głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
blob Nie mogę się pozbierać wszystko mi się sypie wszystko doprowadza mnie do płaczu. I mam takie smutne oczy takie puste obolałe i piękne. Bo cierpienie jest piękne

blob

blob.moblo.pl
Nie mogę się pozbierać wszystko mi się sypie wszystko doprowadza mnie do płaczu. I mam takie smutne oczy takie puste obolałe i piękne. Bo cierpienie jest piękne ci
Nie mogę się pozbierać  wszystko... teksty

blob dodano: 16 marca 2014

Nie mogę się pozbierać, wszystko mi się sypie, wszystko doprowadza mnie do płaczu. I mam takie smutne oczy, takie puste, obolałe i piękne. Bo cierpienie jest piękne, cierpienie uszlachetnia. Cierpiąc uczymy się, prawda? Każde cierpienie to kolejna lekcja, każda łza to kolejny temat, każda smutna myśl, to nowa definicja, którą należy zapamiętać, aby nie cierpieć kilka razy na tą samą chorobę, żeby nie wracać już do tego, co zadało tak dużo bólu i tak dużo nauczyło. Jestem geniuszem, ale mam słabą pamięć. Nie pamiętam żadnej definicji, nie mogę zrozumieć znaczenia żadnego słowa. Więc uczę się ich na nowo, na nowo smucę się dawnym smutkiem, na nowo cierpię minionym cierpieniem. Moje puste, piękne oczy płaczą, moja pusta, piękna dusza umiera. Moje puste, piękne życie chce się skończyć. Błagam, nie pozwól mi wygrać, niech zacznę się znów leczyć. Błagam, naucz mnie tych wszystkich słów, naucz mnie radzić sobie z moim cierpieniem.

Mam ochotę powiedzieć światu... teksty

blob dodano: 16 marca 2014

Mam ochotę powiedzieć światu “dobranoc”. Chyba nadszedł już czas, w którym moja melancholia zamienia się w stan depresyjny. Może tylko sobie wmawiam, że nic się nie dzieje, a tak naprawdę w depresji tkwię od kilku miesięcy? Póki nie mam czasu myśleć, wszystko jest dobrze. W szkole moje myśli są zajęte otoczeniem i jakąś szansą przetrwania bez szwanku. Tam zbyt wiele się dzieje, rzeczy które mnie nie dotyczą, abym mogła pomyśleć o sobie. Ale popołudnia? To jest właśnie ten koszmar… Zwijam się w kłębek i nakrywam kocem. Albo piję herbatę i patrzę się w ścianę. Ciągle sama, bijąc się z własnymi myślami i uczuciami, których nie mogę przelać na kogoś innego. Duszę się w tym świecie… Nie, nie w małym świecie, tylko w otoczeniu, w którym żyję. Chcę stąd uciec, daleko. Od tych wszystkich ludzi, od fałszu codzienności, od obawy, że spotkam Ciebie. Chcę wolności, nowych znajomości, uśmiechu i śmiechu.

Przychodzi taki dzień  takie dni... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Przychodzi taki dzień, takie dni, że jedyne co wiesz, to to, że musisz przetrwać.

Czasem płacze się z zupełnie... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Czasem płacze się z zupełnie błahego powodu. Czasem płacze się, bo coś złego się wydarzyło. Ale najgorzej płacze się, gdy nie wie się dlaczego. Wtedy nie można przestać.

Idź do domu. Napij się  wyśpij... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Idź do domu. Napij się, wyśpij, jutro wstań. I rób wszystko od nowa, tylko lepiej.

Gdy chudniemy  jako pierwsze maleją... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Gdy chudniemy, jako pierwsze maleją piersi. kiedy tyjemy, biust powiększa się jako ostatni.tak, to pewne. Bóg nie jest kobietą ._.

Bywa tak  że gdy dużo dajesz  a w... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Bywa tak, że gdy dużo dajesz, a w zamian nie dostajesz tak naprawdę nic, budzisz się pewnego dnia i stwierdzasz, że jest ci bez różnicy. Że w sumie jesteś tak wyprany z uczuć, że nie masz ochoty na żadne interakcje danego typu. Z kimkolwiek.

Słowa  które kruszyły moje kości... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Słowa, które kruszyły moje kości jak spalone ciasto.

Jest beznadziejnie. Chociaż w sumie... teksty

blob dodano: 13 marca 2014

Jest beznadziejnie. Chociaż w sumie beznadziejnie to za małe słowo, by opisać jak bardzo źle się dzieje w mojej suchej egzystencji

Moim zdaniem  powinieneś radykalnie... teksty

blob dodano: 12 marca 2014

Moim zdaniem, powinieneś radykalnie zmienić swój sposób życia i zacząć odważnie robić rzeczy, o których przedtem nawet nie myślałeś; albo wahałeś się, czy spróbować. Tak wielu ludzi jest nieszczęśliwych, a jednak nie podejmują żadnej próby, by to zmienić, ponieważ przywykli do życia w pewności, konformizmie i konserwatyzmie, co może dawać poczucie spokoju umysłu, ale w rzeczywistości nie ma rzeczy bardziej niszczącej dla niespokojnego ducha niż pewna przyszłość.

Każdy ma swoją szufladę.  Trzymamy... teksty

blob dodano: 9 marca 2014

Każdy ma swoją szufladę. Trzymamy tam przedmioty, o których chcemy zapomnieć, ale nie jesteśmy w stanie ich wyrzucić. Otwieranie szuflady sprawia ból. Choć zgromadzone tam rzeczy mogą wydawać się całkiem zwyczajne- ot, podniszczone drobiazgi, to jednak z każdą z nich wiążą się wspomnienia, które nas tworzą, nasze postrzeganie świata łączące się z naszymi smutkami i radościami.

Często mam cholerną chęć... teksty

blob dodano: 9 marca 2014

Często mam cholerną chęć wyzwolenia się z niewidzialnych sideł spiętrzonych myśli…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV