głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Melanżujmy tak by następnego dnia mówić nigdy więcej. ? Jesteś zakochany? Zakochany to ja byłem tydzień po tym jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Melanżujmy tak by następnego dnia mówić nigdy więcej. ?
Melanżujmy tak  by następnego dnia... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

Melanżujmy tak, by następnego dnia mówić - nigdy więcej. ?

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę, czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku.

You love me  but you don't know who I... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

You love me, but you don't know who I am... ;*

Najpierw chcieliśmy być   się nie... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

Najpierw chcieliśmy być - się nie udało. Zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. A teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu co dalej, bawimy się w uczucia...

Przez te cholerne trzy godziny... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

Przez te cholerne trzy godziny spędzone z tobą, nie prześpię kilku kolejnych nocy, wszędzie będę cię szukać,a każdy następny dzień będzie czekaniem aż znów się pojawisz.

 wiesz dlaczego  nie jestem... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

-wiesz dlaczego, nie jestem zaskoczona, że zostawił mnie dla innej ? - nie. -bo nigdy nie brałam na poważnie jego słów i obietnic.. na skutek czego, nie żałuję i nie płaczę. Bo skoro mnie zostawił, to nie był mnie wart i dziś to wiem!

bezustannie czekałam na kogoś  kto... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

bezustannie czekałam na kogoś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będzie pyta, bo będzie wiedział. przejdzie ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powie : - uważaj !, kałuża. nadąży za mną do autobusu. odpowie równo ze mną na jedno pytanie. będzie mnie słuchał, kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy będę na niego zła.

To przychodzi na ciebie... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

To przychodzi na ciebie nieoczekiwanie, kiedy się najmniej spodziewasz - w największym rozgwarze zabawy lub gdy wieczorem ulica wracasz do domu, podczas rozmowy z kimś najbliższym lub gdy zamykasz za sobą drzwi pokoju; nagle zaczynasz rozumieć swoją samotność. Jak ręka spadająca bezwładnie po szczeblach drabiny... Jak tonący, który wie, że dna stopami nie dosięgnie... Obyś wtedy miał siłę uwierzyć, że nie jesteś sam.

a ona po prostu miała tego... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

  a znasz takie uczucie gdy serce... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?.. - uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być. - dokładnie.

Dobrze jest sobie czasem popłakać.... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

Dobrze jest sobie czasem popłakać. Gdy potem wyrzucasz te wszystkie mokre chusteczki, masz wrażenie jakbyś usuwał wszystkie swoje żale i smutki.

Najbardziej bolą wspomnienia... teksty

bursztynek dodano: 8 kwietnia 2011

Najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. Nie, nie te nieprzyjemne, tylko te najlepsze. Właśnie te bolą najbardziej. Bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć. / werrr

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV