głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blondziaaaa może widzę w Tobie coś czego inni nie dostrzegają ? chcesz jagodziankę? a z czym? z truskawkami ku wa. ...niby nic a jednak coś niby nikt a jednak ktoś... odesz

blondziaaaa

blondziaaaa.moblo.pl
może widzę w Tobie coś czego inni nie dostrzegają ?
może widzę w Tobie coś  czego inni... teksty

blondziaaaa dodano: 2 listopada 2010

może widzę w Tobie coś, czego inni nie dostrzegają ?

 chcesz jagodziankę?   a z czym?   z... teksty

blondziaaaa dodano: 2 listopada 2010

-chcesz jagodziankę? -a z czym? -z truskawkami, ku*wa.

 ...niby nic a jednak coś    niby... teksty

blondziaaaa dodano: 2 listopada 2010

`...niby nic a jednak coś , niby nikt a jednak ktoś...`

odeszła a on tak zaskoczony tym co... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

odeszła a on tak zaskoczony tym co usłyszał nie potrafił ruszyć się z miejsca. był przygotowany na wszystko, ale nie na to. stał tam jeszcze przez chwile, a ona odeszła nawet się nie odwracając, nie uroniła choćby jednej łzy . .

. I gdybym miała możliwość... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

. I gdybym miała możliwość cofnięcia czasu, uwierz ..że nigdy byśmy się nie poznali !!!.

Twój śmiech przez telefon zabija.... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

Twój śmiech przez telefon zabija. Wielbie to jak mi przerywasz ciągłym "ej, ej, ej, ej", później słyszysz moje "co?" z oburzeniem, które znika zaraz po "Kocham Cię".

 Tęsknisz za nim ??     Nie  po... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

-Tęsknisz za nim ?? -Nie, po prostu lubię patrzec przez okno.

Mówiłeś mi żyj      mówiłeś mi... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

Mówiłeś mi żyj , mówiłeś mi walcz. Co powiesz teraz.? Gdy sił mi brak.? ; ((

  zagramy w chowanego?      nie... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

` zagramy w chowanego? nie lubię. dlaczego? bo boję się, że mnie nie znajdziesz . . .

Wiesz.. w chwilach takich jak ta... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

Wiesz.. w chwilach takich jak ta kiedy ostatni raz widziałam Cię miesiąc temu a drugie tyle wciąż przed nami. I kiedy mija ta data a ja nie mogę Cię przytulić siadam na dachu dziesięciopiętrowego wieżowca patrze na niebo i księżyc. I myślę że w tej chwili i ty spoglądasz na tę samą gwiazdę. I autentycznie jest mi lepiej. Tak na moment

Czasami mam zwykła potrzebę wiedzy... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

Czasami mam zwykła potrzebę wiedzy, że Ci na mnie choć jeszcze trochę zależy. Nie chcę byś powtarzał mi puste frazesy, w których mowa o tym, jaka jestem kochana, inteligentna i ładna. I tak się z nimi nie zgadzam. I nigdy nie będę zgadzać. Pamiętasz? Od zawsze powtarzałam Ci, że jestem zwykła. Taka sobie ja. Nic mniej. Nic więcej. Nic ponad. Nic poza. Po prostu ja. Nie oczekuje od Ciebie siedmiomilowych butów, ani lampy Aladyna. Nie chcę złotych gór, ani BMW w garażu. Nie potrzebuje spędzać weekendów w Paryżu, a wakacji w Chorwacji. Wystarczy mi Twoja obecność i słowa, że jeszcze zależy Ci na mnie. Czy to zbyt wiele?

 Przespacerujesz się ze mną w... teksty

blondziaaaa dodano: 1 listopada 2010

-Przespacerujesz się ze mną w świetle księżyca? -Ale dziś nie widać księżyca. -Skoro możemy udawać miłość to i wyobrażanie sobie księżyca nie może być trudne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć