głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Zakochałam się w magii słów w tym w jaki sposób mnie dotykał i co mówił kiedy mnie dotykał. Pociągnął mnie za sobą jak wiatr pociąga nasionka dmuchawca. Ja bez

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Zakochałam się w magii słów w tym w jaki sposób mnie dotykał i co mówił kiedy mnie dotykał. Pociągnął mnie za sobą jak wiatr pociąga nasionka dmuchawca. Ja bez woli
Zakochałam się w magii słów  w... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Zakochałam się w magii słów, w tym, w jaki sposób mnie dotykał i co mówił, kiedy mnie dotykał. Pociągnął mnie za sobą jak wiatr pociąga nasionka dmuchawca. Ja - bez woli... on jak żywioł.

Znów usłyszała jego głos... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Znów usłyszała jego głos, zauroczenie powróciło. Wszystko, o czym zapomniała przez tych kilka miesięcy. Chwile szczęścia, które opłaciła już przepłakanymi nocami, domagały się większej zapłaty.

Poczuła nagle  jak bardzo go kocha.... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Poczuła nagle, jak bardzo go kocha. Może zawsze go kochała.? Możliwe. Nie mogła mówić ale pragnęła, żeby ją pocałował. Chciała żeby wyciągnął rękę i przytulił ją. Usta, szyje, policzki. Czekała. Jej skóra tęskniła.

  Nie czytam Ci w myślach. Musisz mi... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

- Nie czytam Ci w myślach. Musisz mi powiedzieć co myślisz. - Teraz się boję. - Jasne. - Nie boję się Ciebie. Boję się tego, że mogę Cię stracić, że pewnego dnia znikniesz.

– To wódka? – słabym głosem... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) – Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. :D

Ktoś kiedyś powiedział: Dobre... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Ktoś kiedyś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki. Złe dziewczynki nigdy nie mają czasu. Ja... Ja po prostu chcę mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.

Myślisz że powiesz jedno... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Myślisz,że powiesz jedno 'przepraszam',dwa 'kocham',złożysz na moich ustach trzy pocałunki i będę twoja ? Masz rację.

I upijając łyk szampana patrzę na... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

I upijając łyk szampana,patrzę na gwiazdy i wiem,że w tym samym momencie ktoś o mnie myśli.Może nawet mnie przeklina,ale zawsze coś,bo myśl,że komukolwiek mąci się w głowie jest wyjątkowo satysfakcjonująca.

Wiesz jak to jest   kiedy ukochna... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Wiesz jak to jest , kiedy ukochna osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? nie wiesz? to proszę nie mów mi o tym, że czas leczy rany...

Zawsze udaję silniejszą  niż... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Zawsze udaję silniejszą, niż jestem w rzeczywistości, dlatego nikt nigdy nie mógł być ze mną bliżej, tak blisko, jak powinno być wreszcie..

Straciłam głos  pijąc po stracie... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Straciłam głos, pijąc po stracie Ciebie. ze zmartwienia powypadały mi włosy. z nerwów obgryzłam paznokcie. z tęsknoty za dymem wydobywającym się z Twoich ust, zaczęłam palić papierosy. tusz do rzęs - za sprawą słonych kropel - nie utrzymuje się na moich rzęsach dłużej niż kilka godzin. ale masz rację, kompletnie nie rusza mnie to rozstanie.

Była późna noc.Przebudziłam sie... teksty

bursztynek dodano: 6 kwietnia 2011

Była późna noc.Przebudziłam sie,zachciało mi się pić.Wstałam nie zapalając światła i przechodząc obok okna spojrzałam obojętnie...po czym się wróciłam do okna.stał pod domem znajomy samochód.Widziałam Twoje oczy skierowane w moje okno, zapaliłam światło stojąc przy oknie ...Ciekawiła mnie Twoja reakcja... Patrzyliśmy na siebie przez chcwile...odpaliłeś silnik i odjechałeś.Stałam tam jeszcze chwile,nagle dostałam smsa od obcego numeru: ,,odkryłaś moją tajemnice...widzisz wciąż pilnuje by nic Ci się nie stało..."Rozpłakałam się.,,przyszedł drugi sms :,,nie płacz kochanie,tylko wróć do mnie."Spojrzałam przez okno ,,dam radę."-wyszeptałam cicho.przyszedł trzeci sms: ,, kocham Cię". Ja też Cie kocham-wyszeptałam,wytarłam mokry policzek poczym odpisałam :,,obecałeś ,że bedzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali..." byłam z siebie dumna.Dałam rade.Mimo tak ogromnego bólu jaki sprawiało mi każde przyciśnecie klawisza w telefonie. / mieszanka_wybuchowa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV