głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blondziaaaa 'Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać.

blondziaaaa

blondziaaaa.moblo.pl
'Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im s
'Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

'Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. Czasem za ciche i nie wielu wie, że one też mają UCZUCIA. I potrafią płakać. Wariatki za bardzo szukają miłości, mają już od tego zbłąkany wzrok... Wariatki muszą połykać dziwne tabletki w różnych kolorach. Tak trudno się do nich dostać, przecież nie ma klamek. Wariatek się nie kocha - Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami. Jestem wariatką.'

 ćsii.. słyszysz ?  coś jakby... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

-ćsii.. słyszysz ? coś jakby drapie o drzwi. - nie przejmuj się, to moja miłość. zamknęłam k.... w łazience, bo mnie drażniła.

Jak mało kto nadajesz barwy dniom!    teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

Jak mało kto nadajesz barwy dniom! ;*

....Rysując Serce ♥ Na Kartce... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

....Rysując Serce ♥ Na Kartce Myślę Tylko O Tobie ....;*;*

Tak naprawdę wiele zależy od nas.... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

Tak naprawdę wiele zależy od nas. Można walczyć - proste. Albo można się poddać.

'kiedy upadnę  stanę z podniesionym... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

'kiedy upadnę, stanę z podniesionym czołem, życie nauczyło mnie, taka jest zasada, że ważne ile razy wstajesz, nie ile upadasz'

a miłość to gówno  w które nie... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

a miłość to gówno, w które nie warto wchodzić.

najtrudniej wstać   gdy potykamy... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

najtrudniej wstać , gdy potykamy się o własne marzenia.

Idąc ulicą wciąż wyobrażam sobie... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

Idąc ulicą wciąż wyobrażam sobie setki sytuacji, w których mogłabym Cię za chwilę spotkać. Ale ty zawsze pojawiałeś się w najmniej odpowiedniej chwili.

zwykły szary dzień  ludzie... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

zwykły szary dzień, ludzie kolorują wódką...

Tyle zatrzymanych chwil. Nie... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

Tyle zatrzymanych chwil. Nie dokończonych zdań. Nie wypowiedzianych słów.

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapomniany... teksty

blondziaaaa dodano: 7 lipca 2011

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapomniany klimat Pierwsze balety, amfetamina i tanie wina...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć