głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jasne ♥ teksty bursztynek dodał komentarz: jasne ♥ do wpisu 17 września 2011
bijcie się    teksty bursztynek dodał komentarz: bijcie się ^^ do wpisu 17 września 2011
Chcesz mieć plastik? To kup lalkę... teksty

bursztynek dodano: 17 września 2011

Chcesz mieć plastik? To kup lalkę Barbie, bo nie jestem materiałem, który będzie zawsze fajny! Akceptuj moje wady, naucz się z nimi żyć, bądź zawsze sobą, bo nie musisz się kryć. Chodź ze mną, wierzę, że ten marsz coś zmieni. Chodź ze mną, chodź, zobaczymy dobra Ziemi! Musisz mnie kochać, bo inaczej nas nie widzę! Musisz być dobry, bo inaczej się zawstydzę... A Twój pocałunek musi dawać mi siłę, aby on był napędem, aby przejść każdą milę!

Nie rozpieszczaj mnie za bardzo  bo... teksty

bursztynek dodano: 17 września 2011

Nie rozpieszczaj mnie za bardzo, bo ucieknę szybko! Chcę czuć Cię blisko, ale chcę też oddychać... Nie pytaj, co robię, daj mi trochę wolności, bo każdy z nas dąży do samodzielności. Trochę cierpliwości i wierności wymagam - musisz się z tym liczyć, jeśli chcesz się postarać! Nie traktuj jak zabawkę, ale traktuj jak kobietę! Bo choć mam panczlajny, delikatność też mam przecież!

Musisz mieć pasje i o dobro swoje... teksty

bursztynek dodano: 17 września 2011

Musisz mieć pasje i o dobro swoje dbać. Musisz je szanować, by nie patrzeć zza krat. Nie możesz nie mieć zdania, bo każdy ma język, a gdy będzie potrzeba - musisz ostrzyć zęby! Musisz o nas walczyć! Nie możesz się poddawać!!! A gdy los Ci skopie dupę - musisz umieć wstawać! Musisz, powinieneś, nie możesz też udawać, a gdy będzie potrzeba - reguły jakieś złamać! Zdolny do poświęceń, bo ja też tak potrafię - żyć, choćby na kredyt, a nie lecieć na kasę!

Nie mam wymagań specjalnie zbyt... teksty

bursztynek dodano: 17 września 2011

Nie mam wymagań specjalnie zbyt dużych, nie musisz specjalnie wierszem do mnie mówić. Musisz słyszeć, gdy ja milczę - wiesz przecież. Musisz być sobą, przeciwstawić się tandecie, widzieć świat zawsze tylko z lepszej strony, by wydawać się wyższym, nie ubierać korony! Nie puszczać tanich słów, bo to na mnie nie działa! Twoje serce to serce, a nie jakaś skała! Musisz być dobry, lojalny i w porządku, murem stać za prawdą i mieć trochę rozsądku. Musisz mieć ambicje i jakieś cele w życiu, musisz mnie kochać, a nie bycie w samym byciu! Rozmawiać ze mną, udowadniać zawsze miłość, stawiać na jakość, a nie stawiać na ilość.

To smutne  że nie widzisz już w... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2011

To smutne, że nie widzisz już w moich oczach siebie...

czekoladoholik    nie podpisałam od razu  bo się nie mieściło xD teksty bursztynek dodał komentarz: czekoladoholik ;* nie podpisałam od razu, bo się nie mieściło xD do wpisu 16 września 2011
Mimo  że ją zostawił  nigdy nie... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2011

Mimo, że ją zostawił, nigdy nie próbowała o nim zapomnieć. Pewnego dnia, gdy on siedział na boisku z kumplem, usłyszał, że ona jest w szpitalu. Napisał.. Nie odpisała. Dzwonił.. ale nikt nie odbierał. Pojechał do każdego szpitala w okolicy i w końcu ją znalazł. Gdy wszedł do środka, ona spała, była podłączona do wielu urządzeń, na jej policzkach widać było ślady łez. Usiadł obok niej, czując jak jego serce pęka. Otworzyła oczy, przetarła je i uśmiechnęła się. - To Ty.. proszę powiedz, że ja nadal żyję... - powiedziała bardzo cicho. - jego usta drgnęły, dopiero wtedy zrozumiał co się dzieje - oczywiście, co tu robisz? co się stało..? - powiedział niepewnym głosem - dziękuję, że mnie odwiedziłeś.. być może dziś widzimy się po raz ostatni. jeśli tak, to wiedz, że ja ZAWSZĘ będę Cię kochać, będę Twoim aniołem stróżem.. - nie mów tak, proszę - powiedział a łzy urządziły sobie wyścigi na jego różowych policzkach... złapała Go za rękę.. - lekarz mówi, że musiałabym bardzo chcieć żyć.

To taki wstyd dla nas  by się... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2011

To taki wstyd dla nas, by się rozdzielić. ~ Coldplay - The Scientist ♥

I was just guessing at numbers and... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2011

I was just guessing at numbers and figures, pulling the puzzles apart. Questions of science, science and progress could not speak as loud as my heart. And tell me you love me, come back and hunt me... Oh! And I RUSH TO THE START! Running in circles, chasing tails... COMING BACK AS WE ARE...! ♥

Tell me your secrets and ask me your... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2011

Tell me your secrets and ask me your questions... Oh! LETS GO BACK TO THE START! Running i circles, coming in tails, head on science apart... Nobody said it was easy. IT'S SUCH A SHAME FOR US TO PART! Nobody said it was easy, no one ever said it would be this hard... Oh! TAKE ME BACK TO THE START!!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV