustych szmat nie?' Nie załapała.
Byłam na imprezie. Była tam też... teksty

bursztynek dodano: 17 luty 2011

Byłam na imprezie. Była tam też typiara której nie znoszę. Podeszłam do niej z drinkiem stukając o jej browar i mówiąc 'zdrowie pustych szmat, nie?' Nie załapała.

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

bursztynek dodano: 17 luty 2011

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku , na którym spędzali razem mnóstwo czasu . przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce . wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu .. robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię . - tęsknię

świetne wpisy xD pozdr    teksty bursztynek dodał komentarz: świetne wpisy xD pozdr ;) do wpisu 17 luty 2011
Chcę zapamiętać naszą znajomość... teksty

bursztynek dodano: 17 luty 2011

Chcę zapamiętać naszą znajomość taką jaką była, wcześniej, kiedy była najmocniejsza, najprawdziwsza.. nie chcę za kilkanaście lat wspominać tej przyjaźni przez pryzmat wzajemnego olewania się.. nie sądzę, żeby udało nam się kiedykolwiek odtworzyć to jak było, dlatego chyba lepiej to zamknąć, nie uważasz.? Jak film który się kończy a Ty się uśmiechasz, bo był naprawdę dobry.. Oglądanie dalszego ciągu mogłoby przynieść sytuacje którym bohaterowie nie podołają, pary się rozstaną, a ogólny wyraz filmu upadnie.. a przecież miał spory -bardzo dobry - kawałek akcji i ten kawałek warto zapamiętać. Uważam, że właśnie tak jest z nami, kończenie znajomości tak w praktyce jest trudne, prawda.? Tak przestać o kimś myśleć, kogoś wspominać, szczególnie, że tak wiele nas łączyło..//Chikorita

Lubię gdy pytasz o czym myślę... teksty

bursztynek dodano: 13 luty 2011

Lubię gdy pytasz o czym myślę, Lubię Twoje roześmiane oczy w których widzę wielkie pokłady miłości, miłości, która nie pozwala mi zwątpić, która wciąż pozwala mi wierzyć w ludzi, w lepszy świat. Dziękuję za każdą sekundę, choć to i tak za mało.

ładne    teksty bursztynek dodał komentarz: ładne ;) do wpisu 13 luty 2011
pozostało mi archiwum gg   którego... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2011

pozostało mi archiwum gg , którego nigdy nie odważę się usunąć. rozmowy , które są dla mnie jak miód na serce. jak coś , co pobudza wszystkie wspomnienia. wiem , że nie powinnam , ale czytam je co jakiś czas. są tam zdania , które odrywają mnie od rzeczywistości./ troszkeslonca

Teraz zrozumiałam  że nie da się... teksty

bursztynek dodano: 11 luty 2011

Teraz zrozumiałam, że nie da się patrzeć na gwiaździste niebo z osobą, którą się kocha, bo w górze nie ma nic ciekawego, gdy On trzyma Cię za rękę.

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;) do wpisu 9 luty 2011
Tak naprawdę to nie jesteś ładny... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to, kochanie.

Odchodzę  nie ma tu czego szukać.... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Odchodzę, nie ma tu czego szukać. Nie ma już na co czekać. W tym lustrze moje obicie zamazało się i stało się niewyraźne. Zrozumiałam,że najłatwiej jest kochać tych, którzy nie istnieją, bo nie mogą ranić. Jeśli Ty istniejesz choć trochę, odszukaj mnie. Odnajdź i otul sobą.

Chcę  byś codziennie witał mnie... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Chcę, byś codziennie witał mnie tym długim spojrzeniem i odgarnięciem kosmyku włosów z moich oczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV