głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zim
Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40-stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Kochane  koleżanki  opowiadając o... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Kochane "koleżanki, opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami, łaskawie nie dodawajcie wymyślonych przez siebie szczegółów. Moje życie jest na tyle zajebiste, że nie trzeba go ubarwiać.

Dziś przytulę cię tylko po to  by... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Dziś przytulę cię tylko po to, by zaraz odejść. To uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne, tylko szkoda, że nasze serca nie są wymienne.

  Zabolało?   Bo miało! teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

- Zabolało? - Bo miało!

 Czasem bywa tak  ze nie wiesz  co... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

"Czasem bywa tak, ze nie wiesz, co robić. Jak utrzymać związek, który jest na wykończeniu. Jak sememu nie upaść, nie zrobić czegoś nieodwołalnie tragicznego. Setki wspomnień, tysiące pocałunków, miliony spacerów, tryliony rozmów. Myślisz, 'nie, nie dam rady'. Lecz z czasem mija wszystko, nawet to zajebiście sile uczucie, które było tak bardzo zaawansowane. Wystarczy, że na Twoim horyzoncie pojawi się ten 'ktoś'. Kto zawróci Ci w głowie, po raz kolejny, ale jednak. Zaczną się sem'y, rozmowy na gadu, a potem te spotkania, które po rozstaniu zostawiają może nie wielkie, ale jednak zadrapania. Czytasz archiwum rozmów, przeglądasz sms'y i zastanawiasz się... dlaczego?, po co mi to było? Może dlatego, że gdybyś nie spróbowała nie mógłabyś sprać wyobrażając sobie jakby było gdyby... Często pytamy dlaczego, to właśnie my, dlaczego my cierpimy. Na to pytania znam jedną odpowiedź, a mianowicie, a dlaczego nie? Bóg nie wszystkim rozdał po równo o większość sami musimy się postarać."

Chcę chłopaka  który... trzymałby... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. Robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. Opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. Kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. Liczyłby ze mną gwiazdy. Byłby moim najlepszym przyjacielem. I nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca.

18:18 ♥ teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

18:18 ♥

Dla niektórych jestem zwykłą... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Dla niektórych jestem zwykłą dziewczyną. Dla niego jestem wyjątkowa. ♥

Czasami mam wrażenie że komuś... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Czasami mam wrażenie że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

Idę korytarzem. przede mną te suki... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Idę korytarzem. przede mną te suki, których nienawidzę. Kilka z nich wiem, że się do Ciebie łasi. Nie widziały mnie. Zaczęły gadkę na mój temat. Uważały, że mnie nie kochasz. Już miałam zareagować, kiedy to ujrzałam Cię na korytarzu. Szybkim krokiem je wyminęłam, rzucając mordercze spojrzenie i pobiegłam do Ciebie. Uśmiechnąłeś się. Złapałeś mnie w pasie i podniosłeś w góre jak małe dziecko. Pocałowałeś mnie i mocno przytuliłeś. Na środku korytarza. Lansiary z grobową miną nas ominęły. Zazdrość płynęła z ich oczu.

założyła się z koleżankami o... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

założyła się z koleżankami o rozkochanie w sobie pewnego chłopaka. myślała, że to niemożliwe, żeby mogła się zakochać w takim kimś jak on, bo przecież nie jest w jej typie. zaczęli się spotykać. na początku miała z niego zbite, ale potem było coraz gorzej. nie był jej wcale taki obojętny, jak jej się wydawało. zaczęła inaczej reagować na jego imię, stała się o niego zazdrosna, chciała się z nim częściej spotykać. zaczęła głupio się czuć z tym, że jest wobec niego nie w porządku. pewnego dnia postanowiła mu to wszystko wytłumaczyć, nie chciała już ściemniać, zakochała się. zadzwoniła do niego, aby poprosić o jak najszybsze spotkanie, on nie chciał jej już słuchać. dowiedział się o tym całym zakładzie, ale nie od niej. powiedział, że naprawdę ją pokochał, a ona jest zwykłą suką, bez uczuć. popłakała się. nie chciał tłumaczeń. zakończył z nią kontakt. po tym zdarzeniu nigdy ze sobą już więcej nie rozmawiali, a ona go nadal kocha, i nie może wybaczyć sobie tego, jaka była głupia.

Chciałabym znów być dzieckiem.... teksty

bursztynek dodano: 30 kwietnia 2011

Chciałabym znów być dzieckiem. Wesołym, osmarkanym brzdącem, który dopiero co się uczy wiązać buty, wierzy w świętego Mikołaja i nie musi się na każdym kroku rozczarowywać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV