głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek I'm unclean a libertine And every time you vent your spleen I seem to lose the power of speech Your slipping slowly from my reach. You grow me like an evergreen

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
I'm unclean a libertine And every time you vent your spleen I seem to lose the power of speech Your slipping slowly from my reach. You grow me like an evergreen
I'm unclean  a libertine  And every... teksty

bursztynek dodano: 16 czerwca 2011

I'm unclean, a libertine And every time you vent your spleen, I seem to lose the power of speech, Your slipping slowly from my reach. You grow me like an evergreen, You never see the lonely me at all.

A później nie patrzyłam już na... teksty

bursztynek dodano: 16 czerwca 2011

A później nie patrzyłam już na miniony czas, na odległość jaka nas dzieli. Nie, nie zapomniałam. ja po prostu przestałam żyć. / lovexlovex

Zostaw mnie  nie kuś  nie mów  nie... teksty

bursztynek dodano: 16 czerwca 2011

Zostaw mnie, nie kuś, nie mów, nie wołaj daj skołatanym myślom odpocząć już pora, oddaj choć moment nie widzisz że tonę?! Pozwól mi uschnąć, chcę wyrwać się koniec, nie chcę. Już o nie! Me oczy zmęczone, tętno zbyt szybkie, wysycham, płonę jak gąbka chłonę, choć nie chce, bo cierpię, boli mnie serce, łeb pęka, weź mnie. Wiesz nie odejdę, daj chwilę wytchnienia, chwila nie zmienia twego stanu skupienia, bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę więc wracam. Pochłonę wszystko co oddasz, mnie zmusić nie można do znienawidzonych doznań, rozczulasz, jak można tak żyć, weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, kurwa, błagam nie rób mi tego!

...i chciałabym wrócić do czasów... teksty

bursztynek dodano: 16 czerwca 2011

...i chciałabym wrócić do czasów, gdy rana byłą jedynie określeniem na rozwalone kolano, czy łokieć, a nie definicją pieprzonej rysy w sercu, której nie da się zatrzeć.

nieistotne  że kilka razy... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

nieistotne, że kilka razy uderzyliśmy zębami o zęby drugiego, że nie minął mnie kilkakrotnie prawidłowo nosem, a nasze wargi niekiedy się gubiły. nieważne. to był Ten pocałunek, Ten moment, Ta chwila w której zrozumieliśmy, że nie potrafimy bez siebie żyć, że nawet jeśli chcemy trzymać się z dala - to cholernie mocne uczucie przez które serce zasuwa tak szybko, nam nie pozwoli.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Peja   Pozwól Mi ♥ teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Peja - Pozwól Mi ♥

Na Twoje pytanie ' co tam? '... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Na Twoje pytanie ' co tam? ' mogłabym odpisać, że cholernie źle mi bez Ciebie, że nadal Cię kocham, że sobie nie radzę. Ale wolę odpisać zwykłe ' spoko . ' / zvrotniak.

Nie pozwolę Ci zbliżyć się do... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Nie pozwolę Ci zbliżyć się do mnie,nie pozwolę Ci abyś mnie znów zranił. / czekoladoholik

Jeśli On jest na tyle głupi  żeby... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Jeśli On jest na tyle głupi, żeby to zakończyć, Ty musisz być na tyle silna, by mu przypomnieć, gdzie są drzwi. ♥

Znowu przejął prowadzenie... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Znowu przejął prowadzenie, przygarniając ją do siebie i cąłując. Poczuła pierwsze ukłucia podniecenia w koniuszkach nerwów. Podciągnęła jego koszulę. Zdjął ją przez głowę i nagle sprawy nabrały tempa.

Marzę o Paryżu  gorącej... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Marzę o Paryżu, gorącej czekoladzie, gwieździstej nocy i ewentualnie o mężczyźnie, ale takim prawdziwym- bez fałszu, zatajeń i nieporozumień.

Czasami choćby nie wiem jak... teksty

bursztynek dodano: 15 czerwca 2011

Czasami choćby nie wiem jak człowiek się starał, płakał i błagał, nigdy nie dostanie tego, na czym mu najbardziej zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV