głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Sanderka:   teksty bursztynek dodał komentarz: Sanderka:** do wpisu 23 kwietnia 2011
Tak długo znamy się  a czuję  że... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Tak długo znamy się, a czuję, że za krótko, bo uczucie lubi spieprzyć gdzieś i czasem pójść na urlop. Lubi zemścić się i wierz mi, że dziś, za to, że mnie kochasz, sprzeniewierzy Twoją miłość i roztwoni ją bo bokach. Nie chcę gonić jej po blokach, nie chcę szukać jej po klubach... Już nie widzę jej w Twych oczach, co szukały wiary w ludziach! I nie staram się zaufać, by nie klepać ręką w matę znów, bo nie obchodzi Cię, że byłeś całym światem! Już nie grają nam orkiestry, nie zawyje Krawczyk w radio... Nie pragnę zemsty, nie pragnę Ciebie, już nie warto! Mamy własną rzeczywistość, dzisiaj ziemia wchłonie ją. To wszystko łatwo przyszło nam, a teraz wiem, że to nie to!

Idą kolejne święta. Kolejne... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Idą kolejne święta. Kolejne święta, które spędzę bez Ciebie... Kolejne, gdy nie będę mogła Ci powiedzieć: "Wesołych...". Nie będę mogła Cię uściskać, tak cholernie mocno! Nie będę mogła Cię pocałować... ;( / bursztynek

   teksty bursztynek dodał komentarz: ;( do wpisu 22 kwietnia 2011
kocham wspominać te chwile z Tobą... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

kocham wspominać te chwile z Tobą , chociaż było ich niewiele. myśląc o nich budzą się we mnie niesamowite uczucia. możesz je znienawidzić , zapomnieć o nich , przeklnąć lub cokolwiek , ale i tak nadal będą pewną częścią mojego życia. już zawsze będą bliskie mojemu sercu i wciąż codziennie budząc się i kładąc spać będę przypominać sobie o tych chwilach tak , jakby wciąż były aktualne. / 61sekund.
Autor cytatu: 61sekund

Wiesz? wstyd mi. Wstydzę się tego... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Wiesz? wstyd mi. Wstydzę się tego, że ja ta najsilniejsza, ta co zawsze mówiła innym, że nie można się poddawać, nie można.. Poddałam się, i do cholery nie mam już sił nic naprawiać. / lovexlovex
Autor cytatu: lovexlovex

PIH ♥ teksty bursztynek dodał komentarz: PIH ♥ do wpisu 22 kwietnia 2011
Oficjalnie informuję  że wyczerpał... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Oficjalnie informuję, że wyczerpał się mój limit cierpliwości na dziś, proszę mnie już nie irytować, inaczej poprzegryzam kable od komputera xD!

Jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Jeśli masz w życiu choć jeden adres, pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

dokładnie rok temu w moje urodziny... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

dokładnie rok temu w moje urodziny napisałeś po raz pierwszy. byłeś miły i uroczy a ja niewiele Cię znałam. od tamtego czasu pisaliśmy codziennie przez 7 miesięcy. później naglę wszystko się skończyło. olewałeś mnie i nie interesowałeś się co u mnie. to było strasznie przykre bo chyba zaczynałam coś do Ciebie czuć. pogodziłam się z tym. przez 4 miesiące od ostatniej wiadomości żyłam normalnie i próbowałam o Tobie zapomnieć aż do dziś. znowu moje urodziny znowu wiadomość od Ciebie, miłe słowa, komplementy i pełno słodkich serduszek. kurwa.! czy Ty naprawdę myślisz, że po tym jak mnie olałeś ja znowu zacznę do Ciebie pisać tak jak wcześniej. przyznam może nie wyleczyłam się do końca ale już nic nie chcę. nie chcę Ciebie ani tego wszystkiego. teraz spadaj. / nie pamiętam, czyje...

Teraz idę w deszczową noc przez... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

Zaadoptuj moje rozterki emocjonalne... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Zaadoptuj moje rozterki emocjonalne...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV