głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Czemu nie mogło być inaczej? Dlaczego po prostu nie mogliśmy się pokochać? I być razem. I cieszyć się. I mieć się na wyłączność. I być Jego a on mój. Chciałam G

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Czemu nie mogło być inaczej? Dlaczego po prostu nie mogliśmy się pokochać? I być razem. I cieszyć się. I mieć się na wyłączność. I być Jego a on mój. Chciałam Go koc
Czemu nie mogło być inaczej?... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Czemu nie mogło być inaczej? Dlaczego po prostu nie mogliśmy się pokochać? I być razem. I cieszyć się. I mieć się na wyłączność. I być Jego, a on mój. Chciałam Go kochać, chciałam dawać mu szczęście, być przy Nim zawsze. Chciałam, aby pozwolił mi się kochać. O niczym innym nie marzyłam. Chciałam tak wiele?

między uderzeniami serca   między... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

między uderzeniami serca, między jednym, a drugim oddechem, między wpływem a wypływem krwi z serca, między zamknięciem a otwarciem powieki. gdzieś tam jesteś, zawsze.

Zapomniała o oddechu  gdy ich wargi... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Zapomniała o oddechu, gdy ich wargi się spotkały. Pachniał wiosną, słońcem i wolnością. Pocałunek trwał wieczność, to dla niej i tak zbyt mało. Gdy odsunęli się od siebie, w jego oczach zobaczyła miłość. Taką, jaka ona sama czuła.

W plątaninie słów  zbędnych... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

W plątaninie słów, zbędnych gestów, speszonych spojrzeń, Zgubiliśmy coś ważnego. Zgubiliśmy miłość.

Otulił mnie swym ramieniem... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Otulił mnie swym ramieniem, wtulałam się w jego koszulkę przesiąkniętą dobrymi perfumami. Trzymał moją dłoń w swojej, a ustami muskał czubek mojej głowy, a co jakiś czas szeptał mi do ucha jak bardzo mnie kocha.

SMS y to literki  tworzące na... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

SMS-y to literki, tworzące na ekraniku telefonu wiadomość. Zaledwie 160 znaków. Mają jednak tę niesamowitą przewagę nad słowem mówionym, że pozwalają nie widzieć ani nie słyszeć reakcji adresata. Układając SMS-y, każde słowo możemy cofnąć, uszlachetnić, nie dbając o to, czy w oczach odbiorcy wywołamy radość, strach czy łzy. W SMS-ach jesteśmy inni, bardziej szczerzy, bo jakby anonimowi.

To moja specjalność: żyję... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

To moja specjalność: żyję wspomnieniami, albo marzeniami. Pogrążam się w nostalgii lub żywię nadzieję. Rzeczywistość mnie złości.

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz. uwielbiam gdy jesteś. uwielbiam cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez ciebie. oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie. gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba. gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu.

A Ty nadal jesteś moją inspiracją.... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

A Ty nadal jesteś moją inspiracją. Wciąż nadajesz sens każdemu porankowi. Wystukujesz rytm mojego serca. Mówisz moim nogom dokąd mają kroczyć.

Imponował mi. Był taki męski  a... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Imponował mi. Był taki męski, a jednocześnie pod skórą prawdziwego mężczyzny, krył chłopca lubiącego przytulanie.

To były niesamowite miesiące. Tak... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

To były niesamowite miesiące. Tak naprawdę prawdziwego szczęścia zaznałam jedynie przez chwile, resztą były nieprzespane noce, łzy do poduszki, te palpitacje serca na Twój widok i.. nadzieja. Tak to przede wszystkim ona trzymała mnie wtedy przy życiu. A teraz ? A teraz został mi tylko zapach wspomnień po tym wszystkim i pare wspólnych melodii.

Najpiękniejszym ubraniem kobiety są... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Najpiękniejszym ubraniem kobiety są ramiona kochającego mężczyzny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV