głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Tak naprawdę to nie jesteś ładny nie jesteś fajny nie jesteś miły nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to kochanie. Odchodzę nie ma tu czeg

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Tak naprawdę to nie jesteś ładny nie jesteś fajny nie jesteś miły nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to kochanie.
Tak naprawdę to nie jesteś ładny... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to, kochanie.

Odchodzę  nie ma tu czego szukać.... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Odchodzę, nie ma tu czego szukać. Nie ma już na co czekać. W tym lustrze moje obicie zamazało się i stało się niewyraźne. Zrozumiałam,że najłatwiej jest kochać tych, którzy nie istnieją, bo nie mogą ranić. Jeśli Ty istniejesz choć trochę, odszukaj mnie. Odnajdź i otul sobą.

Chcę  byś codziennie witał mnie... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Chcę, byś codziennie witał mnie tym długim spojrzeniem i odgarnięciem kosmyku włosów z moich oczu.

Cała jestem ubrana w twój zapach... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Cała jestem ubrana w twój zapach; na ciele mam odciski twoich palców. Lubię twoje dłonie, gdy je kładziesz na mnie i tulisz do siebie wszystkie moje kompleksy, niedoskonałości, troski, manie... Zabije mnie kiedyś ta odległość, ale później zmartwychwstanę w twoich ramionach. Mogę tak umierać setki razy, jeśli za każdym mam zmartwychwstawać przy tobie. Cudowna jedność, gdy mój wydech, a twój wdech.

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został. ;** Kocham Cię, Skarbie:**

Chciała nieustannie gubić się w... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Chciała nieustannie gubić się w jego kołdrze, wchłaniać jego zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chciała wiedzieć, że cokolwiek by się działo, może tam zostać... Bo tam było jej miejsce - przy jego sercu.

Boję się tylko jednego  że nigdy... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Boję się tylko jednego, że nigdy nie będę już taka szczęśliwa jak teraz.

Stał tak blisko. Dość blisko  by... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Stał tak blisko. Dość blisko, by móc jej dotknąć. Czuła delikatny zapach wody kolońskiej i skóry jego kurtki. I nadal nie odrywał spojrzenia od jej oczu, a ona nie była w stanie odwrócić wzroku.

Najgorsze rzeczy robi się podobno po... teksty

bursztynek dodano: 9 luty 2011

Najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku. Wyobraź sobie człowieku, jaka musiałam być najebana, gdy się w Tobie zakochałam.

MUZYKA wyraża uczucia człowieka... teksty

bursztynek dodano: 7 luty 2011

MUZYKA-wyraża uczucia człowieka,jego temperament,charakter.Wzrusza, bawi,podnieca, wprawia w amok lub dostarcza przeżyć najgłębszych niewysłowionych.Może doproawidzić do płaczu, do euforii.Nic Cię tak nie uspokaja jak ulubiona melodia w słuchawkach odtwarzacza, w autobusie. na spacerze, w domu , kiedy jesteś zdenerwowana, smutna, szczęśliwa. // fuckforever

mam ten sam problem... teksty bursztynek dodał komentarz: mam ten sam problem... do wpisu 7 luty 2011
dokładnie  P teksty bursztynek dodał komentarz: dokładnie ;P do wpisu 5 luty 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV