głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek posłuchaj możesz być wszystkim czym zechcesz być. uważaj to jest zaklęcie. to jest magia. wsłuchaj się w te słowa. możesz być wszystkim możesz zrobić wszystko m

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
posłuchaj możesz być wszystkim czym zechcesz być. uważaj to jest zaklęcie. to jest magia. wsłuchaj się w te słowa. możesz być wszystkim możesz zrobić wszystko mo
posłuchaj możesz być wszystkim... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

posłuchaj możesz być wszystkim, czym zechcesz być. uważaj to jest zaklęcie. to jest magia. wsłuchaj się w te słowa. możesz być wszystkim, możesz zrobić wszystko, możesz być wszystkim, możesz zrobić wszystko.

Czułem że czujesz to co ja może... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Czułem, że czujesz to co ja, może się mylę. Czułem tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę.

Nie będę biegać za przeszłością... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Nie będę biegać za przeszłością, przecież nic dwa razy się nie zdarza, a na co mi zachwycanie się wspomnieniami?

Kłopot z życiem polega na tym że... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.

'Ludzie mówią że nie lubisz jak... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

'Ludzie mówią, że nie lubisz jak jaram, a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi nara, ostatecznie wiem, że nic nie trwa wiecznie, jak chcesz mnie wkurwić robisz to skutecznie... I popatrz to anioł z diabłem mówią mi co lepsze, tylko szkoda ze to zawsze diabeł głośniej szepcze.'

Jesteś lepszy niż czysta surowa... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Jesteś lepszy niż czysta, surowa wybuchowa jazda, lepszy niż prochy niż podwójna dawka koksu niż konopie indyjskie, niż środki halucynogenne, niż ekstaza, kamasutra i tajskie zabawy. Lepszy niż bananowe koktajle, masło orzechowe, niż gwiezdne wojny, lepszy niż Brad Pitt, niż Jimmy Hendrix i Armstrong, pierwszy człowiek na księżycu i święty Mikołaj. Lepszy niż wolność. lepszy niż życie. ♥

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40-stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Kochane koleżanki opowiadając o... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Kochane "koleżanki, opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami, łaskawie nie dodawajcie wymyślonych przez siebie szczegółów. Moje życie jest na tyle zajebiste, że nie trzeba go ubarwiać.

Dziś przytulę cię tylko po to by... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Dziś przytulę cię tylko po to, by zaraz odejść. To uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne, tylko szkoda, że nasze serca nie są wymienne.

 Zabolało?  Bo miało! teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

- Zabolało? - Bo miało!

 Czasem bywa tak ze nie wiesz co... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

"Czasem bywa tak, ze nie wiesz, co robić. Jak utrzymać związek, który jest na wykończeniu. Jak sememu nie upaść, nie zrobić czegoś nieodwołalnie tragicznego. Setki wspomnień, tysiące pocałunków, miliony spacerów, tryliony rozmów. Myślisz, 'nie, nie dam rady'. Lecz z czasem mija wszystko, nawet to zajebiście sile uczucie, które było tak bardzo zaawansowane. Wystarczy, że na Twoim horyzoncie pojawi się ten 'ktoś'. Kto zawróci Ci w głowie, po raz kolejny, ale jednak. Zaczną się sem'y, rozmowy na gadu, a potem te spotkania, które po rozstaniu zostawiają może nie wielkie, ale jednak zadrapania. Czytasz archiwum rozmów, przeglądasz sms'y i zastanawiasz się... dlaczego?, po co mi to było? Może dlatego, że gdybyś nie spróbowała nie mógłabyś sprać wyobrażając sobie jakby było gdyby... Często pytamy dlaczego, to właśnie my, dlaczego my cierpimy. Na to pytania znam jedną odpowiedź, a mianowicie, a dlaczego nie? Bóg nie wszystkim rozdał po równo o większość sami musimy się postarać."

Chcę chłopaka który... trzymałby... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. Robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. Opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. Kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. Liczyłby ze mną gwiazdy. Byłby moim najlepszym przyjacielem. I nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV