głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Szła przez miasto powtarzając sobie: nie martw się będzie dobrze dasz radę . Weszła do domu popatrzyła w lustro i rozbeczała się jak dziecko. Na jej dłoni napis

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Szła przez miasto powtarzając sobie: nie martw się będzie dobrze dasz radę . Weszła do domu popatrzyła w lustro i rozbeczała się jak dziecko.
Szła przez miasto  powtarzając... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Szła przez miasto, powtarzając sobie: "nie martw się, będzie dobrze, dasz radę". Weszła do domu, popatrzyła w lustro i rozbeczała się jak dziecko.

Na jej dłoni napisane było...... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Na jej dłoni napisane było... "Zabiła mnie przeklęta miłość"...

A ona głupia łudzi się  że... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

A ona głupia łudzi się, że kiedyś spojrzysz na nią i pokochasz tak, jak ona Ciebie... I że kiedyś podejdziesz do niej i wyznasz jej miłość, a ona wtedy wybuchnie szczęściem i wykrzyczy, że marzenia się spełniają!

Co by było gdyby..? Tak  zawsze... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Co by było gdyby..? Tak, zawsze zadaję sobie to pytanie widząc Ciebie. Wyobrażam sobie wtedy nas całujących się w parku, nas rozmawiających o szkole, problemach z rodzicami, nas, którzy są w sobie okropnie zakochani.

Bo ja zawsze byłam dobra w... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Bo ja zawsze byłam dobra w wymyślaniu happy endów, a Ty wprost genialny w rozpieprzaniu ich.

Chwile słabości   każdy z nas to... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Chwile słabości - każdy z nas to dobrze zna. Żeby się odbić najpierw trzeba sięgnąć dna, aby życie się rodziło, to ludzie umierają, żeby ktoś wygrywał, to inni odpuszczają. Nie mamy gwarancji, że po śmierci to już wieczność. Uwierz, samobójstwo to jest już ostateczność. Nie musisz tego robić, lecz przemyśl te słowa, jak Ci coś nie wyjedzie, warto zacząć od nowa! - Ile razy zaczynać? - Do czasu, aż Ci braknie siły! Ciesz sie tym ,co masz, ciesz się z każdej chwili! Dnia nie powtórzysz, ale możesz go nie stracić. Jakie Twoje życie? Weź zacznij patrzeć!

Jesteśmy przecież źli  a walczymy... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Jesteśmy przecież źli, a walczymy ze złem. Zaprzeczamy sami sobie, żyjemy przez sen. Nie ufaj przepowiedniom, wróżkom, tarocistom, weź do ręki Biblię, sam wyczytaj to wszystko. Nie ma nic nowego, te rzeczy kiedyś były, te rzeczy takie same, priorytety się zmieniły. Co jest po śmierci? Odkryjmy tajemnice, tylko nie targając się na własne życie.

Pytanie za młodego: Mamo  co jest po... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Pytanie za młodego: Mamo, co jest po śmierci? Ale matka milczy, chociaż ma wielkie chęci. Dzisiaj niewiedza to naprawdę piękny stan. Żyjesz wokół ludzi, a umierasz przecież sam. Po prostu nie pytaj, co za śmiercią się kryje, to od Ciebie zależy, więc decyduj, jak żyjesz! Drogą idzie Bóg, nie możemy Go zobaczyć, nie mamy pojęcia, jaką cenę się płaci.

Pamiętaj  że umrzesz   w ustach to... teksty

bursztynek dodano: 27 czerwca 2011

Pamiętaj, że umrzesz - w ustach to jest proste. Niczego się nie boję, ale strach przed morte, są podróże w życiu, ale ona jest portem, dziś wiem - wszystkie drogi prowadzą do morte.

naucz się zatrzymywać łzy w... teksty

bursztynek dodano: 26 czerwca 2011

naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy, tak by nie dotknęły uśmiechu .

Siedziałam na krzesełkach koło... teksty

bursztynek dodano: 26 czerwca 2011

Siedziałam na krzesełkach koło boiska.Śmiałyśmy się z kumpelami.Miałam zajebisty humor,do czasu,aż ujrzałam Ciebie.Szedłeś z kumplem,który niósł wodę.Natychmiast domyśliłam się,że skręcisz właśnie w bramę kierującą Cię na boisko.Wcześniej myślałam,że nie będziesz tu grał.Nie było Cię tu przecież długo.Rozmawiałam z koleżanką.Cały czas szturchała mnie i mówiła,że ciągle na mnie patrzysz.W końcu przemogłam się i odwróciłam głowę a twoją stronę.Ujrzałam Twoje niebieskie oczy wpatrzone w moje.Wiedziałam,że Ci na mnie zależy.Czułam to.Lecz wiedziałam też,że nigdy nie będziemy razem.Nie możemy.Nie jest nam to dane.

Strachy Na Lachy   Twoje Oczy Lubią... teksty

bursztynek dodano: 26 czerwca 2011

Strachy Na Lachy - Twoje Oczy Lubią Mnie ♥♥♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV