głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bonheur Mimo to kochała go nadal bo po raz pierwszy w życiu poznała co to wolność. Mogła go kochać choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć nie potrzebowała jego pozw

bonheur

bonheur.moblo.pl
Mimo to kochała go nadal bo po raz pierwszy w życiu poznała co to wolność. Mogła go kochać choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć nie potrzebowała jego pozwol
Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

bonheur dodano: 22 luty 2011

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

Nikt nie potrafi kłamać  nikt nie... teksty

bonheur dodano: 22 luty 2011

Nikt nie potrafi kłamać, nikt nie potrafi niczego ukryć, jeśli patrzy komuś prosto w oczy. A każda kobieta posiadająca choć odrobinę wrażliwości potrafi czytać z oczu zakochanego mężczyzny. Nawet jeśli przejawy tej miłości bywają czasem absurdalne.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

bonheur dodano: 22 luty 2011

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

...żadna wielka miłość nie umiera... teksty

bonheur dodano: 22 luty 2011

...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

bonheur dodano: 22 luty 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

I gdy w końcu skrzyżują się drogi... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość.

Wiedzieć  że jest się zdolnym do... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

Wiedzieć, że jest się zdolnym do miłości, to wystarczająco dużo.

Miałam świadomość  że przeżywam... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

Miałam świadomość, że przeżywam coś niezapomnianego - jedną z tych magicznych chwil, które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy, gdy już miną.

Ale i zakochała się bez pamięci... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

Ale i zakochała się bez pamięci, jako że miłość nie dba o powody.

Boję się spróbować  bo jeśli mi... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

Boję się spróbować, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu.

Los czasami rozdziela bliskich sobie... teksty

bonheur dodano: 20 luty 2011

Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.

Lepiej smucić się i kochać  niż... teksty

bonheur dodano: 19 luty 2011

Lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w weselu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV