głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek godzinami potrafiłam trzymać w ręku telefon czekając aż zadzwonisz. Naprawdę zabolało wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Wy

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
godzinami potrafiłam trzymać w ręku telefon czekając aż zadzwonisz.
godzinami potrafiłam trzymać w... teksty

bursztynek dodano: 21 maja 2011

godzinami potrafiłam trzymać w ręku telefon czekając, aż zadzwonisz.

Naprawdę zabolało  wiesz? To  co... teksty

bursztynek dodano: 21 maja 2011

Naprawdę zabolało, wiesz? To, co wydawało się być przeszłością, znowu uderzyło mnie w twarz.

Wystarczy mi Twój uśmiech. Ten... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Wystarczy mi Twój uśmiech. Ten, którym porozumiewamy się bez słów. Uśmiech, który oboje tak dobrze znamy, który mówi: jestem tu z Tobą i zawsze będę. Omijając wątpliwości, nie zważając na nic, po prostu być razem.

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Ludzie tak szybko odchodzą. W jednej minucie są, a w następnej już ich nie ma. Zwierzasz się im, opowiadasz szczegóły swojego życia, ufasz… Odchodzą, często bez jakiegoś konkretniejszego powodu… Zostają po nich tylko wykreślone numery w notesie i kilka wspólnych zdjęć.

Połowa naszych pomyłek polega na... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, gdy powinniśmy wierzyć uczuciu.

Skąd wiem  że jest właściwy?  Bo... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Skąd wiem, że jest właściwy? Bo gdybym rozpadła się na milion kawałeczków On jedyny byłby na tyle cierpliwy, by mnie pozbierać i skleić w całość. Doprowadzić do idealnego, lepszego niż pierwotny, stanu.

Czemu nie mogło być inaczej?... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Czemu nie mogło być inaczej? Dlaczego po prostu nie mogliśmy się pokochać? I być razem. I cieszyć się. I mieć się na wyłączność. I być Jego, a on mój. Chciałam Go kochać, chciałam dawać mu szczęście, być przy Nim zawsze. Chciałam, aby pozwolił mi się kochać. O niczym innym nie marzyłam. Chciałam tak wiele?

między uderzeniami serca   między... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

między uderzeniami serca, między jednym, a drugim oddechem, między wpływem a wypływem krwi z serca, między zamknięciem a otwarciem powieki. gdzieś tam jesteś, zawsze.

Zapomniała o oddechu  gdy ich wargi... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Zapomniała o oddechu, gdy ich wargi się spotkały. Pachniał wiosną, słońcem i wolnością. Pocałunek trwał wieczność, to dla niej i tak zbyt mało. Gdy odsunęli się od siebie, w jego oczach zobaczyła miłość. Taką, jaka ona sama czuła.

W plątaninie słów  zbędnych... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

W plątaninie słów, zbędnych gestów, speszonych spojrzeń, Zgubiliśmy coś ważnego. Zgubiliśmy miłość.

Otulił mnie swym ramieniem... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

Otulił mnie swym ramieniem, wtulałam się w jego koszulkę przesiąkniętą dobrymi perfumami. Trzymał moją dłoń w swojej, a ustami muskał czubek mojej głowy, a co jakiś czas szeptał mi do ucha jak bardzo mnie kocha.

SMS y to literki  tworzące na... teksty

bursztynek dodano: 20 maja 2011

SMS-y to literki, tworzące na ekraniku telefonu wiadomość. Zaledwie 160 znaków. Mają jednak tę niesamowitą przewagę nad słowem mówionym, że pozwalają nie widzieć ani nie słyszeć reakcji adresata. Układając SMS-y, każde słowo możemy cofnąć, uszlachetnić, nie dbając o to, czy w oczach odbiorcy wywołamy radość, strach czy łzy. W SMS-ach jesteśmy inni, bardziej szczerzy, bo jakby anonimowi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV