głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało m

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało mi Ciebi
było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało mi Ciebie. rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam ...oczy. po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. o dziwo nie wpadłam w histerie. wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś ,że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

a ja?  ja się tak boję  że to... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

a ja? ja się tak boję, że to marzenie, które mi się spełnia po prostu kiedyś zniknie.

Każdego dnia uczysz mnie mieć na... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Każdego dnia uczysz mnie mieć na ciebie wyjebane.

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za? i tu nie chodzi nawet o to czy się gniewam. Nie gniewam się.. ja tylko czuję się jak oszukane dziecko, któremu obiecali lizaka, a potem mu go pokazali i powiedzieli że nigdy go niedostatnie .

I tak  przy okazji  zatrzymywała... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

I tak, przy okazji, zatrzymywała się w jego życiu. Na chwilę. Jak pociąg pomiędzy stacjami.

Może przed tym wcieleniem żyliśmy... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Może przed tym wcieleniem żyliśmy po tysiąc razy i w każdym życiu siebie odnajdowaliśmy. I może za każdym razem z tego samego powodu nas rozdzielano. Co oznaczałoby, że dzisiejsze pożegnanie równa się pożegnaniu sprzed dziesięciu tysięcy lat i stanowi preludium przyszłego pożegnania.

Żyjemy średnio o pięć lat... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Żyjemy średnio o pięć lat dłużej niż mężczyźni. Jeżeli następnym razem facet będzie krzyczał, że za długo siedzisz w łazience – odpowiedz, że możesz sobie na to pozwolić, bo masz trochę nadprogramowego czasu.

Jestem idiotką. Lubię być... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Jestem idiotką. Lubię być idiotką. Fajna sprawa, polecam. ;P

A on wygladał jak pluszowy miś.... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

A on wygladał jak pluszowy miś. Nawet oczy miał takie same. :)

Będę pić tak dużo  aż wypłuczę... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Będę pić tak dużo, aż wypłuczę wszelkie uczucia jakie miałam do Ciebie.

Nie myśl  że mi się podobasz albo... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

Nie myśl, że mi się podobasz albo, że się zakochałem. Patrzę na Ciebie na każdej przerwie tak na wszelki wypadek jakby ktoś się do Ciebie dobierał, żeby mu wypierdolić ;]

kobietę  która się sprzedaje... teksty

bursztynek dodano: 10 marca 2011

kobietę, która się sprzedaje, nazywamy dziwką. czyli, kobietę, która sprzedaje, swoich przyjaciół, możemy nazwać, tak samo. sprzedawca, to sprzedawca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV