głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Odszedłeś. Ja obcięłam włosy. Te wszystkie rzeczy.. Mówiłeś że ładnie mi w moich zielonych kolczykach.. Wyrzuciłam je.. Nie potrafiłam się powstrzymać. Spaliłam

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Odszedłeś. Ja obcięłam włosy. Te wszystkie rzeczy.. Mówiłeś że ładnie mi w moich zielonych kolczykach.. Wyrzuciłam je.. Nie potrafiłam się powstrzymać. Spaliłam wiersz
Odszedłeś. Ja obcięłam włosy. Te... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Odszedłeś. Ja obcięłam włosy. Te wszystkie rzeczy.. Mówiłeś że ładnie mi w moich zielonych kolczykach.. Wyrzuciłam je.. Nie potrafiłam się powstrzymać. Spaliłam wiersze, usunęłam archiwum. Nie pijam już gorącej czekolady, nie jem słodyczy. Nie kupuję herbatników by karmić wrony. Nie oglądam kreskówek. Bo odszedłeś. A ja już nie potrafię.. Przestałam słuchać wesołych piosenek, uciekam od wspomnień. Nie robię już tych wszystkich rzeczy.. Nie lubię już tęczy. Nie. Bo to wszystko było tak bardzo nasze. A teraz cholernie boli..

och! ach! czuję się zaszczycona   teksty bursztynek dodał komentarz: och! ach! czuję się zaszczycona ;** do wpisu 25 kwietnia 2011
  teksty bursztynek dodał komentarz: ;** do wpisu 25 kwietnia 2011
A gdy powiedział mi że chce... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

A gdy powiedział mi, że chce spróbować z inną, że ją kocha, poczułam się szczęśliwa i spokojna, bo już wiedziałam na czym stoję. Zrozumiałam, że zakończyło się to czekanie przed zaśnięciem na sms'a który i tak nie nadchodził, że skończyły się smutki i niepokoje kiedy go nie było, kiedy się nie odzywał. To wszystko.

Dzisiaj gdzieś pomiędzy milion... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Dzisiaj, gdzieś pomiędzy milion pięćsetnym oddechem a siedemset czterdziestą dziewiątą łzą zrozumiałam, że chodzi o ten kawałek dobra który mi podarowałeś. O tych kilka uśmiechów, parę uścisków i nieco długich spojrzeń. Chodzi o to ciepło, które dałeś mi odczuć. To za nim tak tęsknię. I właśnie zdałam sobie sprawę, że za szczyptę miłości oddałabym całą siebie.

Wystarczyło to jedno przeszywające... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Wystarczyło to jedno przeszywające spojrzenie, a już byłam gotowa oddać mu siebie całą, zasypiając nago w Jego ramionach.

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Przyklejała uśmiech do twarzy wraz z nakładaniem podkładu na twarz. Udawała szczęśliwą, by nie musieć każdemu tłumaczyć co jej zrobiłeś. Najgorzej było gdy zostawała sama, nie miała przed kim udawać, a samej siebie nie potrafiła oszukiwać. Zaczynała wtedy płakać z bezsilności, krzycząc z rozpaczy.

Dla miłości nie jest ważne aby... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Dla miłości nie jest ważne, aby ludzie do siebie pasowali, ale by byli razem szczęśliwi. ♥

Wiedziałam że Cię kocham odkąd... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Wiedziałam, że Cię kocham, odkąd nie potrafiłam określić, co do Ciebie czuję. Mogłam wyszukać tysiąc różnych słów, ale żadne nie były w stanie opisać tego, czym jest jedno słowo: miłość.

Myślałam że kiedy nie będę... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Myślałam, że kiedy nie będę wspominała, rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach, to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym, wyrzucić z głowy. I naprawdę już o nas nie myślę, ale ciągle pamiętam.

Jest tą wybuchową idiotką... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Jest tą wybuchową idiotką, która pierwsze śmieję się, tańcząc boso na ulicy, potem kłóci się z Tobą, a na końcu wybucha płaczem ocierając łzy w jego ramionach.

Uroczyście przysięgam że knuję... teksty

bursztynek dodano: 25 kwietnia 2011

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego... ;p

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV