głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Jeśli usłyszysz przypadkiem w radiu lub telewizji o rozszalałej histeryczce tańczącej na skraju wieżowca nie przejmuj się to tylko ja a ty już wcześniej uważał

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Jeśli usłyszysz przypadkiem w radiu lub telewizji o rozszalałej histeryczce tańczącej na skraju wieżowca nie przejmuj się to tylko ja a ty już wcześniej uważałeś że
 Jeśli usłyszysz przypadkiem w... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

`Jeśli usłyszysz przypadkiem w radiu lub telewizji, o rozszalałej histeryczce tańczącej na skraju wieżowca nie przejmuj się, to tylko ja, a ty już wcześniej uważałeś, że jestem pierdolnięta, chciałam znowu Ci pokazać, że masz rację "kochanie" .

 Rocznik to tylko cyfry a cyfry to... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

`Rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia, więc nie pierdol, że jestem za młoda .

 Alkohol nie sprawia że zapominasz... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

`Alkohol nie sprawia, że zapominasz, on zagłusza twoją dumę i odblokowuje serce .

 Bo Książę zbyt szybko zapomniał... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

`Bo Książę zbyt szybko zapomniał, że miał kochać .

 ogrodnik jesteś.  dlaczego?  bo... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

- ogrodnik jesteś. - dlaczego? - bo przesadzasz!
Autor cytatu: onajestkurwa

 i co? rzucił Cię?  nie kurwa.... teksty

brightnessjeah dodano: 1 września 2011

-i co? rzucił Cię? -nie kurwa. popchnął.
Autor cytatu: whitedove

 Właściwie to dobre słowo . Taka... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

`Właściwie, to dobre słowo . Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć . Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co ci o tym mówić . Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie twoja sprawa . Właściwie myślałam, żeby do ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da ci do zrozumienia, że nie dzwoń ty również . Właściwie mam czas- i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie . Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty . Właściwie- to znaczy prawie kłamstwo . Właściwie nic mi nie jest . To znaczy jest mi wszystko .

 część 1  Byłam małą... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

(część 1) `Byłam małą dziewczynką, kiedy wkręciłam się w uczucie do Ciebie . Wyobrażałam sobie jak pewnego dnia zapukam do tych drzwi, a Ty zakochasz się we mnie od pierwszego wejrzenia . Któregoś dnia widząc Cię w pewnym konkursie gdy stoisz na scenie, pod nosem cały czas powtarzałam Twoje imię . Po dwóch latach wyznawania Ci po cichu miłości spróbowałam zapomnieć o Tobie, przejść nad swoim dziesięcioletnim życiem do kontroli, nie żyć w swoim własnym wymyślonym świecie . Udało się . A potem po pięciu latach spełniły się moje dziecinne marzenia, powiedziałeś, że bardzo Ci się podobam.. Marzenia w pewien sposób przeistoczyły się w rzeczywistość, poznałam smak Twoich ust, a Twój uśmiech, teraz dojrzalszy, mnie olśnił..

 część 2 Marzenie się spełniło... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

(część 2) Marzenie się spełniło, jednak nie do końca, bo życie to nie bajka, a w marzeniach właśnie nią jest . Byłeś mój, lecz tylko na chwilę.. Po kilku dniach sama pozwoliłam Ci odejść, ponieważ spotkaliśmy się nie w tym czasie, a może i nawet i nie w tym miejscu co powinniśmy . Jednak teraz, właśnie w obecnie trwającej chwili, doszłam do wniosku, że skoro po pięciu latach spełniło się kiedysiejsze moje największe marzenie, to ono jeszcze w przyszłości się dopełni, coś między nami się wydarzy, lecz nie teraz . I dzięki temu wiem, że marzenia się spełniają, musimy tylko chcieć tego głębią siebie i nie z egoistycznych powodów . Pamiętajcie o tym .(; / bnj .

 Wiedziała że kiedyś w końcu ja... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

`Wiedziała, że kiedyś w końcu ja zostawi, nigdy nie był stały w uczuciach, ale wiedziała że nikt nie odbierze jej tych cudownych chwil, które z Nim przeżyła .

 Pamiętam ten dzień gdy... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

`Pamiętam ten dzień, gdy przyciągnął mnie do siebie zlizał z moich ust truskawkowy błyszczyk, a potem zaczął całować jak nikt inny .

 Ubrała różową sukienkę włosy... teksty

brightnessjeah dodano: 30 sierpnia 2011

`Ubrała różową sukienkę, włosy splotła w warkocze, założyła trampki z Hannah Montaną i powiedział : teraz jestem małą dziewczynką, a małe dziewczynki nie mają problemów nastolatek .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV