głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
PIH ♥ teksty bursztynek dodał komentarz: PIH ♥ do wpisu 22 kwietnia 2011
Oficjalnie informuję  że wyczerpał... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Oficjalnie informuję, że wyczerpał się mój limit cierpliwości na dziś, proszę mnie już nie irytować, inaczej poprzegryzam kable od komputera xD!

Jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Jeśli masz w życiu choć jeden adres, pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

dokładnie rok temu w moje urodziny... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

dokładnie rok temu w moje urodziny napisałeś po raz pierwszy. byłeś miły i uroczy a ja niewiele Cię znałam. od tamtego czasu pisaliśmy codziennie przez 7 miesięcy. później naglę wszystko się skończyło. olewałeś mnie i nie interesowałeś się co u mnie. to było strasznie przykre bo chyba zaczynałam coś do Ciebie czuć. pogodziłam się z tym. przez 4 miesiące od ostatniej wiadomości żyłam normalnie i próbowałam o Tobie zapomnieć aż do dziś. znowu moje urodziny znowu wiadomość od Ciebie, miłe słowa, komplementy i pełno słodkich serduszek. kurwa.! czy Ty naprawdę myślisz, że po tym jak mnie olałeś ja znowu zacznę do Ciebie pisać tak jak wcześniej. przyznam może nie wyleczyłam się do końca ale już nic nie chcę. nie chcę Ciebie ani tego wszystkiego. teraz spadaj. / nie pamiętam, czyje...

Teraz idę w deszczową noc przez... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

Zaadoptuj moje rozterki emocjonalne... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Zaadoptuj moje rozterki emocjonalne...

Na gadu powinien być status:... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Na gadu powinien być status: "Poczekaj, muszę ogarnąć, o co chodzi"...

Więcej mi nie przychodź  mam już... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Więcej mi nie przychodź, mam już tego dosyć! Poważnie, z mojego życia możesz się wynosić! Ej, wiesz, to jest koniec - tak chcesz? Znów nie kłamię, nie chcę więcej, mam na to wszystko wyjebane! Jestem pewna, raczej na pewno chcę zapomnieć... Było fajnie, lecz teraz chcę już pozbyć się tych wspomnień...

Są takie wieczory  które pozostają... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

Są takie wieczory, które pozostają w naszej pamięci na długo. Są takie spacery, przez które zmienia się wszystko. Są takie pocałunki, że czujesz się jakbyś całowała się pierwszy raz. Są takie osoby, dla których warto żyć.

I po takim dniu  pragnę powiedzieć:... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

I po takim dniu, pragnę powiedzieć: "Zostań jeszcze!"... ;]

17:17 ♥♥♥ mam nadzieję  że to... teksty

bursztynek dodano: 22 kwietnia 2011

17:17 ♥♥♥ mam nadzieję, że to Ty...

taa...    teksty bursztynek dodał komentarz: taa... ;/ do wpisu 22 kwietnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV