głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Więcej mi nie przychodź! mam już tego dosyć! Poważnie z mojego życia możesz się wynosić!!! Ej wiesz to jest koniec tak chcesz! Znów nie kłamię! Nie chcę więcej!

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Więcej mi nie przychodź! mam już tego dosyć! Poważnie z mojego życia możesz się wynosić!!! Ej wiesz to jest koniec tak chcesz! Znów nie kłamię! Nie chcę więcej! Mam
Więcej mi nie przychodź! mam już... teksty

bursztynek dodano: 7 lipca 2011

Więcej mi nie przychodź! mam już tego dosyć! Poważnie, z mojego życia możesz się wynosić!!! Ej, wiesz, to jest koniec, tak chcesz! Znów nie kłamię! Nie chcę więcej! Mam na to wszystko wyjebane!!! Jestem pewna, raczej na pewno chcę zapomnieć! Było fajnie, teraz chcę już pozbyć się tych wspomnień!!! ( Dallas - Kocham i nienawidzę)

Teraz będę silna  twarda  nie dam... teksty

bursztynek dodano: 7 lipca 2011

Teraz będę silna, twarda, nie dam się nikomu zranić! Zostawiłeś mnie, teraz mam Cię za nic!!! (Tes - Ty)

Ktoś wyznaczył mi już drogę... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Ktoś wyznaczył mi już drogę, wybrał mi jej kres... Czemu nie rozumie, że ja już nie mogę?! Ledwie się ruszę, a tu zakręt i kolejny stres! Ja już wątpię, że nastanie dla mnie lepszy czas... Od urodzenie nie wierzyłam w cuda, ale chciałabym choć raz uznać, że naprawdę mi się uda! Nie... Nie umiem po tym, co się wydarzyło i już nie będę głupia - przestanę wierzyć, że to coś znaczyło! Ale niestety, to już nie będę ta sama JA... / bursztynek

Może kiedyś pójdziesz moją drogą... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Może kiedyś pójdziesz moją drogą, dogonisz mnie i złapiesz za rękę? Dobre anioły nam w tym pomogą i razem przetrwamy życia mękę... Może kiedyś powiesz, że nie jestem zabawką i poprosisz o przebaczenie? Bo wiem, że byłam dla Ciebie zwykłą szmatka, która nijakie miała znaczenie! Może kiedyś zacznę wierzyć w cuda, ale teraz to się na pewno nie stanie. Wiem, że nam się już nie uda, bo w Twym sercu miłość nigdy nie nastanie... Może kiedyś miałeś dla mnie znaczenie, byłeś kimś, dla kogo chciałam żyć... Lecz teraz wiem, że takie było nasze przeznaczenie i me serce w końcu przestało dla Ciebie bić. / bursztynek

Nienawidzę Cię z całego serca!!!... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Nienawidzę Cię z całego serca!!! / bursztynek

KONIEC. Ewidentnie wykreśliłeś... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

KONIEC. Ewidentnie wykreśliłeś mnie ze swojego życia. I w tej chwili ostatni raz przez Ciebie płaczę! ;[ / bursztynek

zaciągam się papierosowym dymem... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca. zabawne. Ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś me serce.

z takim ryjem to moja babcia przed... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

z takim ryjem to moja babcia przed wojną wstydziłaby się gnój wyrzucać xd

Miłość to była mama i tata  ken i... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Po co to robisz?   Ale co?   No... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Po co to robisz? - Ale co? - No zabierasz mnie do kina, na zakupy, kupujesz mi upominki, dajesz mi pinechy na każdym zdjęciu na nk... - Bo jestem twoją przyjaciółką! - Ale mi to nie potrzebne!... Nie! Nie odchodź, źle mnie zrozumiałaś. Nie potrzebne są mi te wszystkie słodziki, a twoja przyjaźń jest mi jak najbardziej potrzebna. Wystarczy, że jesteś!

Przyjaciele są wtedy  kiedy dwa... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

Przyjaciele są wtedy, kiedy dwa serca ogarniają się bez słów. Bez myśli. Bez spojrzenia. Bez dotyku. Bez niczego. Wystarczy, że są.

I odeszła myśląc  że będzie... teksty

bursztynek dodano: 6 lipca 2011

I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc ' Błagam wróć '
Autor cytatu: youareverything

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV